Karta atleta

Export do excelu
  • Petrjanoš Jakub
  • Narozen: 8.4.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 185 cm / 73 kg
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.45 Olomouc 26.5.2017
60 m 07.63 h Praha - Stromovka 10.2.2017
100 m 12.06 Břeclav 26.7.2017
150 m 17.70 Břeclav 12.7.2017
200 m 24.18 Břeclav 26.7.2017
300 m 38.13 Břeclav 25.4.2018
300 m 38.60 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
600 m 1:59.38 Břeclav 6.8.2014
800 m 2:49.59 Břeclav 18.6.2014
1000 m 3.29.31 TJ Lokomotiva Břeclav 22.6.2015
1000 m 3:12.94 h Praha - Stromovka 10.2.2017
1500 m 5:36.70 Břeclav 14.6.2016
60 m překážek 09.81 Břeclav 29.4.2015
60 m překážek 08.78 h Ostrava 24.2.2018
100 m překážek 13.91 Olomouc 26.5.2017
200 m překážek 28.02 Břeclav 19.7.2017
sprintérský trojboj 2010 Břeclav 26.7.2017
pohár rozhlasu 1093 Břeclav 23.5.2017
středoškolský pohár 1106 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 1245 Břeclav 18.6.2014
sedmiboj hala 4010 h Praha - Stromovka 10.2.2017
devítiboj 5190 Olomouc 26.5.2017
hod diskem 1kg 35.99 Olomouc 26.5.2017
hod oštěpem 500g 27.36 Břeclav 15.7.2015
hod oštěpem 600g 40.82 Břeclav 26.4.2017
hod kriketovým míčkem 41.74 TJ Lokomotiva Břeclav 22.6.2015
vrh koulí 3kg 09.57 Břeclav 22.7.2015
vrh koulí 4kg 11.53 Znojmo 28.5.2017
vrh koulí 4kg 11.14 h Praha - Stromovka 10.2.2017
skok daleký 6.54 Brno 26.6.2017
skok daleký 6.35 h Ostrava 3.2.2018
trojskok 13.87 Opava 19.5.2018
trojskok 13.27 h Ostrava 24.2.2018
skok o tyči 3.00 Olomouc 26.5.2017
skok o tyči 3.00 h Praha - Stromovka 10.2.2017
skok vysoký 1.77 Brno 26.6.2017
skok vysoký 1.75 h Praha - Stromovka 10.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.63 Břeclav 25.4.2018
60 m 07.64 h Ostrava 3.2.2018
300 m 38.13 Břeclav 25.4.2018
300 m 38.60 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
60 m překážek 08.78 h Ostrava 24.2.2018
skok daleký 6.44 Opava 19.5.2018
skok daleký 6.35 h Ostrava 3.2.2018
trojskok 13.87 Opava 19.5.2018
trojskok 13.27 h Ostrava 24.2.2018
skok vysoký 1.75 h Hustopeče 27.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci 5 Praha - Stromovka 6.20
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dci Břeclav 1106
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav dálka/Dci/F01 8 Břeclav 6.18
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav výška/Dci/F01 19 Břeclav 1.62
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m př./Žci/B1 6 Jablonec nad Nisou 14.45
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Žci/F 5 Jablonec nad Nisou 1.65
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Žci/F 6 Jablonec nad Nisou 6.01
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) strPohar/Dci Břeclav 0000
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/R2 4 Břeclav 14.40
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žci 5 Břeclav 6.16
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Břeclav (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) strPohar/Dci Břeclav 1051
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Břeclav (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) dálka/Dci Břeclav 6.00
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Břeclav (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) výška/Dci Břeclav 1.60
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 100 m př./Žci/B1 4 Šumperk 14.47
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žci/F Šumperk 1.68
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žci/F Šumperk 6.07
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/B1 5 Břeclav 18.07
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/B1 2 Břeclav 14.40
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žci/F Břeclav 6.22
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B3 1 Břeclav 24.24
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F 11 Břeclav 5.96
26.07.2017 Atletická středa 60 m/M/B1 2 Břeclav 07.56
26.07.2017 Atletická středa 100 m/M/B1 2 Břeclav 12.06
26.07.2017 Atletická středa 200 m/M/B1 2 Břeclav 24.18
19.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m př./M/B1 2 Břeclav 28.02
19.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M/F Břeclav 12.60
19.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Žci/F Břeclav 30.59
12.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/M/B1 1 Břeclav 17.70
12.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/M/F Břeclav 1.60
12.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Žci Břeclav 36.30
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/R2 6 Uherské Hradiště 12.12
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/FB 6 Uherské Hradiště 12.37
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/M/F Uherské Hradiště 6.37
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žci/Kb 2 Brno 6.26
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) výška/Žci/Ka 6 Brno 1.70
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) dálka/Žci/F Brno 6.54
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) výška/Žci/F 6 Brno 1.77
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R 3 Břeclav 07.59
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/F Břeclav 07.55
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žci/F Břeclav 6:08.85
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Žci/F Břeclav 1.70
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žci/F Břeclav 6.31
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Žci/F 5 Břeclav 11.21
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) disk 1kg/Žci/F 6 Znojmo 30.19
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) koule 4kg/Žci/F Znojmo 11.53
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 600g/Žci/F 4 Znojmo 35.88
