Karta atleta

Export do excelu
  • Mezera Daniel
  • Narozen: 2.9.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 h Kladno 17.1.2017
60 m 09.1 Kolín 7.5.2016
150 m 22.27 Kladno 21.5.2017
150 m 21.68 h Praha-Strahov 14.1.2018
300 m 52.23 Kladno 9.6.2017
600 m 2:04.07 Kladno 8.6.2016
800 m 2:31.68 Kladno 27.4.2018
800 m 2:36.47 h Praha-Strahov 14.1.2018
1000 m 3:20.28 Kladno 24.5.2017
50 m překážek 10.30 h Kladno 15.1.2018
pohár rozhlasu 0000 Kladno 25.4.2017
hod oštěpem 600g 28.42 Kladno 27.4.2018
skok daleký 3.99 Kladno 8.6.2016
skok daleký 4.60 h Kladno 15.1.2018
skok vysoký 1.45 Kladno 27.4.2018
skok vysoký 1.40 h Kladno 15.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.63 h Kladno 15.1.2018
150 m 21.68 h Praha-Strahov 14.1.2018
800 m 2:31.68 Kladno 27.4.2018
800 m 2:36.47 h Praha-Strahov 14.1.2018
50 m překážek 10.30 h Kladno 15.1.2018
hod oštěpem 600g 28.42 Kladno 27.4.2018
skok daleký 4.60 h Kladno 15.1.2018
skok vysoký 1.45 Kladno 27.4.2018
skok vysoký 1.40 h Kladno 15.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žci/R5 3 Beroun 08.95
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) oštěp 600g/Žci/F 16 Beroun 18.85
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B3 4 Kladno 52.23
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Žci 12 Kladno 19.48
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) 1000 m/Žcm 13 Kladno 3:20.28
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) výška/Žcm 11= Kladno 1.29
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B7 3 Kladno 22.27
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) výška/Žci Kladno DNS
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Žci 10 Kladno 21.59
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R6 7 Vlašim 09.14
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žci/F 12 Vlašim 2:38.46
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie III (Městský stadion Sletiště, A. C.TEPO Kladno, Mgr. Hana Větrovcová, hvetrovcova@atletika.cz, +420 602 861 600 ) poharR/Žcm Kladno 0000
25.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie III (Městský stadion Sletiště, A. C.TEPO Kladno, Mgr. Hana Větrovcová, hvetrovcova@atletika.cz, +420 602 861 600 ) dálka/Žcm 14 Kladno 3.84
28.02.2017 2. oddílové závody žactva v hale (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žci/B1 3 Kladno 08.1
28.02.2017 2. oddílové závody žactva v hale (A. C. TEPO Kladno) výška/Žci Kladno 1.30
28.02.2017 2. oddílové závody žactva v hale (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žci Kladno 4.04
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 800 m/Žci/F 10 Praha - Strahov 2:44.57
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) výška/Žci 17= Praha - Strahov 1.30
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žci/B2 1 Kladno 07.6
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m př./Žci/B1 3 Kladno 11.7
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žci Kladno 4.05
17.01.2017 1. oddílové závody žactva (A. C. TEPO Kladno) výška/Žci Kladno 1.25