Karta atleta

Export do excelu
  • Naušová Tereza
  • Narozen: 16.12.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.88 Kladno 30.4.2015
60 m 09.28 h Praha-Strahov 10.1.2016
150 m 21.89 Kladno 21.5.2017
150 m 22.41 h Praha - Strahov 5.2.2017
300 m 47.15 Vlašim 18.5.2016
300 m 51.82 h Praha-Strahov 10.1.2016
800 m 3:12.40 Stará Boleslav 10.10.2015
60 m překážek 13.27 Stará Boleslav 10.10.2015
100 m překážek 20.72 Stará Boleslav 7.9.2016
pětiboj 1387 Stará Boleslav 10.10.2015
hod kladivem 3kg 22.25 Beroun 17.6.2016
hod oštěpem 500g 19.54 Stará Boleslav 29.4.2016
hod kriketovým míčkem 35.40 Stará Boleslav 9.5.2015
vrh koulí 2kg 08.94 Stará Boleslav 2.9.2015
vrh koulí 2kg 07.80 h Praha-Strahov 11.1.2015
vrh koulí 3kg 07.91 Stará Boleslav 2.6.2017
skok daleký 4.21 Kladno 21.5.2017
skok daleký 3.99 h Praha - Strahov 5.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav z.s.) 300 m/Ž/B4 Stará Boleslav DNS
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B3 6 Kladno 21.96
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žky Kladno NM
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav ve spo) 150 m/Žky/B1 3 Stará Boleslav 22.10
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav ve spo) dálka/Žky/F 5 Stará Boleslav 4.09
02.06.2017 Přebor jednotlivců žáků ZŠ Brandýsa n/L - Staré Boleslavi (Atletika Stará Boleslav ve spo) koule 3kg/Žky/F 7 Stará Boleslav 07.91
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B8 1 Kladno 21.89
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky 22 Kladno 4.21
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žky 17 Kladno 07.66
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žky/B2 4 Vlašim 49.17
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žky/F 38 Vlašim 3.69
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 150 m/Žky/B2 4 Praha - Strahov 22.41
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) dálka/Žky 27 Praha - Strahov 3.99