Karta atleta

Export do excelu
  • Kaňáková Kateřina
  • Narozen: 4.11.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 Praha - Děkanka 10.6.2018
60 m 08.63 h Praha - Strahov 27.1.2018
150 m 20.84 Praha - Děkanka 16.5.2018
150 m 21.02 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 46.13 h Praha - Strahov 27.1.2018
600 m 1:59.38 Praha - Jeseniova 1.6.2017
800 m 2:46.11 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 11.21 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 10.53 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m překážek 17.44 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
200 m překážek 32.38 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
pohár rozhlasu 0784 Praha - Stadion mládeže 4.5.2018
pětiboj 2271 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod kriketovým míčkem 42.81 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrh koulí 2kg 07.42 Praha - Kotlářka 18.5.2017
vrh koulí 2kg 06.33 h Praha - Stromovka 1.2.2017
vrh koulí 3kg 08.28 Praha - Kotlářka 23.5.2018
skok daleký 4.21 Bílina 6.5.2017
skok vysoký 1.37 Praha - Kotlářka 23.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.29 Praha - Děkanka 10.6.2018
60 m 08.63 h Praha - Strahov 27.1.2018
150 m 20.84 Praha - Děkanka 16.5.2018
150 m 21.02 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 46.13 h Praha - Strahov 27.1.2018
60 m překážek 10.53 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m překážek 17.44 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
200 m překážek 32.38 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
pohár rozhlasu 0784 Praha - Stadion mládeže 4.5.2018
vrh koulí 3kg 08.28 Praha - Kotlářka 23.5.2018
skok vysoký 1.37 Praha - Kotlářka 23.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B19 2 Praha - Podvinný mlýn 08.95
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B18 3 Praha - Podvinný mlýn 11.21
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B7 7 Praha - Podvinný mlýn 2:46.11
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FD 15 Praha - Podvinný mlýn 3.94
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FD Praha - Podvinný mlýn 42.81
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 7 Praha - Podvinný mlýn 2271
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B3 2 Praha - Eden 20.97
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm 14 Praha - Eden 4.04
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žkm/B1 4 Praha - Přátelství 22.20
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/Žkm 6 Praha - Přátelství 4.13
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B4 1 Praha - Děkanka 08.91
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B1 2 Praha - Děkanka 21.50
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žkm/B2 1 Praha - Jeseniova 1:59.38
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/F Praha - Jeseniova 36.55
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) dálka/Žkm 16 Praha - Kotlářka 3.80
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) kriket/Žkm 12 Praha - Kotlářka 37.25
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 150 m/Žkm/B4 1 Praha - Kotlářka 21.75
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) koule 2kg/Žkm Praha - Kotlářka 07.42
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 12 Praha - Juliska 3.97
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/F 9 Praha - Juliska 37.51
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) 60 m/Žkm/B2 3 Bílina 09.17
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) 800 m/Žkm/B1 9 Bílina 2:55.98
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) 60 m př./Žkm/B2 3 Bílina 11.80
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) dálka/Žkm 5 Bílina 4.21
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) kriket/Žkm/F 8 Bílina 33.79
06.05.2017 Bílinské víceboje (Atletický klub Bílina) pětiboj/Žkm 8 Bílina 1975
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B3 3 Praha - Stromovka 22.40
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B3 4 Praha - Stromovka 50.02
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B15 1 Praha - Stromovka 09.00
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B20 2 Praha - Stromovka 22.15
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žkm/B2 5 Praha - Stromovka 11.89
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 2kg/Žkm 31 Praha - Stromovka 06.33
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 300 m/Žky/B16 2 Praha - Strahov 49.80
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žky/B15 2 Praha - Strahov 22.19
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B20 4 Praha - Stromovka 09.22