Karta atleta

Export do excelu
  • Musil Jan
  • Narozen: 1.7.2000
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.67 Chomutov 15.8.2017
50 m 06.26 Chomutov 15.8.2017
60 m 07.24 Bílina 29.4.2017
60 m 07.23 h Praha - Strahov 4.2.2017
100 m 11.27 Meziboří 14.5.2017
150 m 17.35 Chomutov 3.9.2016
150 m 19.44 h Praha - Strahov 21.2.2015
200 m 23.01 Děčín 18.6.2017
200 m 23.60 h Ostrava 18.2.2017
300 m 36.85 Bílina 29.4.2017
300 m 38.66 h Praha - Strahov 19.12.2015
400 m 53.33 Litvínov 7.9.2017
1500 m 5:47.72 Bílina 5.5.2018
100 m překážek 19.97 Bílina 2.9.2014
110 m překážek 21.19 Bílina 5.5.2018
sprintérský trojboj 2303 Bílina 13.8.2016
desetiboj 3953 Bílina 5.5.2018
hod diskem 1,75kg 21.99 Bílina 5.5.2018
hod oštěpem 700g 34.52 Litvínov 7.9.2017
hod oštěpem 800g 31.50 Bílina 5.5.2018
vrh koulí 6kg 08.03 Bílina 5.5.2018
skok daleký 5.63 Bílina 5.5.2018
trojskok 11.67 Chomutov 20.5.2018
skok o tyči 1.90 Bílina 5.5.2018
skok vysoký 1.53 Bílina 5.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.24 Chomutov 20.5.2018
60 m 07.29 h Praha - Stromovka 27.1.2018
100 m 11.50 Meziboří 13.5.2018
200 m 23.41 Meziboří 13.5.2018
200 m 24.16 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 37.01 Bílina 28.4.2018
400 m 54.51 Bílina 5.5.2018
1500 m 5:47.72 Bílina 5.5.2018
110 m překážek 21.19 Bílina 5.5.2018
desetiboj 3953 Bílina 5.5.2018
hod diskem 1,75kg 21.99 Bílina 5.5.2018
hod oštěpem 800g 31.50 Bílina 5.5.2018
vrh koulí 6kg 08.03 Bílina 5.5.2018
skok daleký 5.63 Bílina 5.5.2018
trojskok 11.67 Chomutov 20.5.2018
skok o tyči 1.90 Bílina 5.5.2018
skok vysoký 1.53 Bílina 5.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/Dci/B1 1 Litvínov 11.57
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 400 m/Dci/B1 1 Litvínov 53.33
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) oštěp 700g/Dci Litvínov 34.52
27.08.2017 3.kolo krajského přeboru družstev dospělých (VTŽ Chomutov z.s.) 60 m/M/R1 2 Chomutov 07.45
27.08.2017 3.kolo krajského přeboru družstev dospělých (VTŽ Chomutov z.s.) 60 m/M/FA Chomutov 07.37
27.08.2017 3.kolo krajského přeboru družstev dospělých (VTŽ Chomutov z.s.) 150 m/M/B1 1 Chomutov 17.61
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 100 y/M/B2 3 Chomutov 10.67
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 50 m/M/B1 3 Chomutov 06.26
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 100 m/Dci/R1 5 Jablonec nad Nisou 11.22
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 200 m/Dci/R1 4 Jablonec nad Nisou 23.17
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/R3 2 Děčín 11.51
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/F Děčín 11.44
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B1 3 Děčín 23.01
03.06.2017 2. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/R1 1 Děčín 11.54
03.06.2017 2. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/FA Děčín 11.45
03.06.2017 2. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B1 2 Děčín 23.76
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) 100 m/Dci/R1 1 Bílina 11.54
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) 100 m/Dci/F Bílina 11.41
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (Atletický klub Bílina) 200 m/Dci/B1 Bílina DNP
14.05.2017 1.kolo KPD Ústeckého kraje mužů a žen (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/M/R2 1 Meziboří 11.32
14.05.2017 1.kolo KPD Ústeckého kraje mužů a žen (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/M/FA Meziboří 11.27
14.05.2017 1.kolo KPD Ústeckého kraje mužů a žen (Atletika Litvínov, z.s.) 200 m/M/B1 1 Meziboří 23.05
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (Atletický klub Bílina) 60 m/M/B1 2 Bílina 07.24
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (Atletický klub Bílina) 300 m/M/B2 1 Bílina 36.85
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R3 4 Ostrava 07.27
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/R3 5 Ostrava 23.60
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/Dci/B1 3 Praha - Strahov 07.23
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Dci/B3 1 Praha - Strahov 23.84
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R03 1 Praha - Strahov 07.38
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/F Praha - Strahov 07.30
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B06 2 Praha - Strahov 23.97