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/B1 2 Olomouc 07.45
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1000 m/Žci/F 12 Olomouc 3:14.39
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žci/B1 5 Olomouc 13.91
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žci/F 4 Olomouc 1.69
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Žci/F 7 Olomouc 3.00
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žci/F Olomouc 6.29
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 4kg/Žci/F 8 Olomouc 11.39
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) disk 1kg/Žci/F 5 Olomouc 35.99
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Žci/F 10 Olomouc 36.35
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) devítiboj/Žci 7 Olomouc 5190
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) poharR/Žci 15 Břeclav 1093
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) výška/Žci 4 Břeclav 1.68
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) koule 4kg/Žci 6 Břeclav 11.32
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Břeclav, kategorie III a IV (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) poharR/Žci 5 Břeclav 1082
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Břeclav, kategorie III a IV (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) dálka/Žci Břeclav 5.96
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Břeclav, kategorie III a IV (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) výška/Žci Břeclav 1.65
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/B1 2 Břeclav 14.18
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žci Břeclav 6.36
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Žci 4 Břeclav 31.52
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B Třinec DNS
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 1000 m/Žci/B Třinec DNS
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žci/B 2 Třinec 14.49
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) výška/Žci/F Třinec DNS
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) tyč/Žci/F Třinec 2.80
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) dálka/Žci/F Třinec DNS
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) koule 4kg/Žci/F Třinec DNS
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) disk 1kg/Žci/F Třinec 30.73
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Žci/F Třinec 37.72
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Dci MB Břeclav 6.03
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m př./Žci/B2 1 Hodonín 14.60
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) tyč/Žci/F Hodonín 2.70
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 600g/Žci/F Hodonín 39.03
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/F Břeclav 07.69
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R4 1 Břeclav 07.75
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žci Břeclav 5.99
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Žci Břeclav 40.82
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Žci Břeclav 10.74
24.03.2017 39. ročník Břeclavské laťky - 16. ročník Memoriálu Jiřího Horníka (ZŠ Břeclav Slovácká) výška/Žci Břeclav 1.73
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) výška/Žci/F Praha - Stromovka 1.72
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žci/F 14 Praha - Stromovka 5.56
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R1 3 Olomouc 07.64
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.73
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R1 3 Olomouc 09.03
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FA Olomouc 08.89
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci/FA Olomouc 6.03
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 2 Praha - Stromovka 07.63
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/F 7 Praha - Stromovka 3:12.94
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/B1 4 Praha - Stromovka 08.87
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žci/F Praha - Stromovka 1.75
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/Žci/F 5 Praha - Stromovka 3.00
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Žci/F 4 Praha - Stromovka 5.71
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Žci/F 6 Praha - Stromovka 11.14
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/Žci Praha - Stromovka 4010
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R1 3 Ostrava 08.92
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F Ostrava 08.80
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žci Ostrava 5.71
02.02.2017 Hustopečské skákání (SK Atletika Hustopeče, Město H) výška/Žci Hustopeče 1.71
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B1 3 Ostrava 07.66
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/Žci/F Ostrava 5.87
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 4kg/Žci/F 4 Ostrava 10.90
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/B1 2 Ostrava 08.86
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) tyč/Žci/F Ostrava 2.93
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/Žci/F Ostrava 3:19.52
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/Žci/FA 5 Ostrava 1.55
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj h/Žci/F Ostrava 3790
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žci/F Ostrava 5.97
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R1 1 Ostrava 08.82
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) koule 4kg/Žci/F 8 Ostrava 10.78
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F Ostrava 08.86
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B2 2 Ostrava 39.41