Karta atleta

Export do excelu
  • Krbcová Lucie
  • Narozen: 15.5.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 166 cm / 59 kg
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Praha - Kotlářka 23.5.2018
60 m 08.29 h Praha-Stromovka 10.12.2016
150 m 18.99 Praha - Eden 11.5.2018
150 m 19.60 h Praha - Stromovka 2.12.2017
200 m 26.09 Praha - Kotlářka 26.4.2018
200 m 27.26 h Jablonec nad Nisou 14.2.2018
300 m 41.73 Praha-Stromovka 16.5.2018
300 m 41.72 h Ostrava 3.3.2018
800 m 2:50.86 Praha-Eden 20.5.2016
60 m překážek 09.60 Praha-Eden 20.5.2016
60 m překážek 09.05 h Praha-Strahov 16.12.2017
100 m překážek 14.52 Brno 26.6.2017
200 m překážek 30.86 Praha - Juliska 31.5.2017
sprintérský trojboj 2387 Praha - Kotlářka 26.4.2018
pohár rozhlasu 1301 Praha - Kotlářka 23.5.2018
pětiboj 2711 Praha-Eden 20.5.2016
hod kriketovým míčkem 40.75 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
vrh koulí 2kg 08.55 Praha-Jeseniova 12.5.2016
skok daleký 4.88 Praha - Jeseniova 3.5.2018
skok daleký 4.29 h Praha - Stromovka 15.2.2017
skok vysoký 1.34 Praha-Jeseniova 9.6.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.15 Praha - Kotlářka 23.5.2018
60 m 08.37 h Praha-Stromovka 31.1.2018
150 m 18.99 Praha - Eden 11.5.2018
150 m 19.66 h Praha-Strahov 22.2.2018
200 m 26.09 Praha - Kotlářka 26.4.2018
200 m 27.26 h Jablonec nad Nisou 14.2.2018
300 m 41.73 Praha-Stromovka 16.5.2018
300 m 41.72 h Ostrava 3.3.2018
60 m překážek 09.07 h Ostrava 3.3.2018
100 m překážek 14.89 Praha - Eden 11.5.2018
sprintérský trojboj 2387 Praha - Kotlářka 26.4.2018
pohár rozhlasu 1301 Praha - Kotlářka 23.5.2018
skok daleký 4.88 Praha - Jeseniova 3.5.2018
skok vysoký 1.34 Praha - Jeseniova 23.4.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 300 m/Žky/B2 Praha-Strahov DNS
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m př./Žky/R1 2 Praha-Strahov 09.20
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m př./Žky/FA Praha-Strahov 09.05
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B2 1 Praha - Stromovka 09.17
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B1 5 Praha - Stromovka 09.35
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 4 Praha - Stromovka 08.31
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B3 1 Praha - Stromovka 19.60
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/Žky/B1 6 Jablonec nad Nisou 19.36
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m př./Žky/B1 3 Jablonec nad Nisou 15.24
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m př./Žky/B1 4 Jablonec nad Nisou 31.19
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/R2 3 Břeclav 14.83
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/F 5 Břeclav 14.82
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/R4 2 Břeclav 19.62
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/F 6 Břeclav 19.66
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B1 3 České Budějovice 19.80
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 100 m př./Žky/B1 3 České Budějovice 14.87
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 200 m př./Žky/B1 1 České Budějovice 31.05
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B1 1 Praha - Eden 15.39
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B 1 Praha - Eden 31.16
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žky/B1 2 Praha - Eden 15.69
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 300 m/Žky/B1 1 Praha - Eden 43.08
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/S01 7 Brno 07.91
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žky/F 4 Brno 14.55
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/R04 3 Brno 07.90
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žky/R04 2 Brno 14.52
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žky/B1 2 Praha - Kotlářka 08.18
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 200 m př./Žky/B1 1 Praha - Kotlářka 31.54
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B1 2 Praha - Děkanka 19.11
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/R3 1 Praha - Děkanka 15.06
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/FA Praha - Děkanka 14.58
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žky/B1 Praha - Děkanka DNF
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) poharR/Žky 22 Kladno 0791
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 60 m/Žky/B1 4 Kladno 08.19
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 200 m př./Žky/B2 1 Praha - Juliska 30.86
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/B2 2 Praha - Juliska 08.18
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žky/B1 1 Praha - Kotlářka 08.43
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 300 m/Žky/B1 3 Praha - Juliska 42.19
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m př./Žky/B1 3 Praha - Juliska 14.91
04.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV dívky a kategorie III hoši (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) 60 m/Žky/B2 1 Praha 3 08.60
04.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV dívky a kategorie III hoši (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) dálka/Žky/F Praha 3 4.39
04.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV dívky a kategorie III hoši (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) poharR/Žky Praha 3
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B1 3 Praha - Juliska 08.50
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B1 5 Praha - Juliska 44.19
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žky/B1 2 Praha - Jeseniova 08.37
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m př./Žky/B1 1 Praha - Jeseniova 15.76
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/R4 3 Praha - Stromovka 42.68
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/R1 6 Praha - Stromovka 09.29
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 300 m/Žky/B1 2 Praha - Strahov 43.29
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žky/R5 2 Praha - Strahov 09.45
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žky/FA 4 Praha - Strahov 09.47
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 31 Praha - Stromovka 4.29
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B3 2 Praha - Stromovka 19.93
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Žky/B1 5 Praha - Stromovka 09.52
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B3 1 Praha - Stromovka 43.8
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 300 m/Žky/B2 2 Praha - Strahov 45.09
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žky/B1 2 Praha - Strahov 20.34
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 20.11
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B1 5 Praha - Stromovka 08.52