Karta atleta

Export do excelu
  • Sekerka Antonín
  • Narozen: 4.5.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.04 Brno 7.9.2015
60 m 08.03 h Brno-Nový Lískovec 5.1.2018
300 m 43.86 Brno 1.9.2016
500 m 1:13.55 h Bratislava 16.12.2017
600 m 1:55.2 h Brno 15.1.2016
800 m 2:06.49 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
800 m 2:11.39 h Ostrava 3.3.2018
1500 m 5:01.86 Šumperk 17.9.2017
100 m překážek 17.55 Znojmo 28.5.2017
1500 m překážek 5:01.66 Vyškov 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 47.62 Brno 7.9.2015
vrh koulí 3kg 11.18 Brno 26.5.2016
vrh koulí 3kg 11.44 h Ostrava 10.12.2016
vrh koulí 4kg 10.94 Břeclav 27.5.2018
vrh koulí 4kg 10.17 h Ostrava 21.1.2018
skok daleký 4.95 Vyškov 12.5.2018
skok daleký 4.53 h Brno 6.1.2017
skok vysoký 1.50 Brno 26.5.2016
skok vysoký 1.42 h Brno 8.2.2017
chůze dráha 1000m 5:47.28 h Olomouc 13.1.2018
chůze dráha 3000 m 16:06.74 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
chůze dráha 3000 m 16:54.47 h Praha - Stromovka 11.2.2018
3 km chůze 16:04 Milovice 14.4.2018
5 km chůze 28:24 Poděbrady 7.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.03 h Brno-Nový Lískovec 5.1.2018
800 m 2:06.49 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
800 m 2:11.39 h Ostrava 3.3.2018
1500 m překážek 5:01.66 Vyškov 12.5.2018
vrh koulí 4kg 10.94 Břeclav 27.5.2018
vrh koulí 4kg 10.17 h Ostrava 21.1.2018
skok daleký 4.95 Vyškov 12.5.2018
chůze dráha 1000m 5:47.28 h Olomouc 13.1.2018
chůze dráha 3000 m 16:06.74 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
chůze dráha 3000 m 16:54.47 h Praha - Stromovka 11.2.2018
3 km chůze 16:04 Milovice 14.4.2018
5 km chůze 28:24 Poděbrady 7.4.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Mládežnícky halový míting 60 m/J/B9 4 Bratislava 08.09
16.12.2017 Mládežnícky halový míting 60 m/J/B21 2 Bratislava 08.17
16.12.2017 Mládežnícky halový míting 500 m/Žci Bratislava 1:13.55
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žci/R2 6 Břeclav 2:11.56
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žci/F 4 Šumperk 5:01.86
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) koule 4kg/Žci/F 11 Šumperk 10.68
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Žci/F 4 Znojmo 2:09.82
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) koule 4kg/Žci/F 17 Znojmo 09.27
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/B3 2 Znojmo 17.55
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Žci/B1 2 Znojmo 2:11.55
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) koule 4kg/Žci/F 4 Znojmo 10.37
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/R1 4 Praha - Stromovka 2:17.18
08.02.2017 Brněnská laťka (JAC Brno, Čiba sport athletic) výška/Žci 8 Brno 1.42
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 800 m/Žci/B1 5 Ostrava 2:14.03
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) koule 4kg/Žci 13 Ostrava 09.80
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 800 m/Žci/B1 4 Ostrava 2:16.01
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) koule 4kg/Žci/F 11 Ostrava 09.31
06.01.2017 Halové klubovní přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) dálka/Žci 8 Brno 4.53
06.01.2017 Halové klubovní přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) 60 m/Žci 7 Brno 08.23
06.01.2017 Halové klubovní přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) 800 m/Žci Brno 2:38.1