Karta atleta

Export do excelu
  • Šilhavá Anna
  • Narozen: 4.3.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.65 Praha - Kotlářka 26.4.2018
60 m 08.57 h Praha-Stromovka 21.12.2017
100 m 13.82 Praha - Kotlářka 26.4.2018
150 m 20.22 Praha - Děkanka 2.5.2018
150 m 20.27 h Praha-Stromovka 7.2.2018
200 m 28.02 Praha - Kotlářka 26.4.2018
300 m 43.38 Kolín 8.5.2018
300 m 43.52 h Praha - Strahov 10.2.2018
400 m 63.28 Čáslav 26.8.2017
400 m 64.08 h Praha - Stromovka 18.2.2017
600 m 1:45.61 Praha - Děkanka 2.5.2017
600 m 1:45.62 h Praha-Stromovka 17.2.2016
800 m 2:24.22 Praha - Děkanka 14.6.2017
800 m 2:24.47 h Praha-Strahov 16.12.2017
60 m překážek 10.68 Praha-Stromovka 22.9.2016
60 m překážek 09.58 h Praha - Strahov 27.1.2018
100 m překážek 15.87 Praha - Děkanka 2.5.2018
200 m překážek 33.10 Praha - Juliska 31.5.2017
sprintérský trojboj 1920 Praha - Kotlářka 26.4.2018
pětiboj hala 2599 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
sedmiboj 3567 Praha - Děkanka 2.5.2018
hod oštěpem 500g 18.45 Praha - Eden 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 33.12 Praha-Juliska 12.5.2016
vrh koulí 2kg 06.77 Praha 11.6.2015
vrh koulí 2kg 08.08 h Praha-Stromovka 22.12.2016
vrh koulí 3kg 07.55 Praha - Děkanka 2.5.2018
vrh koulí 3kg 07.94 h Praha - Stromovka 10.1.2018
skok daleký 4.75 Praha - Eden 30.9.2017
skok daleký 4.81 h Praha - Stromovka 10.1.2018
skok vysoký 1.29 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok vysoký 1.35 h Praha-Stromovka 31.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.65 Praha - Kotlářka 26.4.2018
60 m 08.70 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m 13.82 Praha - Kotlářka 26.4.2018
150 m 20.22 Praha - Děkanka 2.5.2018
150 m 20.27 h Praha-Stromovka 7.2.2018
200 m 28.02 Praha - Kotlářka 26.4.2018
300 m 43.38 Kolín 8.5.2018
300 m 43.52 h Praha - Strahov 10.2.2018
800 m 2:27.18 Praha - Eden 11.5.2018
800 m 2:25.42 h Praha - Strahov 27.1.2018
60 m překážek 09.58 h Praha - Strahov 27.1.2018
100 m překážek 15.87 Praha - Děkanka 2.5.2018
sprintérský trojboj 1920 Praha - Kotlářka 26.4.2018
pětiboj hala 2599 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
sedmiboj 3567 Praha - Děkanka 2.5.2018
hod oštěpem 500g 18.45 Praha - Eden 5.5.2018
vrh koulí 3kg 07.55 Praha - Děkanka 2.5.2018
vrh koulí 3kg 07.94 h Praha - Stromovka 10.1.2018
skok daleký 4.53 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok daleký 4.81 h Praha - Stromovka 10.1.2018
skok vysoký 1.29 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok vysoký 1.35 h Praha-Stromovka 31.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B1 2 Praha-Stromovka 09.89
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 08.57
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 7 Praha-Stromovka 07.15
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky Praha-Stromovka 4.65
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky Praha-Stromovka 2:25.58
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 800 m/Žky/B1 4 Praha-Strahov 2:24.47
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B5 1 Praha - Stromovka 43.99
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B1 2 Praha - Eden 20.99
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B2 1 Praha - Eden 2:28.31
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B2 6 Praha - Eden 17.13
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Žky 19= Praha - Eden 1.28
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Žky Praha - Eden 4.75
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žky 18 Praha - Eden 07.28
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Žky 23 Praha - Eden 16.66
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj/Žky 8 Praha - Eden 3421
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/R3 3 Břeclav 2:26.18
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Ž Stará Boleslav 2:28.39
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) 800 m/Žky/F MB České Budějovice (Čtyři Dvory) 2:28.83
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) 100 m př./Žky/B1 5 Praha - Juliska 18.32
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) 300 m/Žky/B1 3 Praha - Juliska 45.17
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 400 m/Ž/B4 2 Čáslav 63.28
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Žky Litomyšl 13.89
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 800 m/Ž/F 4 Jičín 2:29.32
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 100 m př./Žky/B1 2 Praha - Kotlářka 16.59
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 200 m př./Žky/B4 1 Praha - Kotlářka 32.68
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B5 3 Praha - Eden 27.85
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B1 2 Praha - Děkanka 43.52
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B1 3 Praha - Děkanka 2:24.22
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/Ž/B1 9 Pardubice 2:25.43
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 200 m př./Žky/B2 2 Praha - Juliska 33.10
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 800 m/Žky/F Praha - Juliska 2:33.58
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 2:25.48
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žky/B3 1 Praha - Stromovka 17.03
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/Žky/B1 4 Praha - Juliska 2:28.37
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B2 1 Kolín 44.37
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B3 2 Praha - Juliska 28.42
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B4 5 Praha - Děkanka 08.77
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 600 m/Ž/B1 5 Praha - Děkanka 1:45.61
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/R2 3 Praha - Stromovka 2:25.34
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/F 8 Praha - Stromovka 2:28.88
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 800 m/Žky/B1 3 Praha - Strahov 2:26.45
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žky/R4 4 Praha - Strahov 10.17
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B4 5 Praha - Stromovka 08.69
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B6 1 Praha - Stromovka 64.08
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 150 m/Žky/B5 3 Praha - Strahov 20.64
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m př./Žky/B3 3 Praha - Strahov 10.07
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žky/B3 1 Praha - Stromovka 10.26
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 2:27.82
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 300 m/Žky/B3 1 Praha - Strahov 44.43
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žky/B1 3 Praha - Strahov 2:28.43
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Ž/B7 2 Praha - Stromovka 44.80
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B9 1 Praha - Stromovka 20.84
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B5 2 Praha - Stromovka 08.78