Karta atleta

Export do excelu
  • Martinák Michal
  • Narozen: 7.5.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletika Litvínov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.92 Kadaň 9.5.2017
60 m 07.90 h Praha - Strahov 29.1.2017
100 m 12.27 Bílina 9.5.2018
150 m 19.51 Kadaň 11.5.2016
150 m 22.98 h Praha 20.2.2014
200 m 24.65 Děčín 18.6.2017
300 m 38.60 Bílina 28.4.2018
300 m 38.77 h Praha - Stromovka 9.1.2018
400 m 53.24 Meziboří 13.5.2018
400 m 54.34 h Praha - Stromovka 27.1.2018
500 m 1:11.53 Chomutov 15.8.2017
600 m 1:31.27 Břeclav 2.8.2017
800 m 2:00.93 Plzeň 2.6.2018
800 m 2:03.76 h Ostrava 24.2.2018
1000 m 2:49.99 Chomutov 27.8.2017
1000 m 2:49.42 h Praha - Stromovka 9.12.2017
1500 m 4:30.98 Brno 26.6.2017
1500 m 4:32.69 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
60 m překážek 12.07 Bílina 8.5.2015
200 m překážek 33.24 Děčín 7.6.2016
pohár rozhlasu 1188 Ústí nad Labem 23.5.2017
pětiboj 1636 Bílina 8.5.2015
čtyřboj 0901 Bílina 11.5.2013
trojboj 0000 h Jablonec nad Nisou 7.12.2013
hod diskem 1kg 28.55 Chomutov 8.6.2017
hod kladivem 4kg 27.34 Chomutov 8.6.2017
hod oštěpem 600g 45.34 Břeclav 23.9.2017
hod oštěpem 700g 44.55 Bílina 26.5.2018
hod kriketovým míčkem 52.86 Bílina 15.9.2015
vrh koulí 3kg 10.04 Meziboří 7.6.2015
vrh koulí 3kg 10.90 h Jablonec nad Nisou 5.12.2015
vrh koulí 4kg 12.02 Bílina 5.5.2017
vrh koulí 4kg 09.58 h Praha-Strahov 6.2.2016
skok daleký 5.63 Chomutov 15.8.2017
skok daleký 3.93 h Praha-Strahov 23.2.2013
skok vysoký 1.30 Kadaň 30.4.2015
Přespolní běh 0:02:02 Bílina 23.3.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.27 Bílina 9.5.2018
200 m 24.72 Meziboří 13.5.2018
300 m 38.60 Bílina 28.4.2018
300 m 38.77 h Praha - Stromovka 9.1.2018
400 m 53.24 Meziboří 13.5.2018
400 m 54.34 h Praha - Stromovka 27.1.2018
800 m 2:00.93 Plzeň 2.6.2018
800 m 2:03.76 h Ostrava 24.2.2018
1500 m 4:32.69 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
hod oštěpem 700g 44.55 Bílina 26.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/B2 5 Praha - Stromovka 2:49.42
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žci/R2 3 Břeclav 2:06.82
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Žci 9 Břeclav 45.34
10.09.2017 5. kolo Libereckého krajského přeboru družstev mužů a žen (AC Rumburk) 200 m/M/B2 MB Rumburk 25.13
10.09.2017 5. kolo Libereckého krajského přeboru družstev mužů a žen (AC Rumburk) 400 m/M/B1 MB Rumburk 54.53
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 300 m/Žci/B1 1 Litvínov 38.89
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 800 m/Žci/F Litvínov 2:18.20
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) oštěp 600g/Žci Litvínov 43.68
27.08.2017 3.kolo krajského přeboru družstev dospělých (VTŽ Chomutov z.s.) 1000 m/M/F Chomutov 2:49.99
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav z.s.) 300 m/M/B2 6 Stará Boleslav 39.16
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav z.s.) oštěp 600g/Žci Stará Boleslav 41.79
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 500 m/M/F 6 Chomutov 1:11.53
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) dálka/M 5 Chomutov 5.63
02.08.2017 Atletická středa 600 m/M/F Břeclav 1:31.27
02.08.2017 Atletická středa oštěp 600g/Žci/F Břeclav 41.28
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 1500 m/Žci/F 8 Brno 4:30.98
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) oštěp 600g/Žci/F 14 Brno 40.01
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 1500 m/Žci/R02 6 Brno 4:37.73
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B3 2 Děčín 24.65
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 800 m/M/F 4 Děčín 2:05.22
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) koule 4kg/Žci 6 Chomutov 11.31
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) disk 1kg/Žci Chomutov 28.55
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) kladivo 4kg/Žci 4 Chomutov 27.34
03.06.2017 2. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B3 3 Děčín 25.17
03.06.2017 2. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) 400 m/M/B2 1 Děčín 54.67
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Ústecký kraj (Ústí nad Labem, Městský stadio) poharR/Žci 6 Ústí nad Labem 1188
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Ústecký kraj (Ústí nad Labem, Městský stadio) 1500 m/Žci Ústí nad Labem 4:46.14
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Ústecký kraj (Ústí nad Labem, Městský stadio) koule 4kg/Žci/F 7 Ústí nad Labem 11.00
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 60 m/Žci/F Meziboří 07.96
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 150 m/Žci/F Meziboří 18.34
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) 300 m/Žci/B1 4 Bílina 39.40
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) 800 m/Žci/B 1 Bílina 2:10.97
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) oštěp 600g/Žci Bílina 38.48
14.05.2017 1.kolo KPD Ústeckého kraje mužů a žen (Atletika Litvínov, z.s.) 400 m/M/B2 2 Meziboří 56.11
14.05.2017 1.kolo KPD Ústeckého kraje mužů a žen (Atletika Litvínov, z.s.) dálka/M Meziboří DNS
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 1500 m/M/F MB Bílina 4:41.57
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 60 m/Žci/B2 2 Kadaň 07.92
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 300 m/Žci/F Kadaň 40.22
05.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Most, kategorie III a IV (CVČ Most, OR ASŠK Most, AK Bílina) 1500 m/Žci/B1 1 Bílina 4:53.95
05.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Most, kategorie III a IV (CVČ Most, OR ASŠK Most, AK Bílina) koule 4kg/Žci Bílina 12.02
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 300 m/Žci/B1 1 Děčín 40.42
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) koule 4kg/Žci/F 7 Děčín 10.09
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) oštěp 600g/Žci/F Děčín 37.83
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/R2 1 Praha - Stromovka 2:09.44
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/F 7 Praha - Stromovka 2:10.55
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žci/F MS Praha - Strahov 2:09.05
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R09 6 Praha - Strahov 07.90
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/M/B2 7 Praha - Strahov 2:12.94