Karta atleta

Export do excelu
  • Moravec Aleš
  • Narozen: 19.1.1998
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.17 Kolín 2.6.2014
60 m 07.12 h Ostrava 18.2.2017
100 m 11.03 Kolín 19.5.2018
150 m 17.47 Praha 21.9.2013
150 m 17.07 h Praha - Strahov 13.1.2017
200 m 21.98 Praha 4.6.2018
200 m 22.55 h Praha-Stromovka 23.1.2016
300 m 35.32 Praha-Eden 6.5.2016
300 m 40.28 h Jablonec nad Nisou 2.3.2013
400 m 51.69 Kolín 16.9.2016
400 m 51.92 h Vídeň 30.1.2016
800 m 3:25.3 Čáslav 9.6.2010
1000 m 3:30.86 Kolín 18.6.2013
60 m překážek 13.3 Kolín 22.4.2010
sprintérský trojboj 2484 Kolín 23.8.2017
středoškolský pohár 2773 Kolín 22.9.2017
pětiboj 0766 Čáslav 9.6.2010
čtyřboj 1928 Kolín 26.4.2013
hod oštěpem 600g 28.13 Kladno 4.5.2012
hod kriketovým míčkem 65.90 Kolín 26.4.2013
vrh koulí 4kg 09.48 Opava 10.5.2012
skok daleký 5.40 Kolín 3.10.2017
skok daleký 4.86 h Praha 2.12.2012
skok vysoký 1.60 h Kolín 10.4.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.20 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 11.03 Kolín 19.5.2018
200 m 21.98 Praha 4.6.2018
200 m 23.03 h Praha-Stromovka 23.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci 24 Kolín 1253
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci 47 Kolín 0806
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 100 m/Dci/B01 2 Kolín 11.25
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Dci 21 Kolín 5.40
22.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci Kolín 2773
22.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 100 m/Dci/B01 1 Kolín 11.29
22.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 400 m/Dci/B01 1 Kolín 52.33
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/R4 1 Pardubice 11.11
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/FA 4 Pardubice 11.14
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B1 5 Pardubice 22.46
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 100 m/U23M/R3 5 Praha - Eden 11.06
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 200 m/U23M/R3 5 Praha - Eden 22.41
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 100 m/J/B1 4 Čáslav 11.62
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R2 2 Jablonec nad Nisou 11.23
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/FA 7 Jablonec nad Nisou 11.50
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B2 2 Jablonec nad Nisou 22.66
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B1 4 Kolín 07.18
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 4 Kolín 11.22
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 5 Kolín 22.30
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/M 4 Kolín 2484
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 200 m/M/B2 4 Nové Město nad Metují 22.54
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/M/B2 Cheb DNS
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/M/F Cheb DNS
25.07.2017 Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z.s.) 100 m/M/R2 5 Tábor 11.30
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 Kolín DNS
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FA 5 Kolín 11.27
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R2 2 Kolín 11.22
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 100 m/J/R1 2 Jablonec nad Nisou 11.03
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 100 m/J/F 8 Jablonec nad Nisou 11.29
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 200 m/J/R3 Jablonec nad Nisou DNS
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B1 2 Kolín 22.50
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/R3 5 Třinec 22.07
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 100 m/M/B3 6 Praha - Přátelství 11.35
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 100 m/M/R1 Praha - Přátelství DNS
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 100 m/M/B2 6 Turnov 11.06
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 200 m/M/B2 6 Turnov 22.43
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R1 3 Hradec Králové 11.06
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/FB Hradec Králové 11.05
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B2 2 Hradec Králové 22.42
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 100 m/M/R2 3 Olomouc 11.17
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 100 m/M/F 7 Olomouc 11.32
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc) 200 m/M/F Olomouc DNS
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R2 Kolín DNS
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/R3 3 Ostrava 07.12
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/F 8 Ostrava 07.19
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/J/R1 4 Ostrava 23.70
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B5 Praha - Stromovka DNS
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/J/B1 2 Praha - Strahov 07.16
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/J/B2 1 Praha - Strahov 23.10
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B8 2 Praha - Stromovka 23.44
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/M/R4 MS Praha - Stromovka 07.34
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/M/B1 MS Praha - Stromovka DNS
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B3 2 Praha - Strahov 17.07
11.01.2017 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/M/B1 2 Jablonec nad Nisou 07.16
11.01.2017 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/M/B7 1 Jablonec nad Nisou 07.20