Výsledky atleta

Výsledky atleta v sezóně 2017
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 100 m/Dky/B2 5 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 13.93
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) dálka/Dky 12 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.64
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R21 1 Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 08.37
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žky/R1 5 Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 16.19
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žky/FA 6 Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 16.28
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) výška/Žky/FA 15= Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 1.38
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žky/KD 7 Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 4.88
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žky/FA 5 Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 5.08
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Ž/F 8 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 5.03
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž/F 12 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 09.97
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F 5 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.83
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F 6 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 10.34
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m př./Ž/B1 2 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 34.14
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Ž Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice NM
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) trojskok/Ž 4 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 10.24
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B1 4 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 08.87
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F 2 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.87
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F 6 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.79
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F 8 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 09.90
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žky/Ka 11 Mitevová Barbora 030101 Zlínský kraj 4.94
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žky/F MS Mitevová Barbora 030101 TJ Jiskra Otrokovice 1.28
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žky/B1 MS Mitevová Barbora 030101 TJ Jiskra Otrokovice 16.40
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žky/F MS Mitevová Barbora 030101 TJ Jiskra Otrokovice 4.73
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žky/R1 2 Mitevová Barbora 030101 TJ Jiskra Otrokovice 16.01
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žky/F 14 Mitevová Barbora 030101 TJ Jiskra Otrokovice 4.56
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žky/FB 4 Mitevová Barbora 030101 TJ Jiskra Otrokovice 16.31
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) výška/Ž/F 7 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 1.45
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž/F 6 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 10.40
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m př./Žky/B2 2 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 16.23
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) výška/Žky 2 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 1.40
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/Žky 1 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.71
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m př./Dky/B2 5 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 18.59
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) dálka/Dky/F 11 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.82
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B3 4 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 28.73
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/Ž/B2 6 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 13.97
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/Ž/F 11 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.50
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 100 m př./Žky/B1 4 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 16.41
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) dálka/Žky 5 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 5.03
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m př./Dky/B2 4 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 53.22
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Dky 13 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.65
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) poharR/Žky Mitevová Barbora 030101 2. ZŠ Napajedla 1119
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) poharR/Žky Mitevová Barbora 030101 TJ Jiskra Otrokovice 0000
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) dálka/Žky 17 Mitevová Barbora 030101 2. ZŠ Napajedla 4.87
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) výška/Žky 3= Mitevová Barbora 030101 2. ZŠ Napajedla 1.35
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 60 m/Žky/B3 1 Mitevová Barbora 030101 2. ZŠ Napajedla 08.65
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) 100 m př./Žky/B1 3 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 16.50
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) 200 m př./Žky/B1 3 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 35.66
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) dálka/Žky/F 5 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.76
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m př./Žky/B1 3 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 16.23
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m př./Žky 2 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 34.24
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/Žky 5 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.61
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žky/R2 1 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 09.89
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žky/FB 3 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 10.07
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žky/FA 3 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.85
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Žky 11 Mitevová Barbora 030101 TJ Jiskra Otrokovice 06.74
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žky 6 Mitevová Barbora 030101 TJ Jiskra Otrokovice 4.61
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žky 4 Mitevová Barbora 030101 TJ Jiskra Otrokovice 1.39
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R2 6 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 10.06
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F1 20 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.51
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žky/R3 1 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 09.99
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žky/FB 2 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 09.93
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žky/FA 10 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.48
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky/F 23 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 06.59
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/B2 8 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 10.30
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F 25 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.29
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B3 8 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 3:12.75
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/Žky/F 19= Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 1.36
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) pětiboj h/Žky/F 26 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 2068
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R3 4 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 10.14
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F1 6 Mitevová Barbora 035101 TJ Jiskra Otrokovice 4.72