Karta atleta

Export do excelu
  • Dušková Štěpánka
  • Narozen: 6.7.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.43 h Sokolov 18.1.2017
60 m 08.18 Chodov 5.5.2018
60 m 08.29 h Praha - Stromovka 20.1.2018
100 m 13.40 Karlovy Vary 1.5.2018
150 m 20.00 Česká Lípa 12.5.2018
150 m 20.05 h Praha - Stromovka 24.2.2018
200 m 27.16 Nýřany 19.5.2018
300 m 43.68 Chodov 5.5.2018
300 m 44.61 h Praha - Stromovka 20.1.2018
800 m 2:46.27 Česká Lípa 12.5.2018
50 m překážek 09.00 h Sokolov 18.1.2017
60 m překážek 09.51 Karlovy Vary 25.4.2018
60 m překážek 09.46 h Praha - Stromovka 20.1.2018
100 m překážek 15.82 Česká Lípa 12.5.2018
pětiboj 2372 Mariánské Lázně 10.5.2017
sedmiboj 3766 Česká Lípa 12.5.2018
hod oštěpem 500g 20.42 Česká Lípa 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 34.82 Mariánské Lázně 10.5.2017
vrh koulí 3kg 07.68 Česká Lípa 12.5.2018
skok daleký 4.82 Karlovy Vary 1.5.2018
skok daleký 4.63 h Praha - Stromovka 20.1.2018
skok vysoký 1.46 Česká Lípa 12.5.2018
skok vysoký 1.41 h Chodov 18.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.18 Chodov 5.5.2018
60 m 08.29 h Praha - Stromovka 20.1.2018
100 m 13.40 Karlovy Vary 1.5.2018
150 m 20.00 Česká Lípa 12.5.2018
150 m 20.05 h Praha - Stromovka 24.2.2018
200 m 27.16 Nýřany 19.5.2018
300 m 43.68 Chodov 5.5.2018
300 m 44.61 h Praha - Stromovka 20.1.2018
800 m 2:46.27 Česká Lípa 12.5.2018
60 m překážek 09.51 Karlovy Vary 25.4.2018
60 m překážek 09.46 h Praha - Stromovka 20.1.2018
100 m překážek 15.82 Česká Lípa 12.5.2018
sedmiboj 3766 Česká Lípa 12.5.2018
hod oštěpem 500g 20.42 Česká Lípa 12.5.2018
vrh koulí 3kg 07.68 Česká Lípa 12.5.2018
skok daleký 4.82 Karlovy Vary 1.5.2018
skok daleký 4.63 h Praha - Stromovka 20.1.2018
skok vysoký 1.46 Česká Lípa 12.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2016 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 50 m/Žkm 4 Sokolov 07.58
14.12.2016 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 50 m př./Žkm 4 Sokolov 10.34
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žkm/B1 6 Praha-Stromovka 10.69
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 150 m/Žkm/B1 8 Plzeň 22.40
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žkm/B1 4 Plzeň 11.33
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm/F 20 Plzeň 3.73
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 150 m/Žkm/B1 4 Chodov 23.10
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m př./Žkm/B 1 Chodov 11.38
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) kriket/Žkm/F 5 Chodov 34.69
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žkm/R3 7 Brno 09.12
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žkm/KF 7 Brno 4.05
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žkm/B2 2 Karlovy Vary 08.96
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 60 m př./Žkm/B1 2 Karlovy Vary 10.78
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) dálka/Žkm 14 Karlovy Vary 3.75
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žkm/B5 2 Stříbro 22.06
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žkm/B4 1 Stříbro 48.14
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m př./Žkm/B1 3 Stříbro 11.13
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žkm/B2 2 Mariánské Lázně 09.24
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 800 m/Žkm/B1 7 Mariánské Lázně 2:54.66
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m př./Žkm/B2 1 Mariánské Lázně 11.45
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) dálka/Žkm/F 21 Mariánské Lázně 3.50
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) kriket/Žkm/F 11 Mariánské Lázně 32.30
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) pětiboj/Žcm/F 7 Mariánské Lázně 1849
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žkm/B3 2 Karlovy Vary 08.93
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žkm/B1 1 Karlovy Vary 30.03
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) dálka/Žkm/F Karlovy Vary 4.06
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/EleZm/B7 Chodov DNP
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žkm/R5 Chodov DNP
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žkm/B4 1 Praha-Stromovka 09.17
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žkm/B5 2 Praha-Stromovka 22.37
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) dálka/Žkm/F Praha-Stromovka 4.12
14.01.2016 Halové závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 50 m/Žkm 7 Sokolov 07.89
14.01.2016 Halové závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) dálka/Žkm 9 Sokolov 3.91