Karta atleta

Export do excelu
  • Jelínková Anežka
  • Narozen: 1.3.2005
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.41 Praha - Děkanka 20.6.2017
60 m 09.20 h Praha-Stromovka 31.1.2018
150 m 22.29 Praha - Děkanka 2.5.2018
300 m 51.80 Praha - Děkanka 23.5.2018
600 m 2:05.66 Praha - Kotlářka 18.5.2017
800 m 2:54.77 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
800 m 3:10.23 h Praha - Stromovka 1.2.2017
60 m překážek 11.84 Praha - Radotín 20.6.2018
60 m překážek 13.51 h Praha - Stromovka 1.2.2017
pětiboj 1723 Praha - Děkanka 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 36.46 Praha - Děkanka 31.5.2018
vrh koulí 2kg 07.52 Praha - Vokovice 15.5.2018
skok daleký 3.95 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
skok vysoký 1.10 Praha - Děkanka 23.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.38 Praha - Děkanka 25.4.2018
60 m 09.20 h Praha-Stromovka 31.1.2018
150 m 22.29 Praha - Děkanka 2.5.2018
300 m 51.80 Praha - Děkanka 23.5.2018
800 m 2:55.55 Praha - Děkanka 31.5.2018
60 m překážek 11.84 Praha - Radotín 20.6.2018
pětiboj 1723 Praha - Děkanka 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 36.46 Praha - Děkanka 31.5.2018
vrh koulí 2kg 07.52 Praha - Vokovice 15.5.2018
skok daleký 3.69 Praha - Děkanka 25.4.2018
skok vysoký 1.10 Praha - Děkanka 23.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B7 1 Praha - Podvinný mlýn 09.69
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B6 4 Praha - Podvinný mlýn 12.41
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B3 9 Praha - Podvinný mlýn 2:54.77
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FB 6 Praha - Podvinný mlýn 3.95
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FB 4 Praha - Podvinný mlýn 30.90
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 39 Praha - Podvinný mlýn 1687
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 26 Praha - Eden 06.20
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 20 Praha - Eden 30.30
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 22 Praha - Jeseniova 06.22
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žkm 13 Praha - Jeseniova 29.86
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B1 5 Praha - Děkanka 09.41
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) výška/Žkm/F 18 Praha - Děkanka 1.00
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B7 2 Praha - Jeseniova 24.01
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm/F 12 Praha - Jeseniova 06.77
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 600 m/Žkm/B2 1 Praha - Kotlářka 2:05.66
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) kriket/Žkm Praha - Kotlářka 30.42
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/Žkm/B1 9 Praha - Juliska 3:00.98
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/F 13 Praha - Juliska 34.86
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B1 5 Praha - Děkanka 09.70
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B3 3 Praha - Děkanka 09.76
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B2 2 Praha - Děkanka 3:12.35
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B3 3 Praha - Děkanka 13.21
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) dálka/Žkm 17 Praha - Děkanka 3.02
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) kriket/Žkm Praha - Děkanka 31.50
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žkm Praha - Děkanka 1239
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B27 5 Praha - Stromovka 09.86
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žkm/B4 6 Praha - Stromovka 13.51
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B4 8 Praha - Stromovka 3:10.23