Karta atleta

Export do excelu
  • Cihlář Vojtěch
  • Narozen: 16.5.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.43 Praha - Juliska 16.5.2018
60 m 08.27 h Praha-Stromovka 31.1.2018
150 m 21.88 h Praha-Strahov 29.1.2016
300 m 40.13 Praha - Děkanka 10.6.2018
300 m 41.87 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 1:53.83 Praha-Stromovka 21.6.2016
600 m 1:42.32 h Praha-Strahov 6.12.2016
800 m 2:13.30 Praha - Eden 29.5.2018
800 m 2:14.69 h Praha - Stromovka 2.12.2017
1000 m 3:13.26 Kolín 7.6.2016
1000 m 3:35.49 h Praha-Stromovka 11.2.2015
1500 m 4:38.42 Praha - Kotlářka 23.5.2018
1500 m 5:23.44 h Praha-Strahov 29.1.2016
3000 m 10:14.44 Břeclav 23.9.2017
3000 m 10:22.27 h Praha - Strahov 27.1.2018
60 m překážek 10.40 Praha - Kotlářka 15.6.2016
60 m překážek 10.37 h Praha - Stromovka 1.2.2017
100 m překážek 16.14 Praha - Děkanka 14.6.2017
200 m překážek 31.86 Praha - Děkanka 31.5.2017
1500 m překážek 4:50.67 Praha - Děkanka 10.6.2018
pohár rozhlasu 0690 Praha - Kotlářka 23.5.2018
pětiboj 1916 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
hod kriketovým míčkem 44.14 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
skok daleký 4.83 Praha - Kotlářka 24.5.2017
skok daleký 4.24 h Praha - Strahov 27.1.2017
skok vysoký 1.25 Praha 14.5.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.43 Praha - Juliska 16.5.2018
60 m 08.27 h Praha-Stromovka 31.1.2018
300 m 40.13 Praha - Děkanka 10.6.2018
300 m 41.87 h Praha-Stromovka 31.1.2018
800 m 2:13.30 Praha - Eden 29.5.2018
800 m 2:19.76 h Praha - Strahov 27.1.2018
1500 m 4:38.42 Praha - Kotlářka 23.5.2018
3000 m 10:22.27 h Praha - Strahov 27.1.2018
1500 m překážek 4:50.67 Praha - Děkanka 10.6.2018
pohár rozhlasu 0690 Praha - Kotlářka 23.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 800 m/Žci/B2 6 Praha-Strahov 2:16.82
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B2 5 Praha - Stromovka 2:14.69
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B5 1 Praha - Stromovka 41.90
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 3000 m/Žci/F 6 Jablonec nad Nisou 10:26.41
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Žci 15 Břeclav 10:14.44
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m př./Žci 11 Břeclav 4:55.77
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 1500 m př./Žci/F České Budějovice 5:06.07
10.09.2017 3. kolo Krajského přeboru družstev mužů Středočeského kraje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 3000 m/M/F Beroun 10:25.7
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 1500 m/Žci Praha - Eden 4:50.42
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žci/B2 5 Praha - Eden 17.45
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 1500 m př./Žci/F Praha - Eden 5:08.80
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B5 1 Praha - Děkanka 42.44
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/R1 2 Praha - Děkanka 16.55
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/FB Praha - Děkanka 16.14
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m př./Žci/F Praha - Děkanka 5:02.71
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m př./Žci/B3 4 Praha - Děkanka 31.86
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 1500 m př./Žci/F Praha - Děkanka 5:07.01
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 1500 m/Žci/B1 3 Praha - Kotlářka 4:50.59
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) dálka/Žci 15 Praha - Kotlářka 4.83
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žci/B4 1 Praha - Podvinný mlýn 17.00
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žci/B1 5 Praha - Podvinný mlýn 2:22.77
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 1500 m/Žci/B1 4 Praha - Juliska 4:47.08
27.04.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 4 a 12, kategorie III dívky a kategorie IV hoši (, Kamil Janouškovec, janouskovec@hobbycentrum4.cz, 776642790) poharR/Žci 20 Praha 4 a Praha 12 0605
27.04.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 4 a 12, kategorie III dívky a kategorie IV hoši (, Kamil Janouškovec, janouskovec@hobbycentrum4.cz, 776642790) 1500 m/Žci/B1 3 Praha 4 a Praha 12 4:52.30
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 1500 m/Žci/F 10 Praha - Strahov 5:28.59
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žci/R3 4 Praha - Strahov 10.50
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B1 7 Praha - Stromovka 2:25.64
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žci/B4 2 Praha - Stromovka 10.37
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) dálka/Žci 16 Praha - Strahov 4.24
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 300 m/Žci/B9 1 Praha - Strahov 44.69