Karta atleta

Export do excelu
  • Poděbradský Jan
  • Narozen: 8.2.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Nová Včelnice 5.5.2018
60 m 08.99 h Praha - Stromovka 10.1.2018
150 m 20.33 Újezd nad Lesy 24.5.2018
150 m 20.33 h Praha - Stromovka 2.12.2017
300 m 43.42 h Praha - Stromovka 2.12.2017
600 m 1:44.47 Praha - Stromovka 1.6.2017
600 m 1:43.17 h Praha-Strahov 6.12.2016
800 m 2:17.93 Praha - Juliska 5.6.2017
800 m 2:29.61 h Praha - Stromovka 11.1.2017
1000 m 3:03.94 Nová Včelnice 5.5.2018
1000 m 3:06.98 h Praha-Stromovka 3.12.2016
1500 m 4:51.66 Praha - Kotlářka 7.6.2017
60 m překážek 10.41 Vlašim 9.9.2017
60 m překážek 10.16 h Praha - Stromovka 2.12.2017
100 m překážek 16.50 Nová Včelnice 5.5.2018
pětiboj 1793 Vlašim 9.9.2017
sedmiboj hala 2172 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
devítiboj 3331 Nová Včelnice 5.5.2018
hod diskem 1kg 21.54 Nová Včelnice 5.5.2018
hod oštěpem 600g 19.92 Nová Včelnice 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 45.93 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrh koulí 3kg 08.64 Praha - Eden 14.9.2017
vrh koulí 4kg 08.85 Nová Včelnice 5.5.2018
vrh koulí 4kg 07.24 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 4.46 Nová Včelnice 5.5.2018
skok daleký 4.29 h Praha-Juliska 18.1.2018
skok o tyči 2.50 Nová Včelnice 5.5.2018
skok o tyči 2.41 h Praha - Strahov 27.1.2018
skok vysoký 1.42 Nová Včelnice 5.5.2018
skok vysoký 1.51 h Praha - Stromovka 10.1.2018
Přespolní běh 5:21 Praha-Džbán 27.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.46 Nová Včelnice 5.5.2018
60 m 08.99 h Praha - Stromovka 10.1.2018
150 m 20.33 Újezd nad Lesy 24.5.2018
300 m 45.09 h Praha - Strahov 27.1.2018
800 m 2:19.53 Praha - Děkanka 20.5.2018
1000 m 3:03.94 Nová Včelnice 5.5.2018
1000 m 3:07.89 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
60 m překážek 10.60 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
100 m překážek 16.50 Nová Včelnice 5.5.2018
sedmiboj hala 2172 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
devítiboj 3331 Nová Včelnice 5.5.2018
hod diskem 1kg 21.54 Nová Včelnice 5.5.2018
hod oštěpem 600g 19.92 Nová Včelnice 5.5.2018
vrh koulí 4kg 08.85 Nová Včelnice 5.5.2018
vrh koulí 4kg 07.24 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 4.46 Nová Včelnice 5.5.2018
skok daleký 4.29 h Praha-Juliska 18.1.2018
skok o tyči 2.50 Nová Včelnice 5.5.2018
skok o tyči 2.41 h Praha - Strahov 27.1.2018
skok vysoký 1.42 Nová Včelnice 5.5.2018
skok vysoký 1.51 h Praha - Stromovka 10.1.2018
Přespolní běh 5:21 Praha-Džbán 27.3.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B4 1 Praha - Stromovka 10.16
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B11 3 Praha - Stromovka 20.33
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B8 2 Praha - Stromovka 43.42
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B9 6 Praha - Podvinný mlýn 09.19
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B8 2 Praha - Podvinný mlýn 10.49
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B5 Praha - Podvinný mlýn DNS
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FB Praha - Podvinný mlýn NM
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FB 13 Praha - Podvinný mlýn 45.93
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm Praha - Podvinný mlýn DNF
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) koule 3kg/Žcm/F 8 Praha-Mazurská 07.68
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) kriket/Žcm/F 8 Praha-Mazurská 43.55
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B1 1 Praha - Eden 21.67
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm/F 5 Praha - Eden 08.64
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/B1 3 Vlašim 09.09
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žcm/F Vlašim 2:23.56
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žcm/B2 2 Vlašim 10.41
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žcm/F 5 Vlašim 4.29
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) kriket/Žcm/F 5 Vlašim 40.13
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žcm/F Vlašim 1793
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žcm/F Pacov 08.75
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žcm/F Pacov 2:33.63
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m př./Žcm/F Pacov 10.12
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žcm/F Pacov NM
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) kriket/Žcm/F 4 Pacov 43.75
15.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žcm/F Pacov 1590
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m př./Žcm/R01 Brno DNS
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žcm/R03 8 Brno 2:34.10
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B3 1 Praha - Eden 09.01
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) výška/Žcm Praha - Eden 1.37
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 1500 m/Žcm/B1 1 Praha - Kotlářka 4:51.66
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m př./Žcm/R2 5 Praha - Kotlářka 10.85
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m př./Žcm/FB 6 Praha - Kotlářka 11.20
05.06.2017 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 800 m/Žcm/F Praha - Juliska 2:17.93
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žcm/B1 1 Praha - Stromovka 1:44.47
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žcm/F Praha - Stromovka 43.49
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/Žcm/B1 1 Praha - Juliska 2:20.96
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žcm/B1 6 Praha - Juliska 10.84
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva 1500 m/Žcm/F Bratislava DNS
18.03.2017 Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva 60 m př./Žcm/F Bratislava 10.44
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B1 7 Praha - Stromovka 3:38.98
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 2 Praha - Stromovka 10.51
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B9 6 Praha - Stromovka 09.26
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B3 5 Praha - Stromovka 21.92
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B1 11 Praha - Stromovka 2:32.77
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žcm/B1 5 Praha - Stromovka 11.28
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B7 6 Praha - Stromovka 09.71
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B1 7 Praha - Stromovka 2:29.61