Výsledky atleta

Výsledky atleta v sezóně 2017
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 150 m/Žci/B1 5 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 18.57
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) dálka/Žci 3 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 5.31
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R4 3 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 07.81
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FB 4 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 07.85
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B2 2 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 39.52
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/K 10 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 5.14
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/F 2 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 5.73
06.06.2017 II. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) 100 m/M/R6 2 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 12.61
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) dálka/Žci 1 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 5.47
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 200 m př./Žci/B2 3 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 31.05
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 1 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 18.78
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci/F 3 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 5.46
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 300 m/Žci/B1 6 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 39.74
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žci/F 4 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 5.70
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/F 5 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 5.60
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R2 7 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 07.91
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B2 2 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 31.58
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/R1 2 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 07.82
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/FB 2 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 07.87
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/R5 1 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 19.03
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 300 m/Žci/B3 1 Slabý Samuel 020905 SK Kotlářka Praha 41.05
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 6 Slabý Samuel 02 SK Kotlářka Praha 08.01
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B6 2 Slabý Samuel 02 SK Kotlářka Praha 19.19
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B5 1 Slabý Samuel 02 SK Kotlářka Praha 08.00
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žci/B7 2 Slabý Samuel 02 SK Kotlářka Praha 42.4
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 300 m/Žci/B12 1 Slabý Samuel 02 SK Kotlářka Praha 43.10
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žci/B6 2 Slabý Samuel 02 SK Kotlářka Praha 19.58
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B11 1 Slabý Samuel 02 SK Kotlářka Praha 08.26
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/M/B8 1 Slabý Samuel 02 SK Kotlářka Praha 19.85