Karta atleta

Export do excelu
  • Burianová Kateřina
  • Narozen: 23.1.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.11 Plzeň - Skvrňany 22.5.2018
60 m 08.32 h Plzeň 21.1.2018
150 m 19.51 Domažlice 16.5.2018
150 m 19.49 h Ostrava 3.3.2018
200 m 26.82 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 44.99 Plzeň 3.5.2017
300 m 43.62 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 1:45.09 Plzeň 24.5.2016
600 m 2:06.18 h Praha-Strahov 16.2.2014
800 m 2:31.66 Stříbro 18.6.2016
800 m 2:38.17 h Praha-Stromovka 10.12.2016
1000 m 3:27.45 Sušice 28.5.2015
60 m překážek 11.23 Plzeň 2.7.2016
60 m překážek 09.81 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m překážek 17.61 Kolín 12.5.2018
pohár rozhlasu 1449 Plzeň - Skvrňany 22.5.2018
pětiboj 2770 Plzeň 2.7.2016
sedmiboj 4024 Kolín 12.5.2018
čtyřboj 2370 Kolín 11.10.2017
hod oštěpem 500g 28.21 Domažlice 16.5.2018
hod kriketovým míčkem 50.04 Plzeň 2.7.2016
vrh koulí 3kg 09.24 Kolín 12.5.2018
skok daleký 5.29 Plzeň - Skvrňany 23.5.2017
skok daleký 5.32 h Ostrava 3.3.2018
skok vysoký 1.46 Kolín 12.5.2018
Přespolní běh 0:04:49 Skalnice u Střelských Hoštic 15.3.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.11 Plzeň - Skvrňany 22.5.2018
60 m 08.32 h Plzeň 21.1.2018
150 m 19.51 Domažlice 16.5.2018
150 m 19.49 h Ostrava 3.3.2018
200 m 26.82 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 43.62 h Praha-Stromovka 31.1.2018
800 m 2:36.32 Kolín 12.5.2018
60 m překážek 09.81 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m překážek 17.61 Kolín 12.5.2018
pohár rozhlasu 1449 Plzeň - Skvrňany 22.5.2018
sedmiboj 4024 Kolín 12.5.2018
hod oštěpem 500g 28.21 Domažlice 16.5.2018
vrh koulí 3kg 09.24 Kolín 12.5.2018
skok daleký 5.27 Plzeň - Skvrňany 22.5.2018
skok daleký 5.32 h Ostrava 3.3.2018
skok vysoký 1.46 Kolín 12.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žkm/R2 4 Praha-Stromovka 08.58
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žkm/FA 8 Praha-Stromovka 08.64
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 800 m/Žkm/B2 5 Praha-Stromovka 2:38.17
06.09.2016 3. kolo Krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Klatovy) 150 m/Žky/B2 2 Klatovy 21.08
06.09.2016 3. kolo Krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Klatovy) 800 m/Žky/F Klatovy 2:35.95
06.09.2016 3. kolo Krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Klatovy) výška/Žky/F 4 Klatovy 1.36
02.07.2016 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích - otevřený závod (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/B3 2 Plzeň 08.53
02.07.2016 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích - otevřený závod (AK Škoda Plzeň) 800 m/Žkm/F Plzeň 2:37.10
02.07.2016 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích - otevřený závod (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žkm/B3 2 Plzeň 11.23
02.07.2016 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích - otevřený závod (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm/F Plzeň 4.75
02.07.2016 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích - otevřený závod (AK Škoda Plzeň) kriket/Žkm/F Plzeň 50.04
02.07.2016 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích - otevřený závod (AK Škoda Plzeň) pětiboj/Žkm/F Plzeň 2770
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žky/B3 1 Stříbro 20.59
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 800 m/Žky/B1 3 Stříbro 2:31.66
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) dálka/Žky/F 7 Stříbro 4.48
07.06.2016 Republikové finále 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Sokol Kolín-atletika) 600 m/Žkm/B1 2 Kolín 1:47.27
07.06.2016 Republikové finále 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žkm 9= Kolín 1.34
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (AK Škoda Plzeň) 600 m/Žkm/F1 Plzeň 1:45.09
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (AK Škoda Plzeň) výška/Žkm/F 5 Plzeň 1.36
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žkm/R4 1 Stříbro 08.47
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žkm/F Stříbro 08.48
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) výška/Žkm/F Stříbro DNS
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) kriket/Žkm/F Stříbro 47.76
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B3 5 Praha-Eden 11.39
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 12 Praha-Eden 2651
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F 8 Praha-Eden 42.71
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B2 5 Praha-Eden 08.56
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F 12 Praha-Eden 4.56
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 2 Praha-Eden 2:32.61
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) 60 m/Žky/R3 4 Domažlice 08.68
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) 60 m/Žky/FB 4 Domažlice 08.58
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) 150 m/Žky/B3 3 Domažlice 20.96
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) 800 m/Žky/B1 MB Domažlice 2:32.89
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) dálka/Žky/F Domažlice DNS
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žkm/B7 1 Mariánské Lázně 08.50
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 800 m/Žkm/B1 2 Mariánské Lázně 2:34.77
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m př./Žkm/B6 1 Mariánské Lázně 11.67
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) dálka/Žkm/F 6 Mariánské Lázně 3.89
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) kriket/Žkm/F Mariánské Lázně 44.60
11.05.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) pětiboj/Žcm/F Mariánské Lázně 2462
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žkm/R9 1 Praha-Strahov 08.71
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žkm/F Praha-Strahov 08.59
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žkm/B1 1 Praha-Strahov 21.24
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žkm/B1 2 Praha-Strahov 2:40.64