Karta atleta

Export do excelu
  • Kozák Miroslav
  • Narozen: 14.2.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 179 cm / 69 kg
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér Tomáš Nakládal
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.53 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 07.18 Praha - Děkanka 14.6.2017
60 m 07.17 h Ostrava 24.2.2018
100 m 11.18 Kladno 19.5.2018
150 m 16.94 Praha-Juliska 1.5.2018
150 m 17.32 h Praha - Stromovka 2.12.2017
200 m 22.30 Praha 4.6.2018
200 m 22.78 h Ostrava 24.2.2018
300 m 36.50 Brno 26.6.2017
300 m 36.74 h Praha - Stromovka 9.12.2017
1000 m 3:22.34 Olomouc 25.9.2017
sprintérský trojboj 1853 Praha - Děkanka 30.6.2016
pohár rozhlasu 0713 Olomouc 10.5.2017
čtyřboj 1652 Olomouc 25.9.2017
hod kriketovým míčkem 36.27 Olomouc 22.9.2016
vrh koulí 4kg 09.15 Olomouc 25.9.2017
skok daleký 5.54 Praha - Děkanka 7.10.2017
skok daleký 5.61 h Praha - Strahov 27.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 10.53 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 07.28 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 07.17 h Ostrava 24.2.2018
100 m 11.18 Kladno 19.5.2018
150 m 16.94 Praha-Juliska 1.5.2018
200 m 22.30 Praha 4.6.2018
200 m 22.78 h Ostrava 24.2.2018
300 m 37.04 Praha-Juliska 1.5.2018
pohár rozhlasu 0436 Olomouc 9.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/R1 4 Praha - Stromovka 07.32
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B1 2 Praha - Stromovka 36.74
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 2 Praha - Stromovka 07.32
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 17.32
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B1 2 Praha - Děkanka 39.15
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) dálka/Žci/F Praha - Děkanka 5.54
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 200 m/J/B3 MB Ostrava - Vítkovice 22.98
25.09.2017 Atletický čtyřboj - okresní kolo (AK Olomouc) 60 m/Žci/B2 2 Olomouc 08.33
25.09.2017 Atletický čtyřboj - okresní kolo (AK Olomouc) 1000 m/Žci/B2 2 Olomouc 3:22.34
25.09.2017 Atletický čtyřboj - okresní kolo (AK Olomouc) dálka/Žci/F 7 Olomouc 4.48
25.09.2017 Atletický čtyřboj - okresní kolo (AK Olomouc) koule 4kg/Žci/F 9 Olomouc 09.15
25.09.2017 Atletický čtyřboj - okresní kolo (AK Olomouc) čtyřboj/Žci 7 Olomouc 1652
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R3 1 Břeclav 07.28
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/F 5 Břeclav 07.31
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/R2 1 Břeclav 17.21
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/F 4 Břeclav 17.29
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 60 m/Žci/R2 1 České Budějovice 07.37
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 60 m/Žci/F1 České Budějovice 07.36
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 150 m/Žci/B1 1 České Budějovice 17.38
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B1 1 Praha - Eden 07.38
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B1 1 Praha - Eden 17.29
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 300 m/Žci/B1 1 Praha - Eden 38.13
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B1 2 Praha - Eden 07.45
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 100 m/M/R2 2 Vlašim 11.65
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 100 m/M/FA 5 Vlašim 11.68
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 200 m/M/B3 1 Vlašim 24.56
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B4 1 Pacov 23.27
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/F Brno 07.29
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žci/F 5 Brno 36.50
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/R02 1 Brno 07.07
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žci/S02 3 Brno 07.14
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žci/R04 2 Brno 36.52
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B1 Praha - Eden DNS
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B1 1 Praha - Eden 16.89
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B5 2 Praha - Děkanka 07.33
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B5 2 Praha - Děkanka 11.41
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R1 1 Praha - Děkanka 07.18
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FA Praha - Děkanka 07.19
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B1 1 Praha - Děkanka 16.99
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B1 1 Praha - Děkanka 37.21
04.06.2017 Mezinárodní mítink (do 17 let) 100 m/Žci/FA Schwechat 11.23
04.06.2017 Mezinárodní mítink (do 17 let) 100 m/Žci/R2 1 Schwechat 11.27
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B1 1 Praha - Děkanka 07.28
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B1 1 Praha - Děkanka 38.10
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 17.58
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B1 3 Praha - Podvinný mlýn 07.62
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/M/R1 2 Praha - Děkanka 11.53
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/M/FA Praha - Děkanka 11.65
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B1 3 Praha - Juliska 07.33
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 300 m/Žci/B4 1 Praha - Juliska 37.81
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie IV (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) poharR/Žci 30 Olomouc 0713
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie IV (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) dálka/Žci 16 Olomouc 4.64
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie IV (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) 60 m/Žci/B4 2 Olomouc 08.60
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B1 5 Praha - Děkanka 07.44
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/M/B2 4 Praha - Děkanka 17.73
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B3 1 Praha - Děkanka 07.61
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B1 1 Praha - Děkanka 17.52
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/R3 2 Praha - Stromovka 07.40
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/F 5 Praha - Stromovka 07.44
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/R3 1 Praha - Stromovka 17.48
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/F Praha - Stromovka 17.33
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/R2 1 Praha - Strahov 07.39
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/FA Praha - Strahov 07.41
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/R1 2 Praha - Strahov 18.07
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/FA Praha - Strahov 17.83
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) dálka/Žci 6 Praha - Strahov 5.35
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 2 Praha - Stromovka 07.51
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 2 Praha - Stromovka 17.65
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B1 4 Praha - Stromovka 07.51
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) dálka/Žci Praha - Strahov 5.61
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žci/B1 2 Praha - Strahov 18.15
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žci/R5 1 Praha - Strahov 07.53
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) dálka/Žci/F Praha - Strahov 5.43
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 07.53
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/M/B1 1 Praha - Stromovka 17.90