Karta atleta

Export do excelu
  • Filounová Iveta
  • Narozen: 3.1.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.73 Brno 7.9.2015
60 m 09.43 h Praha-Strahov 20.2.2016
150 m 22.49 Beroun 15.6.2018
150 m 22.43 h Praha-Strahov 14.1.2018
300 m 48.74 Brno 11.9.2017
400 m 71.30 Stará Boleslav 6.5.2017
600 m 1:59.62 Vlašim 8.6.2016
800 m 2:39.8 Nymburk 24.9.2017
800 m 3:05.68 h Praha-Strahov 20.2.2016
1000 m 3:40.8 Nymburk 27.9.2015
1500 m 5:33.85 Kolín 27.5.2018
1500 m 5:43.13 h Praha - Strahov 5.2.2017
60 m překážek 14.15 Vlašim 30.4.2015
60 m překážek 13.56 h Nymburk 15.1.2017
pohár rozhlasu 0461 Kolín 16.5.2018
pětiboj 1112 Vlašim 30.4.2015
čtyřboj 1103 Kolín 23.8.2015
hod kriketovým míčkem 21.48 Vlašim 30.4.2015
vrh koulí 2kg 08.20 Vlašim 8.6.2016
vrh koulí 2kg 05.90 h Praha-Strahov 11.1.2015
vrh koulí 3kg 06.96 h Nymburk 15.1.2017
skok daleký 3.79 Kladno 27.4.2018
skok daleký 4.08 h Praha - Strahov 5.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 22.49 Beroun 15.6.2018
150 m 22.43 h Praha-Strahov 14.1.2018
300 m 50.10 Kolín 8.5.2018
800 m 2:44.71 Kolín 8.5.2018
1500 m 5:33.85 Kolín 27.5.2018
1500 m 5:45.48 h Praha-Strahov 14.1.2018
pohár rozhlasu 0461 Kolín 16.5.2018
skok daleký 3.79 Kladno 27.4.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2017 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Nymburk 09.51
24.09.2017 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žky Nymburk 2:39.8
24.09.2017 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žky 5 Nymburk 4.14
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B10 6 Brno 48.74
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 1500 m/Žky/B2 8 Brno 5:44.35
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žky/KG 17 Brno 3.74
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 13 Kolín 3.76
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žky Kolín 5:57.73
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 1500 m/Žky/F Beroun 5:47.70
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) dálka/Žky 8 Beroun 3.83
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/F Kladno 5:43.89
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky/F2 16 Kladno 3.73
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (T.J. Sokol Kolín - atletika) 800 m/Žky 6 Kolín 2:49.09
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (T.J. Sokol Kolín - atletika) dálka/Žky 17 Kolín 3.59
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B7 3 Kladno 22.53
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/F 6 Kladno 5:43.51
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 400 m/Jky/B1 3 Stará Boleslav 71.30
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z. s.) dálka/Jky 13 Stará Boleslav 3.93
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žky/F Vlašim 5:45.78
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žky/F 33 Vlašim 3.79
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 1500 m/Žky/F Praha - Strahov 5:43.13
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) dálka/Žky 25 Praha - Strahov 4.08
15.01.2017 Oddílové přebory SKP Nymburk z.s. v atletice (SKP Nymburk z.s.) 60 m/Žky 6 Nymburk 09.64
15.01.2017 Oddílové přebory SKP Nymburk z.s. v atletice (SKP Nymburk z.s.) 60 m př./Žky 4 Nymburk 13.56
15.01.2017 Oddílové přebory SKP Nymburk z.s. v atletice (SKP Nymburk z.s.) dálka/Žky 5 Nymburk 3.87
15.01.2017 Oddílové přebory SKP Nymburk z.s. v atletice (SKP Nymburk z.s.) koule 3kg/Žky Nymburk 06.96