Výsledky atleta

  • Jelínková Anežka
  • 1.3.2005
  • Spartak Praha 4
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Oddíl Výkon
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B7 1 Spartak Praha 4 09.69
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B6 4 Spartak Praha 4 12.41
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B3 9 Spartak Praha 4 2:54.77
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FB 6 Spartak Praha 4 3.95
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FB 4 Spartak Praha 4 30.90
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 39 Spartak Praha 4 1687
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 26 Spartak Praha 4 06.20
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 20 Spartak Praha 4 30.30
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 22 Spartak Praha 4 A 06.22
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žkm 13 Spartak Praha 4 A 29.86
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B1 5 Spartak Praha 4 09.41
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) výška/Žkm/F 18 Spartak Praha 4 1.00
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B7 2 Spartak Praha 4 24.01
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm/F 12 Spartak Praha 4 06.77
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 600 m/Žkm/B2 1 Spartak Praha 4 2:05.66
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) kriket/Žkm 3 Spartak Praha 4 30.42
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/Žkm/B1 9 Spartak Praha 4 3:00.98
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/F 13 Spartak Praha 4 34.86
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B1 5 Spartak Praha 4 09.70
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B3 3 Spartak Praha 4 09.76
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B2 2 Spartak Praha 4 3:12.35
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B3 3 Spartak Praha 4 13.21
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) dálka/Žkm 17 Spartak Praha 4 3.02
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) kriket/Žkm 2 Spartak Praha 4 31.50
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žkm 3 Spartak Praha 4 1239
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B27 5 Spartak Praha 4 09.86
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žkm/B4 6 Spartak Praha 4 13.51
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B4 8 Spartak Praha 4 3:10.23