Karta atleta

Export do excelu
  • Kvasnička Adam
  • Narozen: 2.2.2007
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.55 Tábor 27.5.2017
50 m 08.37 h České Budějovice 11.11.2017
60 m 09.62 h Praha - Strahov 17.2.2018
150 m 23.72 Písek 3.6.2018
200 m 40.88 h České Budějovice 13.3.2016
300 m 65.50 h České Budějovice 12.11.2016
400 m 74.99 Jindřichův Hradec 1.5.2017
600 m 1:56.95 Písek 3.6.2018
600 m 2:00.39 h Praha - Strahov 17.2.2018
800 m 2:48.36 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
800 m 2:49.89 h Praha - Strahov 10.2.2018
50 m překážek 11.84 h Nová Včelnice 16.1.2016
čtyřboj 0657 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
čtyřboj 1030 h Praha - Strahov 17.2.2018
hod kriketovým míčkem 20.21 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
hod plným míčem 1kg 05.95 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 3.06 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
skok daleký 3.28 h Praha - Strahov 17.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.62 h Praha - Strahov 17.2.2018
150 m 23.72 Písek 3.6.2018
600 m 1:56.95 Písek 3.6.2018
600 m 2:00.39 h Praha - Strahov 17.2.2018
800 m 2:48.36 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
800 m 2:49.89 h Praha - Strahov 10.2.2018
čtyřboj 1030 h Praha - Strahov 17.2.2018
hod plným míčem 1kg 05.95 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 3.81 Písek 3.6.2018
skok daleký 3.28 h Praha - Strahov 17.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/EleH 15 České Budějovice 08.40
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/EleH 15 České Budějovice 09.94
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/EleH 13 České Budějovice 08.37
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/EleH 13 České Budějovice 10.02
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 50 m/EleH/B4 5 Veselí nad Lužnicí 08.66
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 600 m/EleH/B2 2 Veselí nad Lužnicí 2:08.27
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) čtyřboj/EleH 18 Veselí nad Lužnicí 0657
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/EleH 25 Veselí nad Lužnicí 3.06
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/EleH 35 Veselí nad Lužnicí 20.21
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) 600 m/EleH/F 4 České Budějovice (Čtyři Dvory) 2:01.95
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) dálka/EleH/F 12 České Budějovice (Čtyři Dvory) 3.27
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 600 m/EleH/B1 6 Tábor 2:03.74
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/EleH/F 8 Tábor 3.67
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/EleH/B2 6 Tábor 24.66
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 50 m/EleH/R1 3 Tábor 08.55
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 600 m/EleH/F 6 Tábor 1:59.71
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 400 m/EleH Jindřichův Hradec 74.99
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 50 m/EleH 5 Jindřichův Hradec 08.42
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) dálka/EleH 4 Jindřichův Hradec 3.45
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) kriket/EleH 15 Jindřichův Hradec 18.96
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.) 50 m/EleH 13 České Budějovice 08.63
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.) 60 m/EleH 11 České Budějovice 10.12
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (AO TJ Nová Včelnice) 50 m/EleH/R5 3 Nová Včelnice 08.78
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (AO TJ Nová Včelnice) 600 m/EleH/B1 2 Nová Včelnice 2:13.18
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (AO TJ Nová Včelnice) 50 m př./EleH/R6 3 Nová Včelnice 12.94