Karta atleta

Export do excelu
  • Trávníček Štěpán
  • Narozen: 4.5.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.50 Nýřany 8.9.2016
60 m 08.30 h Praha - Strahov 14.1.2017
100 m 13.93 Plzeň 24.8.2016
150 m 19.27 Nýřany 30.8.2017
150 m 18.86 h Praha-Stromovka 7.2.2018
200 m 26.84 Nýřany 19.5.2018
200 m 25.45 h Praha - Stromovka 20.1.2018
300 m 40.08 Plzeň 18.5.2017
300 m 39.63 h Praha-Stromovka 31.1.2018
400 m 57.19 Nýřany 19.5.2018
600 m 1:33.99 Nýřany 30.8.2017
800 m 2:10.27 Domažlice 16.5.2018
800 m 2:10.53 h Ostrava 3.3.2018
1000 m 2:50.71 Cheb 27.7.2017
1000 m 3:14.79 h Praha-Stromovka 5.12.2015
1500 m 4:38.75 Sušice 3.6.2017
3000 m 11:06.52 Bílina 10.9.2016
3000 m 10:34.70 h Praha - Stromovka 20.1.2018
pohár rozhlasu 0660 Stříbro 11.5.2017
hod kladivem 4kg 16.83 Domažlice 16.6.2017
vrh koulí 3kg 07.88 Nýřany 8.9.2016
vrh koulí 4kg 07.96 Plzeň 18.5.2017
skok daleký 3.68 Nýřany 24.6.2015
skok vysoký 1.46 Domažlice 16.5.2018
skok vysoký 1.52 h Praha - Stromovka 24.2.2018
Přespolní běh 06:38.0 Skalnice u Střelských Hoštic 28.3.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 18.86 h Praha-Stromovka 7.2.2018
200 m 26.84 Nýřany 19.5.2018
200 m 25.45 h Praha - Stromovka 20.1.2018
300 m 41.22 Domažlice 16.5.2018
300 m 39.63 h Praha-Stromovka 31.1.2018
400 m 57.19 Nýřany 19.5.2018
800 m 2:10.27 Domažlice 16.5.2018
800 m 2:10.53 h Ostrava 3.3.2018
3000 m 10:34.70 h Praha - Stromovka 20.1.2018
skok vysoký 1.46 Domažlice 16.5.2018
skok vysoký 1.52 h Praha - Stromovka 24.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 800 m/Žcm/B1 3 Praha-Stromovka 2:16.83
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 150 m/Žcm/B1 4 Plzeň 20.14
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 300 m/Žcm/B1 3 Plzeň 43.71
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 800 m/Žcm/F Plzeň 2:24.90
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žci/R1 8 Jablonec nad Nisou 2:19.55
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žci/B3 1 Mariánské Lázně 08.68
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 300 m/Žci/B2 2 Mariánské Lázně 43.10
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 3000 m/Žci/F Bílina 11:06.52
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 60 m/Žcm/R2 1 Nýřany 08.50
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 60 m/Žcm/FA Nýřany 08.59
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 150 m/Žcm/B1 1 Nýřany 19.92
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) koule 3kg/Žcm/F 4 Nýřany 07.88
24.08.2016 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2016 (AKM Viktoria Plzeň) 100 m/Žcm/F Plzeň 13.93
24.08.2016 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2016 (AKM Viktoria Plzeň) 600 m/Žcm/F Plzeň 1:43.93
21.08.2016 4. kolo OMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Sokol SG Plzeň – Petřín) 800 m/M/F MB Stříbro 2:17.13
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žci/R2 5 Plzeň 08.73
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Žci/B3 1 Plzeň 42.77
05.08.2016 29. Neustädter Läufermeeting 800 m/Žcm Neustadt a.d. Waldnaab 2:22.99
05.08.2016 29. Neustädter Läufermeeting 300 m/Žci 4 Neustadt a.d. Waldnaab 42.41
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B3 3 Praha 20.79
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/B1 3 Praha 2:23.11
22.06.2016 3. kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žcm/R2 2 Stříbro 09.11
22.06.2016 3. kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žcm/FA 4 Stříbro 09.04
22.06.2016 3. kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žcm/B1 1 Stříbro 44.89
22.06.2016 3. kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (TJ Baník Stříbro) 600 m/Žcm/F Stříbro 1:42.47
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žci/B2 MB Stříbro 20.73
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žci/B2 MB Stříbro 43.50
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 150 m/Žcm/B1 1 Nýřany 20.76
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 1000 m/Žcm/F Nýřany 3:10.93
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) koule 3kg/Žcm/F Nýřany 07.72
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (AK Škoda Plzeň) 1000 m/Žcm/F1 Plzeň 3:04.67
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žcm/B1 3 Stříbro 45.55
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 800 m/Žcm/F Stříbro 2:15.74
12.05.2016 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 60 m/Žcm/R5 2 Nýřany 09.07
12.05.2016 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 60 m/Žcm/F1 Nýřany 09.31
12.05.2016 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 300 m/Žcm/B3 1 Nýřany 45.08
12.05.2016 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 600 m/Žcm/F Nýřany 1:45.99
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/R3 7 Praha-Stromovka 2:24.93
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žcm/B2 2 Praha-Strahov 22.99
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B1 3 Praha-Strahov 2:28.33
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žcm/B2 2 Praha-Strahov 22.12
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žcm/B1 2 Praha-Strahov 2:26.84
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 3000 m/Dci/F 6 Praha-Stromovka 11:21.52