Karta atleta

Export do excelu
  • Pánková Denisa
  • Narozen: 3.5.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.95 Frýdek-Místek 1.5.2017
60 m 09.01 h Ostrava 17.12.2016
150 m 21.56 Opava 4.5.2017
150 m 22.01 h Ostrava 3.2.2017
200 m 30.30 Třinec 3.6.2017
300 m 47.81 Brno 5.9.2016
300 m 47.08 h Ostrava 3.2.2017
500 m 1:31.2 Frýdek-Místek 17.5.2017
600 m 1:57.3 Frýdek-Místek 12.4.2017
800 m 2:40.82 Frýdek-Místek 8.6.2017
800 m 2:39.68 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
1500 m 6:16.27 Frýdek-Místek 16.6.2016
1 anglická míle 6:32.2 Frýdek-Místek 29.6.2016
60 m překážek 12.7 Frýdek-Místek 26.6.2015
60 m překážek 12.26 h Ostrava 17.1.2016
2000 m překážek 9:38.88 Břeclav 26.5.2018
pohár rozhlasu 1014 Frýdek-Místek 10.5.2017
pětiboj 1455 Frýdek-Místek 26.6.2015
hod diskem 0,75kg 17.07 Frýdek-Místek 30.6.2017
hod kladivem 3kg 22.50 Ostrava 5.9.2017
hod oštěpem 500g 15.19 Frýdek-Místek 12.6.2017
hod kriketovým míčkem 28.21 Frýdek-Místek 1.5.2014
vrh koulí 2kg 08.51 Frýdek-Místek 14.10.2015
vrh koulí 3kg 08.02 Olomouc 5.5.2018
vrh koulí 3kg 08.10 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
skok daleký 4.20 Opava 24.5.2016
skok daleký 4.02 h Ostrava 17.1.2016
trojskok 09.12 Frýdek-Místek 12.6.2017
skok vysoký 1.32 Brno 5.9.2016
skok vysoký 1.33 h Ostrava 17.12.2016
chůze dráha 2000 m 14:33.1 Frýdek-Místek 15.1.2014
chůze dráha 3000 m 17:16.98 Břeclav 23.9.2017
chůze dráha 3000 m 17:39.65 h Ostrava 13.1.2018
3 km chůze 18:00 Olomouc 25.3.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.34 Frýdek-Místek 1.5.2018
60 m 09.13 h Ostrava 20.1.2018
500 m 1:32.7 Frýdek-Místek 23.5.2018
600 m 2:03.6 Frýdek-Místek 11.4.2018
800 m 2:52.95 Olomouc 5.5.2018
800 m 2:42.67 h Ostrava 20.1.2018
2000 m překážek 9:38.88 Břeclav 26.5.2018
hod kladivem 3kg 19.18 Břeclav 26.5.2018
vrh koulí 3kg 08.02 Olomouc 5.5.2018
skok vysoký 1.30 Frýdek-Místek 1.5.2018
chůze dráha 3000 m 17:39.65 h Ostrava 13.1.2018
3 km chůze 18:33 Olomouc 30.3.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky/F 10 Ostrava - Vítkovice 08.10
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 2:39.68
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) chůze 3000m/Žky/F Jablonec nad Nisou 18:20.15
03.10.2017 Mezinárodní atletické závody O pohár Euroregionu Beskydy (TJ Slezan Frýdek Místek) 800 m/Žky 4 Frýdek-Místek 2:49.86
03.10.2017 Mezinárodní atletické závody O pohár Euroregionu Beskydy (TJ Slezan Frýdek Místek) výška/Žky 3= Frýdek-Místek 1.30
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze 3000m/Žky 7 Břeclav 17:16.98
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) kladivo 3kg/Žky/F 13 Šumperk 22.01
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) chůze 3000m/Žky/F Šumperk 19:03.1
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R8 4 Brno 09.23
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B19 5 Brno 47.84
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) výška/Žky/FD 6 Brno 1.28
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žky/KC 10 Brno 4.00
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B1 8 Ostrava 2:43.94
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) kladivo 3kg/Žky/F 5 Ostrava 22.50
30.06.2017 Slezanský hodskok I (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žky 6 Frýdek-Místek 4.03
30.06.2017 Slezanský hodskok I (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) disk 0,75kg/Žky Frýdek-Místek 17.07
14.06.2017 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky 7 Třinec 48.36
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) trojskok/Jky 8 Frýdek-Místek 09.12
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) oštěp 500g/Žky 4 Frýdek-Místek 15.19
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) chůze 3000m/Dky Frýdek-Místek 18:51.1
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky/F 8 Frýdek-Místek 2:40.82
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kladivo 3kg/Žky 8 Frýdek-Místek 21.32
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B3 6 Třinec 30.30
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/F 8 Třinec 2:50.20
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) kladivo 3kg/Žky/F 9 Třinec 20.37
17.05.2017 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 500 m/Žky 6 Frýdek-Místek 1:31.2
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) poharR/Žky Frýdek-Místek 1014
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) 60 m/Žky/B1 5 Frýdek-Místek 09.04
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO Slezan F-M, Na Příkopě 1159, Klára Maštalířová, klaram@email.cz, 723973856) 800 m/Žky 5 Frýdek-Místek 2:50.52
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 150 m/Žky/B4 4 Opava 21.56
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) kladivo 3kg/Žky/F 6 Opava 21.52
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B2 4 Frýdek-Místek 08.95
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žky 12 Frýdek-Místek 1.25
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žky 15 Frýdek-Místek 3.89
26.04.2017 Čokoládová tretra (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky/B 6 Frýdek-Místek 2:50.43
12.04.2017 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 600 m/Žky 7 Frýdek-Místek 1:57.3
12.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha) chůze 3000m/Žky/F 4 Praha - Stromovka 18:11.24
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B8 2 Ostrava 22.01
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B6 1 Ostrava 47.08
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) chůze 3000m/Žky/F Ostrava 18:07.12