Karta atleta

Export do excelu
  • Haasová Adéla
  • Narozen: 6.6.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 Praha - Eden 11.5.2018
60 m 08.72 h Praha-Stromovka 21.12.2017
150 m 20.65 Praha - Eden 11.5.2018
150 m 21.02 h Praha - Strahov 27.1.2018
200 m 29.34 h Jablonec nad Nisou 14.2.2018
300 m 45.26 Praha-Stromovka 16.5.2018
300 m 46.11 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 1:53.73 Praha - Juliska 18.5.2017
600 m 1:49.02 h Praha - Stromovka 2.12.2017
800 m 2:40.64 Praha - Přátelství 30.5.2017
800 m 2:40.18 h Praha-Stromovka 21.12.2017
1500 m 5:37.20 h Praha-Stromovka 7.2.2018
60 m překážek 11.75 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 10.97 h Praha-Stromovka 31.1.2018
pětiboj 1925 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
hod kriketovým míčkem 30.34 Praha - Přátelství 30.5.2017
vrh koulí 2kg 07.72 Praha - Eden 20.6.2017
vrh koulí 2kg 07.05 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 06.19 h Praha-Stromovka 7.2.2018
skok daleký 3.75 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
skok daleký 4.07 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok vysoký 1.28 Praha - Jeseniova 14.9.2017
skok vysoký 1.26 h Praha - Strahov 27.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.61 Praha - Eden 11.5.2018
60 m 08.73 h Jablonec nad Nisou 14.2.2018
150 m 20.65 Praha - Eden 11.5.2018
150 m 21.02 h Praha - Strahov 27.1.2018
200 m 29.34 h Jablonec nad Nisou 14.2.2018
300 m 45.26 Praha-Stromovka 16.5.2018
300 m 46.11 h Praha-Stromovka 31.1.2018
800 m 2:44.80 h Praha - Stromovka 10.1.2018
1500 m 5:37.20 h Praha-Stromovka 7.2.2018
60 m překážek 10.97 h Praha-Stromovka 31.1.2018
vrh koulí 3kg 06.19 h Praha-Stromovka 7.2.2018
skok vysoký 1.26 h Praha - Strahov 27.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 5 Praha-Stromovka 11.02
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B2 2 Praha-Stromovka 08.72
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm 16 Praha-Stromovka 07.05
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm 9 Praha-Stromovka 4.07
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B1 4 Praha-Stromovka 2:40.18
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žkm/B1 2 Praha - Stromovka 1:49.02
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B15 1 Praha - Stromovka 21.05
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B17 5 Praha - Podvinný mlýn 09.10
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B20 2 Praha - Podvinný mlýn 11.75
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B8 1 Praha - Podvinný mlýn 2:47.79
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FD 20 Praha - Podvinný mlýn 3.75
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FD 20 Praha - Podvinný mlýn 29.15
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 25 Praha - Podvinný mlýn 1925
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B2 4 Praha - Eden 21.07
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) výška/Žkm 18 Praha - Eden 1.24
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B1 3 Praha - Jeseniova 22.21
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) výška/Žkm 4= Praha - Jeseniova 1.28
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B2 1 Praha - Eden 20.91
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 11 Praha - Eden 07.72
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B1 5 Praha - Kotlářka 21.00
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žkm/B1 3 Praha - Kotlářka 45.90
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B1 2 Praha - Stromovka 08.79
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žkm/F Praha - Stromovka 1.27
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) Body/Žkm/F 6 Praha - Přátelství 1593
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 60 m/Žkm/B2 4 Praha - Přátelství 08.97
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) dálka/Žkm 10 Praha - Přátelství 3.57
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) kriket/Žkm/F 9 Praha - Přátelství 30.34
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 800 m/Žkm/F Praha - Přátelství 2:40.64
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 600 m/Žkm/B2 5 Praha - Juliska 1:53.73
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) kriket/Žkm 14 Praha - Juliska 25.67
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B3 4 Kolín 46.81
15.03.2017 Závody základních škol Prahy 7 (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žkm/B1 1 Praha - Stromovka 1:57.56
15.03.2017 Závody základních škol Prahy 7 (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B1 2 Praha - Stromovka 09.01
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žkm/B2 1 Praha - Stromovka 1:54.66
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B14 1 Praha - Stromovka 09.00
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B15 2 Praha - Stromovka 21.58
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B2 3 Praha - Stromovka 2:43.61
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B2 3 Praha - Stromovka 2:47.02