Karta atleta

Export do excelu
  • Čermák Jan
  • Narozen: 10.5.2007
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.39 Tábor 27.5.2017
50 m 08.25 h České Budějovice 3.12.2017
60 m 09.71 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
60 m 09.66 h Praha - Strahov 17.2.2018
150 m 23.36 Písek 3.6.2018
150 m 24.17 h Praha - Strahov 10.2.2018
200 m 46.4 České Budějovice 22.9.2015
200 m 44.76 h České Budějovice 13.3.2016
300 m 70.25 h České Budějovice 4.12.2016
400 m 82.51 Jindřichův Hradec 1.5.2017
600 m 2:13.66 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
600 m 2:14.93 h Praha - Strahov 17.2.2018
50 m překážek 09.89 Písek 27.5.2018
50 m překážek 11.05 h Nová Včelnice 18.2.2017
čtyřboj 0607 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
čtyřboj 0755 h Praha - Strahov 17.2.2018
hod kriketovým míčkem 29.29 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
hod plným míčem 1kg 04.81 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 2.80 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
skok daleký 3.20 h Praha - Strahov 17.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.71 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
60 m 09.66 h Praha - Strahov 17.2.2018
150 m 23.36 Písek 3.6.2018
150 m 24.17 h Praha - Strahov 10.2.2018
600 m 2:14.93 h Praha - Strahov 17.2.2018
50 m překážek 09.89 Písek 27.5.2018
čtyřboj 0755 h Praha - Strahov 17.2.2018
hod plným míčem 1kg 04.81 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 3.51 Nová Včelnice 12.5.2018
skok daleký 3.20 h Praha - Strahov 17.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/EleH 10 České Budějovice 08.25
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/EleH 10 České Budějovice 09.81
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/EleH 12 České Budějovice 08.36
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/EleH 15 České Budějovice 10.08
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 50 m/EleH/B1 4 Veselí nad Lužnicí 08.81
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 600 m/EleH/B1 6 Veselí nad Lužnicí 2:13.66
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) čtyřboj/EleH 23 Veselí nad Lužnicí 0607
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/EleH 32 Veselí nad Lužnicí 2.80
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/EleH 21 Veselí nad Lužnicí 29.29
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) 50 m př./EleH/B2 5 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.67
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) dálka/EleH/F 18 České Budějovice (Čtyři Dvory) 3.10
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 50 m př./EleH/B2 3 Tábor 10.51
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/EleH/F 11 Tábor 3.43
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/EleH/B3 5 Tábor 25.52
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 50 m/EleH/R1 2 Tábor 08.39
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 50 m př./EleH/B1 7 Tábor 10.60
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 50 m př./EleH/B1 4 České Budějovice 10.83
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) dálka/EleH/F 16 České Budějovice 3.17
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 400 m/EleH 7 Jindřichův Hradec 82.51
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 50 m/EleH 8 Jindřichův Hradec 08.79
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) dálka/EleH 11 Jindřichův Hradec 3.05
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) kriket/EleH 13 Jindřichův Hradec 20.73
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.) 50 m/EleH 19= České Budějovice 08.89
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.) 60 m/EleH 15 České Budějovice 10.24
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (AO TJ Nová Včelnice) 50 m/EleH/R12 1 Nová Včelnice 09.05
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (AO TJ Nová Včelnice) 50 m př./EleH/R4 2 Nová Včelnice 11.05
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (AO TJ Nová Včelnice) dálka/EleH/F 32 Nová Včelnice 2.80