Karta atleta

Export do excelu
  • Trhoňová Markéta
  • Narozen: 10.2.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 163 cm / 55 kg
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.2 Kolín 7.5.2016
60 m 08.0 h Český Brod 13.2.2016
150 m 20.77 Praha - Děkanka 2.5.2017
150 m 21.05 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 29.45 Praha - Kotlářka 8.10.2017
300 m 46.60 h Praha - Strahov 22.2.2017
800 m 3:12.00 Kladno 30.4.2015
60 m překážek 12.25 Kladno 30.4.2015
60 m překážek 10.37 h Praha - Stromovka 1.2.2017
100 m překážek 19.49 Praha - Kotlářka 8.10.2017
pohár rozhlasu 1390 Kladno 6.6.2017
pětiboj 1958 Kladno 30.4.2015
hod kriketovým míčkem 32.20 Kladno 30.4.2015
skok daleký 5.29 Praha - Eden 30.8.2017
skok daleký 5.30 h Praha - Strahov 12.1.2018
skok vysoký 1.31 h Český Brod 14.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.45 h Praha-Strahov 26.1.2018
skok daleký 5.30 h Praha - Strahov 12.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žky/R2 6 Praha-Strahov 08.38
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) dálka/Žky/F Praha-Strahov 5.22
08.10.2017 9. veřejné závody PAS - Víceboj rodič a dítě (SK Kotlářka Praha) 200 m/Ž Praha - Kotlářka 29.45
08.10.2017 9. veřejné závody PAS - Víceboj rodič a dítě (SK Kotlářka Praha) 100 m př./Žky Praha - Kotlářka 19.49
08.10.2017 9. veřejné závody PAS - Víceboj rodič a dítě (SK Kotlářka Praha) dálka/Ž Praha - Kotlářka 4.84
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žky 7 Břeclav 5.20
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B1 7 Praha - Eden 08.59
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žky Praha - Eden 5.29
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Ž/F 9 Jablonec nad Nisou 5.08
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž 12 Kolín 5.09
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B1 4 Praha - Eden 08.40
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žky Praha - Eden 5.26
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R4 1 Praha - Děkanka 08.26
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FA 6 Praha - Děkanka 08.26
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K 3 Praha - Děkanka 5.03
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/F Praha - Děkanka 5.28
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) poharR/Žky 9 Kladno 1390
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 60 m/Žky/B4 2 Kladno 08.34
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) dálka/Žky Kladno 5.30
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) poharR/Žky Kladno 1384
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) 60 m/Žky/B2 2 Kladno 08.16
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) dálka/Žky Kladno 5.09
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 08.52
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) dálka/Žky Praha - Podvinný mlýn 5.40
13.05.2017 1.kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Ž/F 11 Hradec Králové 5.21
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B4 1 Praha - Děkanka 08.46
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/Ž/B8 1 Praha - Děkanka 20.77
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) dálka/Žky/F 10 Praha - Stromovka 5.10
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žky/R5 2 Praha - Strahov 08.40
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žky/FA 6 Praha - Strahov 08.40
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 300 m/Žky/B6 2 Praha - Strahov 46.60
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) dálka/Žky Praha - Strahov 5.25
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 4 Praha - Stromovka 4.98
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 1 Praha - Stromovka 08.41
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žky/B8 2 Praha - Stromovka 10.37
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 08.56
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/Žky Praha - Stromovka 4.85
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B2 2 Praha - Stromovka 08.38