Karta atleta

Export do excelu
  • Podrábská Věra
  • Narozen: 11.1.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.28 Pacov 12.6.2016
150 m 23.07 Humpolec 11.9.2016
300 m 45.35 Třebíč 12.5.2018
600 m 1:50.07 Třebíč 24.5.2016
800 m 2:25.10 Brno 26.6.2017
800 m 2:33.18 h Praha - Strahov 21.1.2017
1500 m 5:08.76 Brno 11.9.2017
1500 m 5:06.23 h Praha - Strahov 20.1.2018
60 m překážek 12.17 Jihlava 15.5.2016
pohár rozhlasu 0682 Třebíč 23.5.2017
pětiboj 1882 Jihlava 15.5.2016
čtyřboj 1506 Humpolec 11.9.2016
hod kriketovým míčkem 28.20 Třebíč 28.9.2014
vrh koulí 2kg 06.69 Humpolec 11.9.2016
skok daleký 3.93 Pacov 12.6.2016
skok vysoký 1.15 Humpolec 11.9.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 45.35 Třebíč 12.5.2018
1500 m 5:18.80 Jihlava 19.5.2018
1500 m 5:06.23 h Praha - Strahov 20.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žky 13 Břeclav 5:12.34
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 1500 m/Žky/F České Budějovice 5:14.82
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 1500 m/Žky/B1 6 Brno 5:08.76
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) 1500 m/Žky/F Jihlava 5:22.48
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Žky/F Pacov 5:23.33
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žky/R02 6 Brno 2:25.10
10.06.2017 3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žky/F Pacov 2:32.16
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) poharR/Žky 20 Třebíč 0682
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) 800 m/Žky/B1 1 Třebíč 2:30.90
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Žky/F Třebíč 5:16.65
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) 800 m/Ž/F MB Uherské Hradiště 2:27.81
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B2 Třebíč DNS
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/F Třebíč DNS
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 100 m př./Žky/B3 Třebíč DNS
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) výška/Žky/F Třebíč DNS
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) dálka/Žky/F Třebíč DNS
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) koule 3kg/Žky/F Třebíč DNS
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) oštěp 500g/Žky/F Třebíč DNS
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) sedmiboj/Žky/F Třebíč DNS
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 800 m/Žky/F Jihlava 2:31.12
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žky/B1 3 Třebíč 2:31.78
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 2:34.57
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žky/B1 4 Praha - Strahov 2:33.18