Karta atleta

Export do excelu
  • Ledvinová Klára
  • Narozen: 12.5.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 164 cm / 55 kg
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.23 Kladno 21.5.2017
60 m 08.7 h Český Brod 16.12.2017
100 m 15.16 Neratovice 14.5.2017
150 m 24.16 Kladno 25.9.2016
300 m 57.76 h Praha - Strahov 5.2.2017
hod diskem 0,75kg 18.00 Kolín 27.5.2018
hod diskem 1kg 17.84 Neratovice 14.5.2017
hod kladivem 3kg 24.85 Beroun 15.6.2018
hod oštěpem 500g 17.28 Stará Boleslav 27.8.2017
hod oštěpem 600g 11.05 Stará Boleslav 24.9.2017
vrh koulí 3kg 08.46 Beroun 2.6.2018
vrh koulí 3kg 08.32 h Praha - Strahov 10.12.2017
vrh koulí 4kg 07.32 Beroun 2.6.2018
skok daleký 4.02 h Český Brod 15.1.2017
skok vysoký 1.20 h Praha - Strahov 5.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.12 Nymburk 22.4.2018
hod diskem 0,75kg 18.00 Kolín 27.5.2018
hod diskem 1kg 17.71 Stará Boleslav 29.4.2018
hod kladivem 3kg 24.85 Beroun 15.6.2018
vrh koulí 3kg 08.46 Beroun 2.6.2018
vrh koulí 4kg 07.32 Beroun 2.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 5= Český Brod 08.7
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žky 8 Český Brod 3.79
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) koule 3kg/Žky 10 Praha - Strahov 08.32
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R06 5 Praha - Strahov 09.19
24.09.2017 IV. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Ž 6 Stará Boleslav 09.87
24.09.2017 IV. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) koule 3kg/Žky Stará Boleslav 07.68
24.09.2017 IV. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) koule 4kg/Ž 4 Stará Boleslav 07.00
24.09.2017 IV. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) disk 1kg/Ž Stará Boleslav 15.43
24.09.2017 IV. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) oštěp 500g/Žky Stará Boleslav 14.68
24.09.2017 IV. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) oštěp 600g/Ž 4 Stará Boleslav 11.05
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 0,75kg/Žky 11 Kolín 15.74
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Žky 7 Kolín 21.30
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky Kolín 07.47
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Ž 13 Stará Boleslav 09.58
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) koule 3kg/Žky Stará Boleslav 07.92
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) koule 4kg/Ž Stará Boleslav 06.18
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) disk 0,75kg/Žky Stará Boleslav 15.70
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) disk 1kg/Ž Stará Boleslav 16.73
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) oštěp 500g/Žky Stará Boleslav 17.28
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žky 10 Kladno 07.87
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) disk 0,75kg/Žky 16 Kladno 14.06
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) kladivo 3kg/Žky 10 Kladno 19.29
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R7 6 Kladno 09.23
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žky 13 Kladno 07.88
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) disk 0,75kg/Žky 11 Kladno 17.98
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 60 m/Ž 13 Neratovice 09.37
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 100 m/Ž MS Neratovice 15.16
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) koule 3kg/Žky MS Neratovice 08.12
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) disk 1kg/Ž Neratovice 17.84
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) koule 3kg/Žky/F 14 Vlašim 07.81
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) disk 0,75kg/Žky/F 16 Vlašim 15.13
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) kladivo 3kg/Žky/F 8 Vlašim 19.18
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Ž 12 Stará Boleslav 09.41
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/Ž 5 Stará Boleslav 15.41
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) koule 3kg/Žky 4 Stará Boleslav 07.11
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) koule 4kg/Ž Stará Boleslav 06.66
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) disk 0,75kg/Žky Stará Boleslav 13.48
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) disk 1kg/Ž Stará Boleslav 12.80
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dky/B1 2 Český Brod 09.1
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žky 6 Český Brod 3.48
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 300 m/Žky/B5 3 Praha - Strahov 57.76
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) výška/Žky 26= Praha - Strahov 1.20
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky/B4 2 Český Brod 09.59
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žky 7 Český Brod 4.02