Karta atleta

Export do excelu
  • Zajíček Adam
  • Narozen: 9.5.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.65 Třinec 3.10.2017
60 m 10.15 h Olomouc 20.2.2015
150 m 23.01 Třinec 5.5.2016
150 m 23.43 h Ostrava 29.1.2016
300 m 42.73 Brno 11.9.2017
300 m 51.33 h Ostrava 17.1.2016
600 m 1:52.9 Frýdek-Místek 13.4.2016
800 m 2:13.57 Třinec 22.5.2018
800 m 2:12.02 h Ostrava 13.2.2018
1000 m 3:13.61 Ostrava 18.5.2016
1500 m 4:31.53 Olomouc 19.5.2018
1500 m 4:27.36 h Ostrava 20.2.2018
2000 m 6:22.41 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
3000 m 10:01.28 Břeclav 23.9.2017
3000 m 09:46.29 h Ostrava 3.3.2018
60 m překážek 11.14 Znojmo 2.10.2016
60 m překážek 13.37 h Ostrava 25.2.2014
200 m překážek 31.23 Třinec 22.5.2018
1500 m překážek 5:12.46 Třinec 23.5.2017
pohár rozhlasu 1003 Ostrava - Porubská 10.5.2018
pětiboj 1166 Ostrava - Poruba 23.4.2016
hod oštěpem 400g 20.77 Ostrava 3.10.2014
hod oštěpem 600g 22.45 Opava 4.5.2017
hod kriketovým míčkem 40.94 Třinec 3.10.2017
vrh koulí 3kg 05.31 h Ostrava 16.1.2015
skok daleký 3.48 Ostrava - Poruba 23.4.2016
skok vysoký 1.43 Ostrava - Porubská 10.5.2018
chůze dráha 2000 m 11:17.3 Ostrava - Vítkovice 16.4.2018
chůze dráha 3000 m 15:09.86 Brno 21.4.2018
chůze dráha 3000 m 15:22.13 h Ostrava 13.1.2018
3 km chůze 14:57 Olomouc 30.3.2018
5 km chůze 28:25 Poděbrady 8.4.2017
10 km chůze 65:40 Zeleneč 25.6.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:13.57 Třinec 22.5.2018
800 m 2:12.02 h Ostrava 13.2.2018
1500 m 4:31.53 Olomouc 19.5.2018
1500 m 4:27.36 h Ostrava 20.2.2018
2000 m 6:22.41 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
3000 m 09:46.29 h Ostrava 3.3.2018
200 m překážek 31.23 Třinec 22.5.2018
pohár rozhlasu 1003 Ostrava - Porubská 10.5.2018
skok vysoký 1.43 Ostrava - Porubská 10.5.2018
chůze dráha 2000 m 11:17.3 Ostrava - Vítkovice 16.4.2018
chůze dráha 3000 m 15:09.86 Brno 21.4.2018
chůze dráha 3000 m 15:22.13 h Ostrava 13.1.2018
3 km chůze 14:57 Olomouc 30.3.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 3000 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 10:06.85
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B3 5 Třinec 08.65
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žci/B1 2 Třinec 3:01.72
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) výška/Žci 12 Třinec 1.32
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) kriket/Žci 15 Třinec 40.94
30.09.2017 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň chůze 3000m/Žci 6 Varaždin 15:14.36
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Žci 9 Břeclav 10:01.28
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze 3000m/Žci Břeclav 15:40.04
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žci/F Šumperk DNS
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) chůze 3000m/Žci/F Šumperk 15:51.9
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žci/B6 2 Brno 42.73
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 1500 m/Žci/B1 3 Brno 4:33.43
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 3000 m/Žci/F Ostrava 10:13.47
05.08.2017 55. Přerovská padesátka - Memoriál J. Přidala (TJ Spartak Přerov, spolek) 3km chůze/Žci Přerov 17:49
30.07.2017 Novoměstská procházka (SK Nové Město nad Metují) chůze 3000m/M Nové Město nad Metují 16:21.65
25.06.2017 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, sk. A, B, C a 3. kolo II. ligy mužů, sk. C, E (AC Praha 1890) 10km chůze/M 22 Zeleneč 65:40
22.06.2017 Čokoládová tretra Ostrava (SSK Vítkovice) 800 m/Žci/B01 5 Ostrava 2:20.81
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 3000 m/Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 10:33.99
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žci/B3 Frýdek-Místek DNS
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žci/F 8 Frýdek-Místek 2:18.65
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 1500 m př./Žci/F 5 Třinec 5:12.46
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) 1500 m/Žci/B1 5 Opava 4:43.52
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) poharR/Žci 32 Opava 0658
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) poharR/Žci Ostrava-město 0623
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) 1500 m/Žci Ostrava-město 4:49.24
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 1500 m/Žci/F 5 Opava 4:45.13
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) oštěp 600g/Žci/F 16 Opava 22.45
08.04.2017 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2017 5km chůze/Dci 5 Poděbrady 28:25
01.04.2017 51. ročník mezinárodního závodu ve sportovní chůzi Olomoucká dvacítka (Atletický klub Olomouc z.s.) 3km chůze/Žci Olomouc 16:39
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 800 m/M/F 11 Ostrava 2:19.70
21.02.2017 Veřejný závod na 1500 m (SSK Vítkovice) 1500 m/M 4 Ostrava 4:48.45
17.02.2017 Krajský přebor mladšího žactva, kontrolní závody v chůzi kategorie žactva a veteránů a závody vozíčkářů (AK Olomouc) chůze 3000m/Žci/F Olomouc 18:19.27
12.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha) chůze 3000m/Žci/F Praha - Stromovka 17:33.12
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 3000 m/Žci/F Ostrava 10:25.12
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) chůze 3000m/Žci/F Ostrava DQ
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 3000 m/Žci/F Ostrava 10:57.97