Karta atleta

Export do excelu
  • Landsmannová Eliška
  • Narozen: 14.1.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 165 cm / 43 kg
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.26 h Praha-Strahov 6.12.2016
300 m 46.32 h Praha - Stromovka 22.1.2017
600 m 1:50.01 Kolín 27.9.2015
600 m 1:44.20 h Praha-Strahov 6.12.2016
800 m 2:21.45 Praha - Eden 11.5.2018
800 m 2:23.00 h Praha - Stromovka 9.12.2017
1000 m 3:06.58 Praha - Eden 4.5.2018
1500 m 4:50.31 Praha - Děkanka 14.6.2017
1500 m 5:00.68 h Praha - Stromovka 4.3.2017
3000 m 10:42.59 Praha - Eden 28.9.2017
3000 m 11:01.49 h Praha - Stromovka 20.1.2018
Přespolní běh 2:17.18 Centrální park Praha 11 3.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:21.45 Praha - Eden 11.5.2018
1000 m 3:06.58 Praha - Eden 4.5.2018
1500 m 4:57.29 Praha-Stromovka 22.5.2018
1500 m 5:01.00 h Ostrava 3.3.2018
3000 m 11:01.49 h Praha - Stromovka 20.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B1 7 Praha - Stromovka 2:23.00
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 2:24.04
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 3000 m/Dky/F Praha - Eden 10:42.59
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žky 5 Břeclav 4:58.31
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 3000 m/Dky/F Kolín 10:42.74
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dky/B1 2 Praha - Eden 5:08.34
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 3000 m/Dky/F Praha - Podvinný mlýn 11:13.50
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žky/R03 4 Brno 2:22.84
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B1 2 Praha - Děkanka 2:22.47
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m/Žky/F Praha - Děkanka 4:50.31
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/Žky/B1 3 Praha - Juliska 2:27.75
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B1 2 Kolín 2:23.97
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 1500 m/Žky/F 4 Praha - Stromovka 5:00.68
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 1500 m/Žky/F Praha - Strahov 5:05.14
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 5:07.35
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žky/B1 MS Praha - Strahov 2:27.28
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 2:25.50
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 800 m/Žky/B1 1 Praha - Strahov 2:24.87
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 300 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 46.32
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žky/B1 1 Praha - Strahov 2:24.97
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 1500 m/Žky/F Praha - Strahov 5:07.31
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 2:25.80