Karta atleta

Export do excelu
  • Lecjaks Martin
  • Narozen: 7.8.1990
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.07 Chomutov 15.8.2017
50 m 06.13 Chomutov 15.8.2017
60 m 07.20 Wiesau 6.7.2009
60 m 07.11 h Praha-Strahov 17.1.2014
100 m 10.96 Děčín 18.6.2017
150 m 16.45 Wiesau 5.7.2011
150 m 16.67 h Praha-Strahov 16.1.2015
200 m 22.17 Praha 20.6.2008
200 m 22.40 h Praha-Stromovka 27.2.2010
300 m 35.16 Bílina 4.8.2009
300 m 36.02 h Praha-Stromovka 15.1.2008
400 m 49.32 Praha 11.7.2009
400 m 50.98 h Praha-Stromovka 5.2.2008
500 m 1:07.81 Bílina 9.8.2011
sprintérský trojboj 2520 Bílina 19.8.2017
hod oštěpem 700g 35.04 Ústí nad Labem 6.9.2009
hod oštěpem 800g 39.40 Bílina 31.5.2009
skok daleký 5.33 Bílina 13.5.2007
skok daleký 5.60 h Dresden 10.2.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.15 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
100 m 11.64 Meziboří 13.5.2018
150 m 17.21 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 23.32 Bílina 19.5.2018
200 m 23.58 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
300 m 37.32 Bílina 28.4.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m/M/R2 2 Kladno 11.30
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m/M/FA Kladno 11.26
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 200 m/M/B1 2 Kladno 22.44
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/M/B2 1 Bílina 06.93
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/M/B1 4 Bílina 11.20
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 200 m/M/B1 6 Bílina 22.89
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) sprint. tr/M/F 6 Bílina 2520
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 100 y/M/B1 1 Chomutov 10.07
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 50 m/M/B1 1 Chomutov 06.13
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/M/B2 3 Cheb 07.30
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 200 m/M/F 5 Cheb 23.08
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B1 6 Kladno 11.36
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B1 Kladno DQ
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R1 1 Mladá Boleslav 11.19
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/FA Mladá Boleslav 11.33
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B1 2 Mladá Boleslav 22.55
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/R2 1 Děčín 11.14
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/F Děčín 10.96
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B1 1 Děčín 22.20
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B1 2 Liberec 22.17
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R3 1 Liberec 11.30
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/FA Liberec 11.52
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/M/B3 Praha - Přátelství DNS
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/M/R2 1 Meziboří 11.22
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/M/F Meziboří 11.13
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 200 m/M/B1 2 Meziboří 22.40
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R2 1 Bílina 11.26
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA Bílina 11.19
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B1 2 Bílina 22.51
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 60 m/M/B1 1 Kadaň 07.21
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 150 m/M/B1 2 Kadaň 16.83
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/M/R1 2 Ústí nad Labem 11.80
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (Atletický klub Bílina) 60 m/M/B1 1 Bílina 07.21
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B2 4 Praha - Stromovka 22.51
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B13 2 Praha - Stromovka 22.62
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B2 4 Praha - Strahov 07.23
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B13 3 Praha - Strahov 07.30
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B7 1 Praha - Stromovka 22.70
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R02 1 Praha - Strahov 07.16
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/F Praha - Strahov 07.15
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B02 2 Praha - Strahov 22.66
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/M/B2 1 Praha - Strahov 51.65
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B2 Praha - Stromovka nezměřeno
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B22 2 Praha - Stromovka 22.62
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/M/F Praha - Stromovka 07.22
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/M/F Praha - Stromovka 22.77
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/M/B4 2 Praha - Stromovka 36.27
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B2 5 Praha - Stromovka 07.28
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B14 3 Praha - Stromovka 07.28
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B2 1 Praha - Strahov 16.88
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B23 2 Praha - Strahov 17.95
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/M/B4 1 Chemnitz 22.74
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 400 m/M/B2 3 Chemnitz 51.91