Karta atleta

Export do excelu
  • Sychra Adam
  • Narozen: 4.7.2003
  • Místo narození: Zlín
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.33 Uherské Hradiště 15.5.2018
60 m 07.34 h Ostrava 3.3.2018
100 m 11.67 Znojmo 10.6.2018
150 m 17.63 Uherské Hradiště 24.4.2018
150 m 17.56 h Ostrava 3.3.2018
200 m 24.95 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
200 m 24.28 h Ostrava 8.2.2018
300 m 37.71 Jihlava 17.6.2018
300 m 40.20 h Ostrava 13.1.2018
400 m 58.35 Břeclav 26.5.2018
800 m 2:42.6 Zlín 11.5.2016
60 m překážek 10.2 Zlín 11.5.2016
60 m překážek 09.11 h Ostrava 8.2.2018
100 m překážek 15.10 Brno 11.9.2017
200 m překážek 27.94 Šumperk 17.9.2017
pohár rozhlasu 0010 Otrokovice 3.5.2018
pětiboj 1968 Zlín 14.9.2016
trojboj 1124 Zlín 6.8.2016
hod kriketovým míčkem 46.02 Zlín 11.5.2016
vrh koulí 4kg 09.58 Otrokovice 3.5.2018
vrh koulí 4kg 09.77 h Olomouc 16.2.2018
skok daleký 5.18 Uherské Hradiště 13.5.2017
skok daleký 5.33 h Ostrava 8.1.2017
trojskok 10.91 h Olomouc 27.1.2018
skok vysoký 1.52 Otrokovice 3.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.33 Uherské Hradiště 15.5.2018
60 m 07.34 h Ostrava 3.3.2018
100 m 11.67 Znojmo 10.6.2018
150 m 17.63 Uherské Hradiště 24.4.2018
150 m 17.56 h Ostrava 3.3.2018
200 m 24.28 h Ostrava 8.2.2018
300 m 37.71 Jihlava 17.6.2018
300 m 40.20 h Ostrava 13.1.2018
400 m 58.35 Břeclav 26.5.2018
60 m překážek 09.11 h Ostrava 8.2.2018
pohár rozhlasu 0010 Otrokovice 3.5.2018
vrh koulí 4kg 09.58 Otrokovice 3.5.2018
vrh koulí 4kg 09.77 h Olomouc 16.2.2018
skok daleký 5.18 h Olomouc 26.1.2018
trojskok 10.91 h Olomouc 27.1.2018
skok vysoký 1.52 Otrokovice 3.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/R2 3 Praha - Stromovka 07.49
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/FA 6 Praha - Stromovka 07.51
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R2 3 Břeclav 07.45
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m př./Žci/R2 5 Břeclav 28.71
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/R5 2 Šumperk 07.59
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/FA 4 Šumperk 07.51
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 200 m př./Žci/B2 2 Šumperk 27.94
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/R1 2 Brno 07.46
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/FA Brno 07.48
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žci/B4 1 Brno 39.74
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/R4 2 Brno 15.10
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/FA 6 Brno 15.56
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B2 2 Břeclav 12.13
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 60 m/M/B1 5 Olomouc 07.68
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m př./M/B1 3 Olomouc 28.85
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B1 1 Třebíč 07.59
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M/F 5 Třebíč 12.10
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/R01 4 Brno 07.45
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m př./Žci/B1 2 Zlín 29.86
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B1 2 Zlín 07.67
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žci/B1 4 Zlín 18.81
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/FA Znojmo 07.59
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/R4 2 Znojmo 07.64
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žci/B2 6 Znojmo 19.13
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/B4 1 Hodonín 12.30
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B4 Hodonín DNS
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 60 m/Žci/B2 1 Uherské Hradiště 07.65
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 150 m/Žci/B2 2 Uherské Hradiště 18.68
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m př./Žci/B2 2 Uherské Hradiště 29.78
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B5 MB Ostrava - Vítkovice 12.12
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B5 MB Ostrava - Vítkovice 24.95
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/M/B3 Uherské Hradiště DQ
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/M/F 12 Uherské Hradiště 5.18
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žci/R1 4 Olomouc 07.63
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.59
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 100 m př./Žci/B2 3 Olomouc 15.75
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B1 1 Zlín 07.62
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) 150 m/Žci/B1 3 Zlín 18.67
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (AK Zlín, z.s.) 200 m př./Žci/B1 2 Zlín 28.86
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 60 m/Žci/B2 1 Uherské Hradiště 07.64
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 150 m/Žci/B1 1 Uherské Hradiště 18.60
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 300 m/Žci 4 Uherské Hradiště 41.93
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/R1 4 Praha - Stromovka 07.57
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R2 2 Olomouc 07.75
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FB Olomouc 07.84
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci/FA 15 Olomouc 4.95
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R2 1 Olomouc 07.75
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA 1= Olomouc 07.66
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci/FA 10 Olomouc 4.99
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci Otrokovice 4.98
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žci/F 4 Ostrava 5.33
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R1 6 Ostrava 07.77
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B2 3 Ostrava 18.91