Výsledky atleta

Výsledky atleta v sezóně 2017
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) koule 4kg/Žci 1 Daněk Jakub 03 SAKPU 13.11
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1kg/Žci 1 Daněk Jakub 03 SAKPU 42.38
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 4kg/Žci 1 Daněk Jakub 03 SAKPU 42.42
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 600g/Žci 2 Daněk Jakub 03 SAKPU 32.29
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) vrh. tr./Žci 1 Daněk Jakub 03 SAKPU 1719
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) vrh. čtyř/Žci 1 Daněk Jakub 03 SAKPU 2271
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Žci 7 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 39.46
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 4kg/Žci 8 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 41.20
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) koule 4kg/Žci 4 Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 12.74
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) disk 1kg/Žci 3 Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 42.40
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) kladivo 4kg/Žci 4 Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 37.64
26.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) koule 4kg/Žci 1 Daněk Jakub 030209 SAKPU 12.42
26.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) kladivo 4kg/Žci 1 Daněk Jakub 030209 SAKPU 41.03
26.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) disk 1kg/Žci 1 Daněk Jakub 030209 SAKPU 37.87
26.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) oštěp 600g/Žci 1 Daněk Jakub 030209 SAKPU 35.63
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Žci 3 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 12.68
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) disk 1kg/Žci 2 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 43.26
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) kladivo 4kg/Žci 3 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 36.81
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) koule 4kg/Žci 3 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 12.91
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) disk 1kg/Žci 4 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 40.38
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) kladivo 4kg/Žci Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. NM
06.06.2017 Veřejný závod (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1kg/Žci 2 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 39.16
06.06.2017 Veřejný závod (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 4kg/Žci 2 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 34.95
27.05.2017 2. ročník memoriálu Josefa Hájka v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) kladivo 4kg/Žci 1 Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 39.22
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) koule 4kg/Žci/F 3 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 11.91
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) disk 1kg/Žci/F 4 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 35.93
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) kladivo 4kg/Žci/F 3 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 33.15
16.05.2017 Veřejný závod (Hvězda Pardubice z.s.) koule 4kg/Žci/F 4 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 12.10
16.05.2017 Veřejný závod (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 4kg/Žci/F 2 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 35.85
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) disk 1kg/Žci 10 Daněk Jakub 03 SAKPU 24.87
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) kladivo 4kg/Žci 2 Daněk Jakub 03 SAKPU 33.30
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) koule 4kg/Žci 3 Daněk Jakub 03 SAKPU 12.32
24.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Pardubice, kategorie IV (Městský atletický stadion na D) poharR/Žci 28 Daněk Jakub 030209 ZŠ Benešovo náměstí 590 0585
24.04.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Pardubice, kategorie IV (Městský atletický stadion na D) koule 4kg/Žci 5 Daněk Jakub 030209 ZŠ Benešovo náměstí 590 11.64
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Žci/F 15 Daněk Jakub 030209 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 11.09
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) koule 4kg/Žci/F 3 Daněk Jakub 030209 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 11.32
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Žci 4 Daněk Jakub 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 11.03
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) koule 4kg/Žci/F MS Daněk Jakub 030209 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 10.71
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) koule 4kg/Žci 1 Daněk Jakub 030209 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 11.01
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Žci/R3 5 Daněk Jakub 030209 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 08.64
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) koule 4kg/Žci 6 Daněk Jakub 030209 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 10.78