Karta atleta

Export do excelu
  • Kočvara Matyáš
  • Narozen: 9.4.2006
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.05 Tábor 27.5.2017
50 m 08.04 h České Budějovice 24.2.2018
60 m 09.42 Nová Včelnice 12.5.2018
60 m 09.40 h Praha - Strahov 10.2.2018
150 m 23.66 Tábor 27.5.2017
150 m 24.23 h Praha - Strahov 10.2.2018
200 m 35.1 České Budějovice 22.9.2015
300 m 54.91 Nová Včelnice 12.5.2018
300 m 57.01 h Praha-Stromovka 31.1.2018
400 m 82.92 Jindřichův Hradec 1.5.2017
600 m 2:09.33 Veselí nad Lužnicí 25.9.2016
800 m 3:02.87 h Praha - Strahov 17.2.2018
50 m překážek 09.87 České Budějovice 7.5.2017
50 m překážek 10.12 h Nová Včelnice 18.2.2017
60 m překážek 13.89 h Praha - Strahov 17.2.2018
pětiboj hala 0771 h Praha - Strahov 17.2.2018
čtyřboj 0655 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
hod kriketovým míčkem 39.31 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
hod plným míčem 1kg 06.25 h Nová Včelnice 21.2.2015
vrh koulí 3kg 05.91 Nová Včelnice 10.6.2018
vrh koulí 3kg 05.46 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 3.51 Veselí nad Lužnicí 25.9.2016
skok daleký 3.25 h Praha - Strahov 17.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.04 h České Budějovice 24.2.2018
60 m 09.42 Nová Včelnice 12.5.2018
60 m 09.40 h Praha - Strahov 10.2.2018
150 m 23.94 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
150 m 24.23 h Praha - Strahov 10.2.2018
300 m 54.91 Nová Včelnice 12.5.2018
300 m 57.01 h Praha-Stromovka 31.1.2018
800 m 3:02.87 h Praha - Strahov 17.2.2018
60 m překážek 13.89 h Praha - Strahov 17.2.2018
pětiboj hala 0771 h Praha - Strahov 17.2.2018
hod kriketovým míčkem 39.31 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
vrh koulí 3kg 05.91 Nová Včelnice 10.6.2018
vrh koulí 3kg 05.46 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 3.10 Písek 3.6.2018
skok daleký 3.25 h Praha - Strahov 17.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/EleH 7 České Budějovice 08.16
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/EleH 8 České Budějovice 09.79
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 50 m/EleH/B2 3 Veselí nad Lužnicí 08.51
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 600 m/EleH/B3 12 Veselí nad Lužnicí 2:24.98
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) čtyřboj/EleH 19 Veselí nad Lužnicí 0655
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/EleH 14 Veselí nad Lužnicí 3.41
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/EleH 8 Veselí nad Lužnicí 35.11
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) 50 m/EleH/B1 6 České Budějovice (Čtyři Dvory) 08.36
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) 150 m/EleH/B2 4 České Budějovice (Čtyři Dvory) 26.34
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) 50 m př./EleH/B1 5 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.20
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 150 m/EleH/B1 5 Tábor 24.02
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 50 m/EleH/B2 3 Tábor 08.23
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 50 m př./EleH/B2 2 Tábor 10.17
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/EleH/B1 4 Tábor 23.66
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 50 m/EleH/R1 1 Tábor 08.05
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žcm/R 4 Veselí nad Lužnicí 09.83
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 150 m/Žcm/B5 3 Veselí nad Lužnicí 24.93
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 50 m/EleH/B3 2 České Budějovice 08.06
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 150 m/EleH/B4 1 České Budějovice 23.73
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 50 m př./EleH/B3 2 České Budějovice 09.87
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 400 m/EleH 8 Jindřichův Hradec 82.92
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 50 m/EleH 4 Jindřichův Hradec 08.33
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) dálka/EleH 5= Jindřichův Hradec 3.34
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) kriket/EleH 7 Jindřichův Hradec 28.80
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.) 50 m/EleH 4 České Budějovice 08.31
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.) 60 m/EleH 5 České Budějovice 09.73
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (AO TJ Nová Včelnice) 50 m/EleH/R3 2 Nová Včelnice 08.29
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (AO TJ Nová Včelnice) 50 m/EleH/FB 4 Nová Včelnice 08.19
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (AO TJ Nová Včelnice) 50 m př./EleH/R2 1 Nová Včelnice 10.12
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (AO TJ Nová Včelnice) dálka/EleH/F 24 Nová Včelnice 3.15
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žcm/R6 2 Praha - Strahov 09.67
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žcm/B7 2 Praha - Strahov 25.14