Karta atleta

Export do excelu
  • Pleva Petr
  • Narozen: 6.3.1998
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.35 h Otrokovice 1.2.2012
60 m 07.61 Olomouc 4.9.2013
60 m 07.43 h Ostrava 20.1.2018
100 m 11.47 Třinec 10.9.2016
150 m 19.35 Zlín 18.9.2012
200 m 23.78 Hodonín 13.6.2015
300 m 42.8 Otrokovice 8.9.2011
400 m 53.22 Hodonín 13.6.2015
1000 m 3:12.23 Stará Boleslav 24.5.2013
1000 m 2:54.36 h Praha-Stromovka 12.2.2016
1500 m 5:06.13 Třinec 7.6.2014
60 m překážek 09.77 Olomouc 22.6.2011
60 m překážek 09.28 h Praha-Stromovka 31.1.2015
100 m překážek 15.04 Stará Boleslav 24.5.2013
110 m překážek 16.21 Praha 12.7.2014
300 m překážek 40.84 Ostrava 20.6.2015
400 m překážek 58.03 Chorzow 29.8.2015
sprintérský trojboj 1917 Stadion mládeže, Kotlářka 10.9.2014
sedmiboj hala 4505 h Praha-Stromovka 12.2.2016
devítiboj 5500 Stará Boleslav 24.5.2013
desetiboj 6175 Praha 12.7.2014
vrhačský trojboj 1659 Praha-Juliska 17.9.2014
hod diskem 1kg 55.74 Praha 21.9.2013
hod diskem 1,5kg 44.77 Olomouc 14.6.2014
hod diskem 1,75kg 41.45 Ostrava - Vítkovice 17.6.2017
hod diskem 2kg 40.00 Břeclav 26.8.2017
hod oštěpem 600g 42.50 Uherské Hradiště 24.4.2013
hod oštěpem 700g 39.05 Praha 12.7.2014
hod oštěpem 800g 40.95 Třinec 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 44.85 Uherské Hradiště 12.5.2010
vrh koulí 3kg 13.58 Otrokovice 8.9.2011
vrh koulí 4kg 15.61 Uherské Hradiště 24.6.2013
vrh koulí 4kg 15.35 h Olomouc 13.12.2013
vrh koulí 5kg 14.65 Praha 12.7.2014
vrh koulí 5kg 14.05 h Olomouc 26.1.2014
vrh koulí 6kg 12.92 Třinec 8.10.2016
vrh koulí 6kg 12.68 h Ostrava 23.1.2016
vrh koulí 7,26kg 11.41 Uherské Hradiště 28.9.2017
vrh koulí 7,26kg 11.52 h Ostrava 20.1.2018
skok daleký 6.98 Třinec 10.9.2016
skok daleký 6.63 h Ostrava 7.1.2017
skok o tyči 4.10 Praha 21.9.2013
skok o tyči 3.95 h Bratislava 1.2.2014
skok vysoký 1.79 Třinec 12.5.2018
skok vysoký 1.75 h Praha-Stromovka 12.2.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.43 h Ostrava 20.1.2018
100 m 11.59 Třinec 12.5.2018
400 m 53.69 Třinec 12.5.2018
1500 m 5:15.42 Třinec 12.5.2018
110 m překážek 17.35 Třinec 12.5.2018
desetiboj 6028 Třinec 12.5.2018
hod diskem 2kg 39.63 Zlín 18.4.2018
hod oštěpem 800g 40.95 Třinec 12.5.2018
vrh koulí 7,26kg 11.31 Třinec 12.5.2018
vrh koulí 7,26kg 11.52 h Ostrava 20.1.2018
skok daleký 6.76 Opava 19.5.2018
skok o tyči 4.02 Opava 19.5.2018
skok vysoký 1.79 Třinec 12.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) disk 2kg/M 4 Uherské Hradiště 36.51
28.09.2017 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) koule 7,26kg/M/F 4 Uherské Hradiště 11.41
28.09.2017 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) oštěp 800g/M/F 4 Uherské Hradiště 40.80
28.09.2017 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) vrh. tr./M 4 Uherské Hradiště 1619
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/M/F 9 Břeclav 3.41
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F Břeclav DNS
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 2kg/M/F 5 Břeclav 40.00
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) tyč/M/F 6 Uherské Hradiště 3.81
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/M/F 6 Uherské Hradiště 6.18
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) disk 2kg/M/F 7 Uherské Hradiště 36.38
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) disk 1,75kg/J/F 14 Jablonec nad Nisou 34.24
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) tyč/J Ostrava - Vítkovice 3.65
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/J Ostrava - Vítkovice DNS
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) disk 1,75kg/J 5 Ostrava - Vítkovice 41.45
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) disk 2kg/M/F 9 Třinec 35.87
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B3 3 Břeclav 12.13
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/J/B2 2 Ostrava 07.50
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/J/F 5 Ostrava 6.45
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 6kg/J/F Ostrava 11.89
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/J/F 10 Ostrava 1.68
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./J/B2 Ostrava DNS
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/J/F Ostrava DNS
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) tyč/J/F Ostrava DNS
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj h/J/F Ostrava DNF
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/J/R4 1 Ostrava 07.50
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) dálka/M/F 5 Ostrava 6.63