Výsledky atleta

Výsledky atleta v sezóně 2017
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 100 m př./Žci/B1 5 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.90
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 200 m př./Žci/B1 1 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 28.33
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) dálka/Žci 13 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 4.85
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/R3 6 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 07.97
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žci/B3 3 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 40.53
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/R1 1 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 14.73
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/FA 4 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 14.91
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 100 m př./Žci/F 2 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.11
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 200 m př./Žci/F 2 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 28.99
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 200 m př./Žci/F MS Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 28.22
06.09.2017 3. kolo KP družstev mladšího žactva B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žcm/R7 MS Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 07.66
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/B1 3 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.14
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B1 2 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 28.91
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M 9 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 5.45
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B5 MS Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 07.94
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žci 3 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 3:33.95
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Žci 3 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 23.37
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci 4 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 5.29
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žci 3 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 1.46
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci 1= Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 2.30
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Žci 2 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 08.82
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci 2 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 26.08
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci 2 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 15.06
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci 3 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 08.02
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) devítiboj/Žci 3 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 3613
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žci/R01 7 Šedivý Josef 030101 Středočeský kraj 14.71
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žci/R2 4 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 07.87
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žci/FB 4 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 07.87
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m př./Žci/B1 3 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.12
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m př./Žci/B1 1 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 29.09
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R1 7 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 08.14
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žci/B1 4 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.53
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žci/B1 1 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 30.01
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci 2 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.89
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/M/B2 1 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 19.27
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B2 6 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 08.09
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (T.J. Sokol Kolín - atletika) dálka/Žcm 1 Šedivý Josef 030805 ZŠ Zásmuky 5.37
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (T.J. Sokol Kolín - atletika) 60 m/Žcm/R2 1 Šedivý Josef 030805 ZŠ Zásmuky 07.89
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (T.J. Sokol Kolín - atletika) 60 m/Žcm/F 1 Šedivý Josef 030805 ZŠ Zásmuky 07.90
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žci/F 2 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.45
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žci/F 1 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 30.09
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/F 7 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 5.40
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B1 2 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 30.05
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/R1 2 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.41
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R3 3 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 08.09
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/F 3 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.45
07.05.2017 Finále Polabské výškařské Tour (TJ Sokol Kolín – atletika, OR AŠSK Kolín) výška/Žci 7= Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 1.45
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 100 m př./Žci/B1 1 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.30
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m př./Žci/B2 1 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 30.37
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žci/F 6 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 5.22
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R4 7 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 12.65
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci 2 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.97
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci 2 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 15.21
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci 1 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 5.44
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) dálka/M 4 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 4.98
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 100 m př./Žci 2 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 16.14
29.03.2017 Nehvizdská laťka (ZŠ Nehvizdy a Atletika Stará B) výška/Žcm 3 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 1.47
22.02.2017 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B3 5 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 08.24
22.02.2017 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/M/B4 2 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 43.93
22.02.2017 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žci 2 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 09.76
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m př./Žci/B1 3 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 09.65
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) dálka/Žci 5 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 5.04
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/Žci 3 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 5.10
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žci/B2 1 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 09.76
28.01.2017 Žákovská tyčka (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Žci 4 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 1.70
28.01.2017 Žákovská tyčka (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci 1 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 5.24
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B1 1 Šedivý josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 08.27
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žci 1 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 09.72
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R5 3 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 08.40
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m př./Žci/B1 4 Šedivý Josef 030805 TJ Sokol Kolín-atletika 09.87
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žcm/R2 1 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 08.17
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žcm/F 6 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 08.19
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m př./Žcm/R2 4 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 10.18
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m př./Žcm/F 5 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 10.11
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/Žcm 9 Šedivý Josef 03 TJ Sokol Kolín-atletika 4.76