Karta atleta

Export do excelu
  • Skalická Markéta
  • Narozen: 4.12.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.50 Praha - Eden 4.5.2018
60 m 08.73 h Praha-Stromovka 10.12.2016
100 m 14.76 Stadion mládeže 17.6.2015
150 m 20.54 Praha - Eden 11.5.2018
150 m 20.30 h Praha - Strahov 22.2.2017
200 m 28.96 Stará Boleslav 31.8.2016
300 m 45.29 Praha - Juliska 16.5.2018
300 m 43.41 h Praha - Strahov 22.2.2017
800 m 2:54.19 Praha - Eden 26.4.2016
800 m 2:59.44 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
60 m překážek 09.85 Praha-Stromovka 22.9.2016
60 m překážek 09.71 h Praha - Strahov 27.1.2018
100 m překážek 15.74 Praha - Děkanka 10.6.2018
200 m překážek 31.80 Jablonec nad Nisou 7.10.2017
pětiboj 2101 Praha - Eden 26.4.2016
pětiboj hala 2338 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
hod kriketovým míčkem 25.58 Praha - Eden 26.4.2016
vrh koulí 2kg 05.32 Praha 8.9.2014
vrh koulí 2kg 07.85 h Praha-Strahov 6.12.2016
vrh koulí 3kg 07.41 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
skok daleký 4.72 České Budějovice 16.9.2017
skok daleký 4.74 h Praha - Stromovka 15.2.2017
skok vysoký 1.36 Praha - Kotlářka 14.9.2016
skok vysoký 1.34 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 Praha - Eden 4.5.2018
60 m 08.80 h Praha-Stromovka 31.1.2018
150 m 20.54 Praha - Eden 11.5.2018
150 m 20.91 h Praha - Strahov 20.1.2018
300 m 45.29 Praha - Juliska 16.5.2018
300 m 45.29 h Praha - Strahov 27.1.2018
60 m překážek 09.71 h Praha - Strahov 27.1.2018
100 m překážek 15.74 Praha - Děkanka 10.6.2018
200 m překážek 31.90 Praha - Děkanka 10.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žkm/R2 7 Praha-Stromovka 08.73
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žkm/FB 7 Praha-Stromovka 08.80
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žkm/B1 4 Praha-Stromovka 10.01
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) 60 m/Žkm/B4 1 Praha-Strahov 08.79
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) koule 2kg/Žkm 11 Praha-Strahov 07.85
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B5 5 Praha-Stromovka 46.70
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 6 Praha-Stromovka 10.42
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žkm/B1 2 Praha-Stromovka 09.85
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) výška/Žkm/F Praha-Stromovka 1.32
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 60 m př./Žkm/B1 1 Praha - Kotlářka 09.96
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) výška/Žkm/F Praha - Kotlářka 1.36
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Žkm/B1 3 Stará Boleslav 28.96
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 2 Stará Boleslav 10.31
24.08.2016 1. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/F Stará Boleslav 09.05
24.08.2016 1. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/F Stará Boleslav 10.49
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B2 2 Kolín 45.97
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky/F 9 Kolín 4.50
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 300 m/Žkm/B2 1 Praha - Kotlářka 45.34
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m př./Žkm/R1 4 Praha - Kotlářka 10.30
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m př./Žkm/FA Praha - Kotlářka 09.93
31.05.2016 3. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B1 1 Praha - Eden 10.40
31.05.2016 3. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm Praha - Eden 4.36
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B2 2 Praha-Eden 47.32
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B2 1 Praha-Eden 10.24
12.05.2016 1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/B4 2 Praha-Kotlářka 09.04
12.05.2016 1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha) výška/Žkm/F 4 Praha-Kotlářka 1.30
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m/Žky/B4 3 Praha-Jeseniova 09.17
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 2 Praha-Jeseniova 10.26
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B5 3 Praha - Eden 09.02
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 5 Praha - Eden 2:54.19
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B5 1 Praha - Eden 10.82
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm Praha - Eden 4.26
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 31 Praha - Eden 25.58
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 8 Praha - Eden 2101
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/F Ostrava 10.19
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žkm/B2 5 Praha-Stromovka 22.08
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žkm/B1 3 Praha-Stromovka 10.36
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m př./Žkm/B1 MS Praha-Strahov 10.51
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B4 5 Praha-Stromovka 21.75
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žkm/B2 1 Praha-Stromovka 10.70
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B11 8 Praha-Stromovka 09.36
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B3 5 Praha-Stromovka 49.03
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m/Žkm/R09 3 Praha-Strahov 09.28
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m př./Žkm/B5 5 Praha-Strahov 11.75
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B13 2 Praha-Stromovka 22.20
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B5 3 Praha-Stromovka 09.10