Karta atleta

Export do excelu
  • Sztrapek Stanislav
  • Narozen: 3.6.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.48 Karlovy Vary 1.5.2018
60 m 07.44 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 11.62 Chodov 5.5.2018
150 m 17.46 Cheb 28.4.2018
150 m 17.81 h Praha - Stromovka 2.12.2017
200 m 23.58 Karlovy Vary 1.5.2018
200 m 23.49 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 36.75 Cheb 28.4.2018
300 m 37.07 h Praha - Stromovka 9.12.2017
400 m 52.27 Nýřany 19.5.2018
400 m 51.82 h Praha-Stromovka 3.2.2018
500 m 1:08.97 Ostrov 8.5.2018
600 m 1:39.95 Cheb 23.4.2016
800 m 2:13.60 Bílina 10.9.2016
800 m 2:09.89 h Praha-Stromovka 3.12.2016
vrh koulí 4kg 09.60 Bílina 10.9.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.48 Karlovy Vary 1.5.2018
60 m 07.44 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 11.62 Chodov 5.5.2018
150 m 17.46 Cheb 28.4.2018
200 m 23.58 Karlovy Vary 1.5.2018
200 m 23.49 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 36.75 Cheb 28.4.2018
400 m 52.27 Nýřany 19.5.2018
400 m 51.82 h Praha-Stromovka 3.2.2018
500 m 1:08.97 Ostrov 8.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žci/R1 3 Praha-Strahov 07.51
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žci/FA Praha-Strahov 07.53
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 300 m/Žci/B1 Praha-Strahov 37.31
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/R2 2 Praha - Stromovka 07.47
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B2 1 Praha - Stromovka 37.07
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/FA 5 Praha - Stromovka 07.49
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 4 Praha - Stromovka 07.48
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 3 Praha - Stromovka 17.81
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B2 1 Praha - Stromovka 38.07
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/R4 1 Břeclav 37.81
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/F 5 Břeclav 37.80
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B3 2 Pardubice 24.26
14.09.2017 2. kolo družstev staršího žactva a 3. kolo družstev mladšího žactva KKAS (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žci/B1 1 Chodov 07.64
14.09.2017 2. kolo družstev staršího žactva a 3. kolo družstev mladšího žactva KKAS (ŠAK Chodov, z. s.) 150 m/Žci/F Chodov 18.45
12.09.2017 XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 60 m/Žci/B1 3 Mariánské Lázně 07.70
12.09.2017 XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 150 m/Žci/B1 4 Mariánské Lázně 18.26
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/M/B1 7 Nýřany 07.72
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/M/B1 5 Nýřany 18.65
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žci/R03 5 Brno 38.26
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žci/B1 3 Karlovy Vary 07.66
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 300 m/Žci/B1 1 Karlovy Vary 37.25
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/R3 1 Stříbro 07.63
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/F Stříbro 07.49
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B1 3 Stříbro 18.09
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žci/B1 1 Stříbro 37.63
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/M/B1 2 Stříbro 07.69
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/B1 2 Stříbro 11.96
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/M/B1 3 Stříbro 17.97
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 60 m/Žci/F Sušice 07.75
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 300 m/M/B3 1 Sušice 37.63
14.05.2017 1.kolo Krajského mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mužů (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 400 m/M/B1 6 Plzeň 54.81
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 400 m/J/B1 4 Sušice 52.92
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 60 m/Žci/R1 1 Chodov 07.66
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 60 m/Žci/F Chodov 07.71
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 300 m/Žci/B1 1 Chodov 37.93
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/R2 1 Praha - Stromovka 37.91
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/F Praha - Stromovka 38.32
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žci/R2 MS Praha - Strahov 07.64
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žci/B1 MS Praha - Strahov 38.14
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žci/R6 MS Praha - Strahov 07.71
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žci/B4 MS Praha - Strahov 18.56
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žci/B1 5 Praha - Stromovka 07.95
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žci/B1 Praha - Stromovka DNS
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 300 m/Žci/F Praha - Stromovka 40.20
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R6 1 Praha - Strahov 07.76
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B5 1 Praha - Strahov 18.60
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žci/B1 2 Praha - Strahov 39.57