Karta atleta

Export do excelu
  • Hajzler Sebastian
  • Narozen: 5.11.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.80 Vyškov 28.6.2016
60 m 08.27 h Ostrava 13.1.2018
100 m 13.34 Olomouc 8.5.2018
150 m 22.75 Brno 8.9.2014
200 m 27.54 Hodonín 3.6.2017
300 m 45.81 Břeclav 15.5.2016
500 m 1:47.61 Vyškov 29.3.2012
800 m 2:14.16 Vyškov 7.3.2018
800 m 2:38.34 h Jablonec nad Nisou 6.12.2014
1000 m 3:17.90 Olomouc 22.6.2014
1000 m 2:48.94 h Ostrava 13.1.2018
1500 m 4:31.86 Břeclav 10.10.2017
1500 m 4:58.26 h Ostrava 29.1.2016
60 m překážek 11.04 Vyškov 17.9.2014
60 m překážek 09.46 h Ostrava 13.1.2018
100 m překážek 17.00 Vyškov 29.5.2016
200 m překážek 29.87 Vyškov 7.9.2017
300 m překážek 45.12 Ostrava - Vítkovice 17.6.2017
400 m překážek 66.06 Břeclav 27.8.2017
2000 m překážek 7:14.42 Olomouc 16.9.2017
pohár rozhlasu 1175 Břeclav 23.5.2017
středoškolský pohár 0732 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 1442 Třinec 7.6.2014
sedmiboj hala 3899 h Ostrava 13.1.2018
hod diskem 1kg 15.61 Vyškov 26.8.2014
hod kladivem 3kg 15.84 Vyškov 26.8.2014
hod oštěpem 600g 17.20 Vyškov 27.8.2013
hod kriketovým míčkem 46.32 Vyškov 24.6.2014
vrh koulí 3kg 04.72 Vyškov 27.8.2013
vrh koulí 4kg 06.55 h Ostrava 23.1.2016
vrh koulí 5kg 08.33 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 4.98 Frýdek-Místek 1.5.2017
skok daleký 5.20 h Ostrava 13.1.2018
trojskok 11.09 Olomouc 16.9.2017
skok o tyči 4.15 Jihlava 19.5.2018
skok o tyči 4.24 h Ostrava 24.2.2018
skok vysoký 1.73 Olomouc 8.5.2018
skok vysoký 1.71 h Ostrava 13.1.2018
chůze dráha 3000 m 27:59.3 Šumperk 12.9.2015
Přespolní běh 0:06:02 Kozlany u Vyškova 27.8.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.27 h Ostrava 13.1.2018
100 m 13.34 Olomouc 8.5.2018
800 m 2:14.16 Vyškov 7.3.2018
1000 m 2:48.94 h Ostrava 13.1.2018
60 m překážek 09.46 h Ostrava 13.1.2018
sedmiboj hala 3899 h Ostrava 13.1.2018
vrh koulí 5kg 08.33 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 5.20 h Ostrava 13.1.2018
skok o tyči 4.15 Jihlava 19.5.2018
skok o tyči 4.24 h Ostrava 24.2.2018
skok vysoký 1.73 Olomouc 8.5.2018
skok vysoký 1.71 h Ostrava 13.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dci Břeclav 0732
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 1500 m/Dci/B02 5 Břeclav 4:31.86
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) strPohar/Dci Břeclav 0705
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) 1500 m/Dci Břeclav 4:36.13
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 2000 m př./Dci/F Olomouc 7:14.42
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) tyč/Dci Olomouc 3.26
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) trojskok/Dci 6 Olomouc 11.09
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/Žci/F MB Břeclav 3.32
07.09.2017 Vyškovská míle (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./M/B1 3 Vyškov 29.87
07.09.2017 Vyškovská míle (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/M Vyškov 1.63
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./M/B2 1 Břeclav 66.06
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/M/F Břeclav 3.65
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) tyč/M Olomouc 3.46
14.08.2017 5. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spole) tyč/M Brno 3.23
31.07.2017 3. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spole) tyč/M Brno 3.55
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/M/F 6= Břeclav 1.56
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/M/F Břeclav 3.43
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) tyč/Dci/F 6 Jablonec nad Nisou 3.95
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/B3 3 Ostrava - Vítkovice 45.12
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) tyč/Dci Ostrava - Vítkovice 3.45
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) tyč/Žci/F Znojmo 3.25
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B5 5 Hodonín 27.54
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) tyč/M/F Hodonín 3.62
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) tyč/Žci/F 6 Znojmo 3.60
25.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žákyň a mladších žáků skupina C (Malečkův memoriál na 200m př.) (Atletický klub AHA Vyškov, z. ) 200 m př./M/F Vyškov 30.10
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) poharR/Žci 9 Břeclav 1175
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) výška/Žci 5 Břeclav 1.64
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) 1500 m/Žci Břeclav 4:40.26
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) tyč/Dci/F Ostrava - Vítkovice 3.25
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) trojskok/Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 10.47
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice DNS
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m/M/B3 6 Uherské Hradiště 27.70
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) tyč/M/F Uherské Hradiště 3.40
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Dci/F Břeclav 4:43.40
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/Dci Břeclav 3.03
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dci 7 Břeclav 10.91
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Dci/B2 3 Frýdek-Místek 08.81
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Dci 4 Frýdek-Místek 4.98
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) tyč/Žci/F MB Hodonín NM
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) tyč/Dci/F 13= Ostrava 3.30
12.02.2017 AHA tyčka (Atletický klub AHA Vyškov, z. ) tyč/M/F Ostrava-Vítkovice NM
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dci/R2 7 Ostrava 10.40
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek tyč/Dci/F 5 Ostrava 3.41
21.01.2017 Slezská laťka (TJ Sokol Opava) tyč/M 5 Opava 3.07
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/B2 6 Ostrava 08.79
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/Dci/F 12 Ostrava 4.93
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 5kg/Dci/F 13 Ostrava 06.65
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/Dci/FA 5 Ostrava 1.64
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./Dci/B2 4 Ostrava 10.40
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) tyč/Dci/F Ostrava 3.33
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/Dci/F Ostrava 3:03.44
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj h/Dci/F 11 Ostrava 3042