Karta atleta

Export do excelu
  • Maloň Vojtěch
  • Narozen: 11.12.2006
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.11 Tábor 27.5.2017
60 m 08.9 h České Budějovice 21.1.2018
150 m 21.87 Nová Včelnice 10.6.2018
600 m 1:57.92 České Budějovice 7.5.2017
800 m 2:42.03 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
1000 m 3:20.39 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m překážek 12.35 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
60 m překážek 12.28 h Praha - Strahov 17.2.2018
čtyřboj 1005 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
hod kriketovým míčkem 35.93 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
vrh koulí 3kg 03.89 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 3.40 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
skok daleký 3.59 h Praha - Strahov 17.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.9 h České Budějovice 21.1.2018
150 m 21.87 Nová Včelnice 10.6.2018
800 m 2:42.03 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
1000 m 3:20.39 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m překážek 12.35 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
60 m překážek 12.28 h Praha - Strahov 17.2.2018
vrh koulí 3kg 03.89 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 3.59 h Praha - Strahov 17.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 50 m/EleH/B4 2 Veselí nad Lužnicí 08.15
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 600 m/EleH/B3 5 Veselí nad Lužnicí 2:02.12
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) čtyřboj/EleH 7 Veselí nad Lužnicí 1005
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/EleH 15 Veselí nad Lužnicí 3.40
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/EleH 7 Veselí nad Lužnicí 35.93
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) 50 m/EleH/B2 4 České Budějovice (Čtyři Dvory) 08.31
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) 150 m/EleH/B1 3 České Budějovice (Čtyři Dvory) 24.10
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) kriket/EleH/F 15 České Budějovice (Čtyři Dvory) 29.30
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 150 m/EleH/B1 2 Tábor 23.39
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 50 m/EleH/B2 4 Tábor 08.30
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) kriket/EleH/F 12 Tábor 31.82
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/EleH/B2 2 Tábor 23.06
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 50 m/EleH/R2 4 Tábor 08.11
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 600 m/EleH/F 5 Tábor 1:59.69
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 50 m/EleH/B2 1 České Budějovice 08.12
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 600 m/EleH/B2 1 České Budějovice 1:57.92
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) dálka/EleH/F 10 České Budějovice 3.35