Karta atleta

Export do excelu
  • Teofilová Klára
  • Narozen: 4.12.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 174 cm / 61 kg
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Třinec 15.8.2016
60 m 08.58 h Ostrava 7.1.2017
150 m 20.12 Třinec 6.5.2016
150 m 21.01 h Ostrava 17.12.2016
200 m 27.82 h Ostrava 16.2.2016
300 m 46.79 Olomouc 8.5.2014
800 m 2:34.41 Třinec 6.5.2016
800 m 2:36.11 h Praha-Stromovka 12.2.2016
1000 m 3:32.64 Třinec 28.4.2016
60 m překážek 11.62 Ostrava 24.6.2014
60 m překážek 09.50 h Ostrava 29.1.2016
100 m překážek 15.33 Třinec 12.6.2016
200 m překážek 30.83 Třinec 12.6.2016
300 m překážek 47.61 Ostrava - Vítkovice 17.6.2017
pohár rozhlasu 1196 Třinec 10.5.2017
pětiboj 2100 Třinec 7.6.2014
pětiboj hala 3133 h Praha-Stromovka 12.2.2016
sedmiboj 4332 Třinec 6.5.2016
hod oštěpem 500g 36.53 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
hod kriketovým míčkem 41.15 Opava 16.9.2014
vrh koulí 3kg 09.84 Opava 16.5.2016
vrh koulí 3kg 09.56 h Ostrava 17.1.2016
skok daleký 5.39 Třinec 6.5.2016
skok daleký 5.24 h Ostrava 1.3.2016
trojskok 11.51 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
trojskok 11.27 h Ostrava 4.2.2017
skok vysoký 1.54 Třinec 10.5.2017
skok vysoký 1.64 h Třinec 11.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 09.77 h Ostrava 8.2.2018
skok daleký 4.78 Olomouc 5.5.2018
skok daleký 5.16 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
trojskok 11.08 Opava 19.5.2018
trojskok 11.18 h Ostrava 24.2.2018
skok vysoký 1.49 Opava 19.5.2018
skok vysoký 1.47 h Třinec 30.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2017 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F MS Třinec 1.53
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky 7 Praha - Eden 11.00
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 7 Praha - Eden 33.92
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) dálka/Dky 9 Olomouc 4.79
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) trojskok/Dky Olomouc 10.87
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) oštěp 500g/Dky 7 Olomouc 31.41
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F 13 Břeclav 4.71
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F 5 Břeclav 10.95
21.08.2017 Oddílové závody: Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) 60 m/Dky Třinec 08.57
21.08.2017 Oddílové závody: Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) výška/Ž Třinec 1.40
21.08.2017 Oddílové závody: Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) dálka/Dky Třinec 5.17
21.08.2017 Oddílové závody: Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Dky Třinec 33.42
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) dálka/Ž/F 9 Uherské Hradiště 4.95
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) trojskok/Ž/F 4 Uherské Hradiště 11.17
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 300 m př./Dky/R4 5 Jablonec nad Nisou 47.86
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) trojskok/Dky/F 5 Jablonec nad Nisou 11.51
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 300 m př./Dky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 47.61
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Dky 11 Ostrava - Vítkovice 10.24
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 10 Třinec 5.05
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F 8 Třinec 11.02
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) oštěp 500g/Dky/F 5 Ostrava - Vítkovice 36.53
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 300 m př./Dky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 48.24
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) trojskok/Dky/F Ostrava - Vítkovice 10.73
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) dálka/Žky Opava DNF
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) poharR/Žky 27 Opava 0644
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) výška/Žky 3= Opava 1.52
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) výška/Ž 11= Olomouc 1.44
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) trojskok/Ž 10 Olomouc 10.34
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO TJ TŽ Třinec, Tyršova 214, Třinec, Emilie Szmeková, atletikatrinec@centrum.cz, 728544189) poharR/Žky Třinec 1196
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO TJ TŽ Třinec, Tyršova 214, Třinec, Emilie Szmeková, atletikatrinec@centrum.cz, 728544189) dálka/Žky Třinec 4.89
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO TJ TŽ Třinec, Tyršova 214, Třinec, Emilie Szmeková, atletikatrinec@centrum.cz, 728544189) výška/Žky Třinec 1.54
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Dky 24 Břeclav 4.05
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dky Břeclav 10.99
11.03.2017 Valašská laťka (ZŠ Masarykova, TJ Valašské Mez) výška/Dky 5 Valašské Meziříčí 1.55
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) trojskok/Ž/F Ostrava 11.21
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Dky/F 4 Ostrava 11.14
11.02.2017 Beskydská laťka Třinec 2017, 25. ročník - součást Mezinárodní výškařské tour (TJ TŽ Třinec) výška/Dky/F Třinec 1.64
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B6 1 Ostrava 27.90
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) dálka/Ž/F 9 Ostrava 4.81
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek dálka/Dky/F 9 Ostrava 4.93
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Dky/F Ostrava 11.27
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m př./Dky/R1 4 Olomouc 09.76
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m př./Dky/FB Olomouc 09.80
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) dálka/Dky 16 Olomouc 2.89
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) trojskok/Dky Olomouc 10.58
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./Dky/B2 4 Ostrava 09.93
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/Dky/F 4 Ostrava 1.60
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F 11 Ostrava 08.87
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/Dky/F 17 Ostrava 4.47
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B1 7 Ostrava 2:49.43
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) pětiboj h/Dky/F 12 Ostrava 2808
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/R4 1 Ostrava 08.58
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) dálka/Dky/F 5 Ostrava 5.06