Karta atleta

Export do excelu
  • Slavíková Jana
  • Narozen: 5.2.1997
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 170 cm / 56 kg
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.32 Kolín 18.8.2013
60 m 08.50 h Praha - Strahov 11.12.2010
100 m 12.66 Ústí nad Orlicí 21.6.2014
150 m 19.43 Kolín 14.9.2012
150 m 19.89 h Praha-Stromovka 12.1.2013
200 m 25.71 Pardubice 15.6.2014
200 m 25.69 h Praha - Strahov 21.1.2017
300 m 40.58 Olomouc 30.6.2012
300 m 40.72 h Praha-Strahov 16.1.2015
400 m 55.30 Třinec 25.6.2016
400 m 56.09 h Vídeň 6.2.2016
600 m 1:48.49 Pardubice 23.6.2010
800 m 2:25.77 Nové Město nad Metují 5.9.2015
800 m 2:37.80 h Praha-Strahov 28.1.2010
60 m překážek 11.7 Čáslav 9.6.2010
sprintérský trojboj 2315 Kolín 18.8.2013
pětiboj 2359 Čáslav 9.6.2010
hod kriketovým míčkem 43.28 Čáslav 27.4.2010
vrh koulí 3kg 09.25 h Praha-Strahov 15.1.2012
skok daleký 3.90 Čáslav 27.4.2010
skok vysoký 1.50 Kolín 25.5.2011
skok vysoký 1.55 h Praha-Strahov 15.1.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.56 Pardubice 9.6.2018
200 m 25.89 h Praha - Stromovka 20.1.2018
400 m 59.99 Pardubice 9.6.2018
400 m 56.31 h Praha - Stromovka 17.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m/U23Z/R1 3 Praha - Eden 58.62
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 200 m/Ž/B1 3 Čáslav 26.48
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 400 m/Ž/B1 1 Čáslav 57.64
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 400 m/Ž/B1 5 Nové Město nad Metují 57.78
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B1 2 Jičín 26.26
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 400 m/Ž/B1 1 Jičín 57.09
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B1 4 Pardubice 26.10
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Ž/B1 3 Pardubice 57.10
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/R3 4 Třinec 57.87
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B1 2 Pardubice 26.30
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Ž/B1 1 Pardubice 57.43
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 400 m/Ž/B2 Turnov DNS
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/B1 4 Stará Boleslav 13.31
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B1 3 Stará Boleslav 26.72
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 100 m/Ž/R1 3 Ústí nad Orlicí 12.90
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 100 m/Ž/FB Ústí nad Orlicí 13.01
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 200 m/Ž/B1 2 Ústí nad Orlicí 26.13
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 400 m/Ž/B1 1 Ústí nad Orlicí 57.04
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/R2 2 Praha - Stromovka 56.28
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Ž/F Praha - Strahov 25.69
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 400 m/Ž/F Praha - Strahov 56.60
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 400 m/Ž/B6 1 Vídeň 56.60
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Ž/B4 1 Praha - Strahov 25.69