Karta atleta

Export do excelu
  • Loufková Barbora
  • Narozen: 29.4.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.79 Sokolov 22.6.2012
50 m 08.05 h Sokolov 16.12.2015
60 m 09.42 Chodov 9.9.2015
60 m 09.71 h Praha-Strahov 15.2.2014
100 m 15.52 Karlovy Vary 3.5.2015
150 m 22.37 Brno 5.9.2016
150 m 21.53 h Praha - Stromovka 20.1.2018
200 m 30.76 Karlovy Vary 1.5.2017
300 m 46.78 Karlovy Vary 25.4.2018
500 m 1:22.39 Ostrov 8.5.2018
600 m 1:44.89 Karlovy Vary 25.4.2018
600 m 2:04.15 h Praha-Stromovka 24.1.2015
800 m 2:26.98 Plzeň 10.6.2018
800 m 2:25.17 h Praha - Stromovka 20.1.2018
1000 m 3:19.36 Karlovy Vary 1.5.2018
1500 m 5:12.88 Nýřany 19.5.2018
50 m překážek 10.61 h Sokolov 16.12.2015
60 m překážek 12.86 Mariánské Lázně 11.5.2015
pětiboj 1645 Mariánské Lázně 11.5.2015
hod kriketovým míčkem 31.95 Mariánské Lázně 11.5.2015
skok daleký 4.10 Plzeň 23.9.2016
skok daleký 3.94 h Sokolov 16.12.2015
Přespolní běh 2:12 Chodov 13.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.53 h Praha - Stromovka 20.1.2018
300 m 46.78 Karlovy Vary 25.4.2018
500 m 1:22.39 Ostrov 8.5.2018
600 m 1:44.89 Karlovy Vary 25.4.2018
800 m 2:26.98 Plzeň 10.6.2018
800 m 2:25.17 h Praha - Stromovka 20.1.2018
1000 m 3:19.36 Karlovy Vary 1.5.2018
1500 m 5:12.88 Nýřany 19.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 800 m/Žkm/B2 2 Praha-Stromovka 2:37.01
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 800 m/Žkm/F 4 Plzeň 2:40.21
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm/F 7 Plzeň 4.10
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 150 m/Žkm/B1 3 Chodov 22.91
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 800 m/Žkm/F Chodov 2:42.35
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 150 m/Žkm/R6 7 Brno 22.37
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 800 m/Žkm/B4 7 Brno 2:40.90
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 800 m/Žkm/F Karlovy Vary 2:39.01
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) dálka/Žkm 7 Karlovy Vary 4.05
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 800 m/Žkm/F Stříbro 2:36.34
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 600 m/Žkm/F Cheb 1:52.82
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 800 m/Žky/F2 6 Praha-Strahov 2:43.97
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 800 m/Žkm/F Praha-Stromovka 2:45.80