Karta atleta

Export do excelu
  • Longinová Adéla
  • Narozen: 11.1.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.30 Praha-Podvinný Mlýn 1.6.2016
60 m 09.29 h Praha-Strahov 6.12.2016
150 m 22.74 Praha-Jeseniova 12.5.2016
150 m 23.94 h Praha-Strahov 30.1.2015
600 m 2:09.24 Praha 11.6.2015
800 m 3:09.34 Praha 28.9.2015
60 m překážek 11.37 Praha-Jeseniova 9.6.2016
60 m překážek 10.99 h Praha-Stromovka 10.2.2016
pohár rozhlasu 0566 Kladno 6.6.2017
pětiboj 1647 Praha 28.9.2015
hod diskem 0,75kg 31.31 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
hod kladivem 3kg 21.54 Praha - Stromovka 17.5.2017
hod oštěpem 500g 26.71 Praha-Stromovka 16.5.2018
hod kriketovým míčkem 46.10 Praha - Jeseniova 15.9.2016
vrh koulí 2kg 10.66 Praha - Kotlářka 15.6.2016
vrh koulí 2kg 10.27 h Praha-Stromovka 10.12.2016
vrh koulí 3kg 11.05 Praha - Vokovice 29.5.2018
vrh koulí 3kg 10.09 h Praha - Strahov 27.1.2018
skok daleký 4.04 Praha-Jeseniova 9.6.2016
skok daleký 3.57 h Praha 13.3.2014
skok vysoký 1.45 Kladno 6.6.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
pohár rozhlasu 0009 Praha - Jeseniova 3.5.2018
hod diskem 0,75kg 31.31 Praha - Podvinný mlýn 19.6.2018
hod oštěpem 500g 26.71 Praha-Stromovka 16.5.2018
vrh koulí 3kg 11.05 Praha - Vokovice 29.5.2018
vrh koulí 3kg 10.09 h Praha - Strahov 27.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) koule 2kg/Žkm/F 7 Praha-Stromovka 10.27
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) 60 m/Žkm/B4 3 Praha-Strahov 09.29
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) koule 2kg/Žkm 5 Praha-Strahov 10.10
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 2kg/Žkm/F Praha-Stromovka 10.66
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) kriket/Žkm/F 4 Praha-Stromovka 45.49
15.09.2016 Semifinále C MPD mladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm/F Praha - Jeseniova 10.15
15.09.2016 Semifinále C MPD mladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/F Praha - Jeseniova 46.10
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) koule 2kg/Žkm Praha - Kotlářka 10.66
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) kriket/Žkm 6 Praha - Kotlářka 43.82
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B1 2 Praha-Jeseniova 11.37
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F Praha-Jeseniova 4.04
07.06.2016 Republikové finále 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žkm 12 Kolín 1.26
07.06.2016 Republikové finále 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm 12 Kolín 42.71
01.06.2016 III. kolo Pražského přeboru mladšího žactva – skupina C (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B1 3 Praha-Podvinný Mlýn 09.30
01.06.2016 III. kolo Pražského přeboru mladšího žactva – skupina C (A. C. Sparta Praha) výška/Žkm/F Praha-Podvinný Mlýn 1.35
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (DDM hl. m. Prahy) výška/Žkm 4 Praha-Kotlářka 1.27
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (DDM hl. m. Prahy) kriket/Žkm 5 Praha-Kotlářka 43.25
19.05.2016 Pohár rozhlasu obvodní kolo (SK ZŠ Jeseniova) výška/Žkm/F 6= Praha-Jeseniova 1.25
19.05.2016 Pohár rozhlasu obvodní kolo (SK ZŠ Jeseniova) poharR/Žkm Praha-Jeseniova
12.05.2016 2. kolo kvalifikace MPD - 1. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B2 1 Praha-Jeseniova 22.74
12.05.2016 2. kolo kvalifikace MPD - 1. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm/F Praha-Jeseniova 09.75
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) výška/Žky/F Praha-Jeseniova 1.35
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Praha-Jeseniova 10.55
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) kriket/Žkm/F 4 Praha-Děkanka 39.25
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žkm/B1 8 Praha-Stromovka 11.18
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) koule 2kg/Žkm/F Praha-Stromovka 10.22
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žkm/B1 1 Praha-Stromovka 10.99
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B16 4 Praha-Stromovka 09.43
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B14 4 Praha-Stromovka 09.47
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žkm/B3 2 Praha-Stromovka 11.65