Karta atleta

Export do excelu
  • Bittnerová Michaela
  • Narozen: 1.5.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.27 h Opava 15.2.2018
60 m 08.30 Opava - Tyršův stadion 15.5.2018
60 m 08.51 h Opava 21.2.2017
100 m 13.61 Uherské Hradiště 1.7.2017
150 m 19.85 Frýdek-Místek 14.6.2016
150 m 20.31 h Ostrava 3.2.2017
200 m 27.66 Uherské Hradiště 1.7.2017
300 m 43.85 Třinec 22.5.2018
300 m 45.07 h Ostrava 11.2.2017
600 m 1:48.89 Olomouc 27.9.2015
800 m 2:28.72 Kolín 11.10.2017
800 m 2:29.66 h Praha - Stromovka 4.3.2017
1500 m 6:12.62 Opava 6.5.2014
60 m překážek 13.12 Opava 1.5.2015
60 m překážek 09.98 h Opava 28.1.2018
100 m překážek 18.67 Opava 21.4.2018
pohár rozhlasu 1450 Opava - Tyršův stadion 15.5.2018
pětiboj 1860 Opava 1.5.2015
pětiboj hala 2614 h Ostrava 13.1.2018
sedmiboj 3240 Opava 21.4.2018
čtyřboj 2179 Kolín 11.10.2017
hod oštěpem 500g 15.30 Opava 21.4.2018
hod kriketovým míčkem 35.10 Opava, Englišova 5.5.2015
vrh koulí 2kg 06.65 h Opava 3.3.2016
vrh koulí 3kg 06.46 Opava 21.4.2018
vrh koulí 3kg 06.10 h Ostrava 14.1.2017
skok daleký 4.82 Opava 12.5.2017
skok daleký 4.79 h Opava 22.1.2017
skok vysoký 1.50 Opava 21.4.2018
skok vysoký 1.57 h Opava 7.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.27 h Opava 15.2.2018
60 m 08.30 Opava - Tyršův stadion 15.5.2018
60 m 08.57 h Opava 15.2.2018
150 m 20.08 Opava 3.5.2018
300 m 43.85 Třinec 22.5.2018
800 m 2:30.04 Opava - Tyršův stadion 15.5.2018
800 m 2:39.28 h Ostrava 13.1.2018
60 m překážek 09.98 h Opava 28.1.2018
100 m překážek 18.67 Opava 21.4.2018
pohár rozhlasu 1450 Opava - Tyršův stadion 15.5.2018
pětiboj hala 2614 h Ostrava 13.1.2018
sedmiboj 3240 Opava 21.4.2018
hod oštěpem 500g 15.30 Opava 21.4.2018
vrh koulí 3kg 06.46 Opava 21.4.2018
vrh koulí 3kg 05.98 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 4.81 Třinec 22.5.2018
skok daleký 4.73 h Opava 28.1.2018
skok vysoký 1.50 Opava 21.4.2018
skok vysoký 1.52 h Ostrava 13.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2017 Vánoční laťka (TJ Sokol Opava) výška/Žky Opava 1.57
01.12.2017 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 4 Třinec 1.50
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) čtyřboj/Žky 10 Kolín 2179
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 800 m/Žky/B01 2 Kolín 2:28.72
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) koule 3kg/Žky 31 Kolín 06.37
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) dálka/Žky 7 Kolín 4.69
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 60 m/Žky/B07 2 Kolín 08.51
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/B2 1 Jablonec nad Nisou 2:29.84
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B3 1 Třinec 08.69
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/B1 1 Třinec 2:39.58
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky Třinec 4.77
03.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky 13 Třinec 05.79
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) čtyřboj/Žky/B 1 Opava 2066
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) koule 3kg/Žky 14 Opava 06.20
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) dálka/Žky Opava 4.79
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) výška/Žky Opava DNS
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) kriket/Žky Opava DNS
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) 60 m/Žky Opava 08.53
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) 800 m/Žky Opava 2:38.77
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B3 1 Šumperk 20.14
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žky/B2 3 Šumperk 44.40
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/B1 4 Ostrava 08.61
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B4 1 Ostrava 20.55
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R1 8 Břeclav 13.92
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B3 2 Břeclav 28.11
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 100 m/Ž/R3 4 Uherské Hradiště 13.61
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 200 m/Ž/B2 3 Uherské Hradiště 27.66
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žky/B6 1 Frýdek-Místek 20.59
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B2 4 Frýdek-Místek 08.66
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 800 m/Žky/B1 7 Kladno 2:33.35
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) dálka/Žky 10 Kladno 4.74
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) 60 m/Žky/B1 3 Opava 08.50
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) 800 m/Žky/B1 3 Opava 2:33.16
18.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Moravskoslezský kraj (B. Němcové 32 A, Opava, 746 01) poharR/Žky 25 Opava 0701
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) poharR/Žky/B Opava 0000
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 800 m/Žky/B1 3 Opava 2:32.24
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) dálka/Žky 4 Opava 4.82
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m/Ž Opava 44.87
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) výška/Žkm Havířov 1.40
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) dálka/Žkm Havířov 4.41
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) koule 3kg/Žkm 11 Havířov 05.76
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/R2 6 Praha - Stromovka 2:29.66
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 800 m/Ž/F 10 Ostrava 2:33.47
21.02.2017 Okresní přebor žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/R8 2 Opava 08.51
21.02.2017 Okresní přebor žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/FA Opava 08.57
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žky/B1 5 Ostrava 45.07
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žky/B1 4 Ostrava 2:29.94
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B2 3 Ostrava 20.31
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B1 6 Ostrava 2:32.09
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žky/B2 1 Opava 10.80
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) dálka/Ž Opava 4.79
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky/F 28 Ostrava 06.10
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/B4 6 Ostrava 11.03
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F 13 Ostrava 4.62
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B3 1 Ostrava 2:37.64
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/Žky/F 17= Ostrava 1.33
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) pětiboj h/Žky/F 21 Ostrava 2308
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F1 10 Ostrava 4.61
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R3 2 Ostrava 08.53
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B2 5 Ostrava 20.62