Karta atleta

Export do excelu
  • Terč Josef
  • Narozen: 2.2.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: ŠAK Chodov, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.75 h Sokolov 18.1.2017
60 m 07.70 Chodov 5.5.2018
60 m 07.73 h Halle 17.3.2018
100 m 12.38 Karlovy Vary 1.5.2018
150 m 19.39 Cheb 28.4.2018
150 m 19.79 h Praha-Stromovka 10.12.2016
200 m 25.47 Karlovy Vary 1.5.2018
300 m 39.94 Chodov 5.5.2018
300 m 40.39 h Praha - Stromovka 20.1.2018
800 m 2:37.41 Mariánské Lázně 11.5.2016
800 m 2:32.22 h Halle 17.3.2018
60 m překážek 11.66 Mariánské Lázně 11.5.2016
pětiboj 1627 Mariánské Lázně 11.5.2016
hod kriketovým míčkem 47.67 Mariánské Lázně 11.5.2016
vrh koulí 3kg 09.08 Chodov 30.4.2016
vrh koulí 3kg 06.80 h Praha-Stromovka 23.1.2016
vrh koulí 4kg 08.86 Chodov 5.5.2018
skok daleký 5.62 Karlovy Vary 1.5.2018
skok daleký 5.70 h Praha - Stromovka 20.1.2018
skok vysoký 1.61 Nýřany 19.5.2018
skok vysoký 1.56 h Chodov 18.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.70 Chodov 5.5.2018
60 m 07.73 h Halle 17.3.2018
100 m 12.38 Karlovy Vary 1.5.2018
150 m 19.39 Cheb 28.4.2018
200 m 25.47 Karlovy Vary 1.5.2018
300 m 39.94 Chodov 5.5.2018
300 m 40.39 h Praha - Stromovka 20.1.2018
800 m 2:32.22 h Halle 17.3.2018
vrh koulí 4kg 08.86 Chodov 5.5.2018
skok daleký 5.62 Karlovy Vary 1.5.2018
skok daleký 5.70 h Praha - Stromovka 20.1.2018
skok vysoký 1.61 Nýřany 19.5.2018
skok vysoký 1.50 h Halle 17.3.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2016 Vánoční laťka (ŠAK Chodov, DDM Bludiště Chodov) výška/Žcm Chodov 1.36
14.12.2016 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 50 m/Žcm Sokolov 07.11
14.12.2016 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) výška/Žcm Sokolov 1.25
14.12.2016 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) dálka/Žcm Sokolov 5.19
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žcm/R1 5 Praha-Stromovka 08.07
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žcm/FA 5 Praha-Stromovka 08.10
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žcm/B3 1 Praha-Stromovka 19.79
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žci/B1 4 Mariánské Lázně 08.33
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 300 m/Žci/B2 3 Mariánské Lázně 43.38
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žcm/B1 1 Chodov 08.26
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 150 m/Žcm/B1 1 Chodov 19.86
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) dálka/Žcm/F Chodov 4.80
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žcm/B1 1 Karlovy Vary 08.30
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 300 m/Žcm/B1 1 Karlovy Vary 43.58
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) dálka/Žcm Karlovy Vary 4.42
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žcm/R5 1 Stříbro 08.25
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žcm/F Stříbro 08.17
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žcm/B1 2 Stříbro 44.80
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) dálka/Žcm/F 6 Stříbro 4.52
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) koule 3kg/Žcm/F 4 Stříbro 08.16
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žcm/B1 1 Mariánské Lázně 08.65
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 800 m/Žcm/B1 2 Mariánské Lázně 2:37.41
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m př./Žcm/B 1 Mariánské Lázně 11.66
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) dálka/Žcm/F Mariánské Lázně 4.36
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) kriket/Žcm/F Mariánské Lázně 47.67
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) pětiboj/Žcm/F Mariánské Lázně 1627
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žcm/B1 1 Karlovy Vary 08.38
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žcm/B1 1 Karlovy Vary 13.63
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žcm/B1 1 Karlovy Vary 27.34
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) dálka/Žcm/F Karlovy Vary 4.50
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žcm/R1 2 Chodov 08.24
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žcm/F Chodov 08.27
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 300 m/Žcm/B1 1 Chodov 44.10
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) koule 3kg/Žcm Chodov 09.08
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/Žcm/B1 1 Cheb 08.41
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Žci/B3 1 Cheb 20.39
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/Žci/F 5 Cheb 45.53
19.04.2016 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žcm/B2 1 Chodov 08.69
19.04.2016 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov, z. s.) koule 3kg/Žcm Chodov 08.17
19.04.2016 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov, z. s.) kriket/Žcm Chodov 45.55
19.04.2016 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov, z. s.) 150 m/Žcm/F Chodov 20.15
13.03.2016 19. Schüler-Hallenmeeting (LLZ Halle/LG Merseburg) 60 m/Žcm/R1 2 Halle 08.55
13.03.2016 19. Schüler-Hallenmeeting (LLZ Halle/LG Merseburg) 60 m/Žcm/F 6 Halle 08.57
13.03.2016 19. Schüler-Hallenmeeting (LLZ Halle/LG Merseburg) dálka/Žcm 5 Halle 4.47
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žcm/B1 1 Praha-Stromovka 08.57
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žcm/B2 1 Praha-Stromovka 21.03
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) dálka/Žcm/F Praha-Stromovka 4.48
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) koule 3kg/Žcm/F Praha-Stromovka 06.80