Karta atleta

Export do excelu
  • Peštová Jasna
  • Narozen: 1.9.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.27 Praha - Eden 11.5.2018
60 m 09.63 h Praha - Stromovka 1.2.2017
150 m 22.05 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
600 m 2:07.68 Praha 21.5.2015
800 m 3:09.41 Praha-Děkanka 22.4.2015
60 m překážek 10.92 Praha - Eden 21.9.2017
60 m překážek 11.85 h Praha - Stromovka 19.2.2017
100 m překážek 18.91 Praha - Jeseniova 23.4.2018
pětiboj 1194 Praha-Děkanka 22.4.2015
hod oštěpem 500g 13.40 Praha - Děkanka 16.5.2018
hod kriketovým míčkem 25.74 Praha 21.5.2015
vrh koulí 2kg 05.95 Praha-Podvinný Mlýn 1.6.2016
vrh koulí 3kg 05.62 Praha - Děkanka 18.4.2018
skok daleký 4.32 Praha - Přátelství 29.5.2018
skok vysoký 1.38 Praha - Jeseniova 23.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.27 Praha - Eden 11.5.2018
150 m 22.05 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
100 m překážek 18.91 Praha - Jeseniova 23.4.2018
hod oštěpem 500g 13.40 Praha - Děkanka 16.5.2018
vrh koulí 3kg 05.62 Praha - Děkanka 18.4.2018
skok daleký 4.32 Praha - Přátelství 29.5.2018
skok vysoký 1.38 Praha - Děkanka 10.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B2 6 Praha - Eden 10.92
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) výška/Žkm 13= Praha - Eden 1.24
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B2 1 Praha - Jeseniova 11.07
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) výška/Žkm Praha - Jeseniova 1.33
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m př./Žkm/R3 4 Praha - Kotlářka 11.45
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B1 4 Praha - Jeseniova 11.66
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 11 Praha - Jeseniova 3.82
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/B2 2 Praha - Kotlářka 09.36
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) výška/Žkm 5 Praha - Kotlářka 1.27
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B2 2 Praha - Juliska 11.83
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 23= Praha - Juliska 3.67
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B3 1 Praha - Stromovka 11.85
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žkm/B4 1 Praha - Stromovka 12.26
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B9 8 Praha - Stromovka 09.63