Karta atleta

Export do excelu
  • Doležalová Karolína
  • Narozen: 7.6.2005
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický školní klub Mazurská, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.86 Praha - Děkanka 2.5.2018
60 m 09.06 h Praha - Stromovka 10.1.2018
150 m 21.30 Praha - Děkanka 31.5.2018
150 m 21.67 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 49.08 h Praha - Stromovka 19.2.2017
600 m 2:14.62 Praha-Kotlářka 4.10.2017
pohár rozhlasu 0000 Praha - ZŠ Burešova 3.5.2018
čtyřboj 1247 Praha-Kotlářka 4.10.2017
hod kriketovým míčkem 24.86 Praha-Kotlářka 4.10.2017
vrh koulí 2kg 08.05 Praha - Děkanka 31.5.2018
vrh koulí 3kg 06.79 Praha - ZŠ Burešova 3.5.2018
skok daleký 3.77 Praha - Kotlářka 23.5.2018
skok vysoký 1.26 Praha - Radotín 20.6.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.86 Praha - Děkanka 2.5.2018
60 m 09.06 h Praha - Stromovka 10.1.2018
150 m 21.30 Praha - Děkanka 31.5.2018
150 m 21.67 h Praha - Stromovka 10.1.2018
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.5.2018
vrh koulí 2kg 08.05 Praha - Děkanka 31.5.2018
vrh koulí 3kg 06.79 Praha - ZŠ Burešova 3.5.2018
skok daleký 3.77 Praha - Kotlářka 23.5.2018
skok vysoký 1.22 Praha - Radotín 20.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) 60 m/Žkm/B3 1 Praha-Kotlářka 09.23
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) 600 m/Žkm/B2 3 Praha-Kotlářka 2:14.62
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) výška/Žkm 7= Praha-Kotlářka 1.13
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) kriket/Žkm 21 Praha-Kotlářka 24.86
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) čtyřboj/Žkm 10 Praha-Kotlářka 1247
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žkm/B1 4 Praha-Mazurská 09.21
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 150 m/Žkm/B2 3 Praha-Mazurská 22.34
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B3 1 Praha - Jeseniova 22.58
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B1 4 Praha - Jeseniova 09.14
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B1 3 Praha - Radotín 08.88
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) výška/Žkm/F 7 Praha - Radotín 1.26
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B4 Praha - Kotlářka DNS
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B1 3 Praha - Podvinný mlýn 22.17
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) koule 2kg/Žkm/F 20 Praha - Podvinný mlýn 06.73
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žky/B9 3 Praha - Jeseniova 09.37
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B4 1 Praha - Stromovka 22.23
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B3 2 Praha - Stromovka 49.08
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B14 4 Praha - Stromovka 09.32
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B28 1 Praha - Stromovka 22.65
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B15 4 Praha - Stromovka 09.35
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B18 2 Praha - Stromovka 51.0
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B17 3 Praha - Stromovka 09.41