Karta atleta

Export do excelu
  • Lautnerová Rozálie
  • Narozen: 14.10.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 h Praha-Juliska 18.1.2018
150 m 21.80 h Praha - Strahov 27.1.2017
300 m 47.10 Praha - Stromovka 17.5.2017
300 m 48.6 h Praha - Stromovka 1.2.2017
hod oštěpem 500g 27.66 Praha - Juliska 11.5.2017
hod kriketovým míčkem 44.26 Praha - Kotlářka 24.5.2017
skok daleký 4.34 Praha - Kotlářka 24.5.2017
skok daleký 4.36 h Praha - Stromovka 15.2.2017
skok o tyči 2.30 Praha - Děkanka 14.6.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 h Praha-Juliska 18.1.2018
hod oštěpem 500g 19.41 Praha - Děkanka 16.5.2018
skok o tyči 2.30 Praha - Děkanka 16.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B12 Praha-Strahov DNS
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) dálka/Žky/F Praha-Strahov DNS
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) tyč/Žky 6= Praha - Eden 2.20
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 14 Praha - Eden 4.19
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žky 16 Praha - Eden 4.33
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) oštěp 500g/Žky 11 Praha - Eden 24.43
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) tyč/Žky 6 Praha - Kotlářka 2.00
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) dálka/Žky 18 Praha - Kotlářka 3.92
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) tyč/Žky/F 4 Praha - Děkanka 2.30
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky/F 14 Praha - Děkanka 22.18
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 300 m/Žky/B2 4 Praha - Juliska 49.96
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) tyč/Žky 4 Praha - Juliska 2.00
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) dálka/Žkm 4 Praha - Kotlářka 4.34
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) kriket/Žkm 5 Praha - Kotlářka 44.26
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 4 Praha - Stromovka 47.10
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 500g/Žky/F 7 Praha - Stromovka 23.32
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žky/F 18= Praha - Juliska 4.07
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) oštěp 500g/Žky/F 4 Praha - Juliska 27.66
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 27 Praha - Stromovka 4.36
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B9 2 Praha - Stromovka 08.89
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B13 1 Praha - Stromovka 08.98
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B11 1 Praha - Stromovka 48.6
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) dálka/Žky 22 Praha - Strahov 4.28
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žky/B18 2 Praha - Strahov 21.80
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/Žky 18 Praha - Stromovka 4.22
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B9 2 Praha - Stromovka 09.12