Karta atleta

Export do excelu
  • Zemaníková Anna
  • Narozen: 9.8.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 162 cm / 49 kg
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.77 Frýdek-Místek 1.5.2017
60 m 09.17 h Ostrava 1.3.2016
300 m 43.89 Třinec 23.5.2017
400 m 61.26 h Ostrava 13.2.2018
500 m 1:19.9 Frýdek-Místek 17.5.2017
600 m 1:41.9 Frýdek-Místek 12.4.2017
800 m 2:17.14 Brno 26.6.2017
800 m 2:15.20 h Ostrava 25.1.2018
1500 m 4:41.36 Praha - Juliska 19.5.2018
1500 m 4:38.78 h Ostrava 20.1.2018
1 anglická míle 5:35.4 Frýdek-Místek 29.6.2016
60 m překážek 14.3 Frýdek-Místek 26.6.2015
pětiboj 0849 Frýdek-Místek 26.6.2015
hod kladivem 3kg 09.29 Frýdek-Místek 29.4.2015
hod oštěpem 500g 14.09 Frýdek-Místek 27.6.2016
hod kriketovým míčkem 20.35 Frýdek-Místek 1.5.2015
vrh koulí 2kg 06.00 Frýdek-Místek 14.10.2015
skok daleký 4.08 Frýdek-Místek 27.6.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 61.26 h Ostrava 13.2.2018
800 m 2:17.85 Olomouc 8.5.2018
800 m 2:15.20 h Ostrava 25.1.2018
1500 m 4:41.36 Praha - Juliska 19.5.2018
1500 m 4:38.78 h Ostrava 20.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 1500 m/Žky/F Ostrava - Vítkovice 4:46.76
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B1 5 Praha - Stromovka 2:19.08
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žky/B2 7 Jablonec nad Nisou 44.31
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1500 m/Žky/B 1 Jablonec nad Nisou 5:00.23
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žky Břeclav 4:48.46
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žky/B1 6 Šumperk 44.53
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žky/F Šumperk 5:07.59
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 6 Ostrava 45.69
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 1500 m/Žky/F Ostrava 5:09.36
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 1500 m/Ž/F Uherské Hradiště 4:51.02
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žky/F 4 Brno 2:17.14
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žky/R03 2 Brno 2:20.13
14.06.2017 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky Třinec 44.18
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 1500 m/Žky/F Frýdek-Místek 4:57.24
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žky/B1 4 Frýdek-Místek 44.33
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/F 8 Třinec 2:19.84
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žky/F Třinec 5:15.80
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/B1 4 Třinec 43.89
17.05.2017 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 500 m/Žky Frýdek-Místek 1:19.9
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 1500 m/Ž/F 5 Olomouc 4:53.59
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 300 m/Žky/B1 2 Opava 44.17
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (T. J. Sokol Opava) 1500 m/Žky/F Opava 5:20.66
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B4 2 Frýdek-Místek 08.77
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky Frýdek-Místek 2:28.22
26.04.2017 Čokoládová tretra (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žky/B 1 Frýdek-Místek 2:24.71
12.04.2017 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 600 m/Žky Frýdek-Místek 1:41.9
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 1500 m/Žky/F Praha - Stromovka 4:58.42
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 800 m/Ž/F 4 Ostrava 2:21.64
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žky/B1 1 Ostrava 2:22.90
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m/Žky/F Ostrava 5:05.28
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 800 m/Jky/B2 1 Bratislava 2:25.05
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1500 m/Ž/F 7 Ostrava 5:01.99