Výsledky atleta

  • Bennett Róza Emily
  • 18.6.2002
  • A. C. TEPO Kladno
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Oddíl Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 SCKAS DQ
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/B2 3 A. C. TEPO Kladno 2:31.46
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m př./Žky/B2 3 A. C. TEPO Kladno 31.89
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/R1 6 A. C. TEPO Kladno 2:29.51
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/B 3 A. C. TEPO Kladno 2:30.90
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B1 4 A. C. TEPO Kladno 32.38
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m př./Žky/B1 3 A. C. TEPO Kladno 32.35
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) výška/Žky/F 8 A. C. TEPO Kladno 1.47
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 60 m/Žky/F 7 A. C. TEPO Kladno 08.75
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting dálka/Žky 6 A. C. TEPO Kladno 4.37
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 150 m/Žky/B1 4 A. C. TEPO Kladno 20.64
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B1 3 A. C. TEPO Kladno 32.28
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) výška/Žky 11= A. C. TEPO Kladno 1.40
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) poharR/Žky 16 ZŠ Moskevská Kladno 1171
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) poharR/Žky 27 ZŠ Moskevská Kladno 0759
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 800 m/Žky/B2 4 ZŠ Moskevská Kladno 2:37.21
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) výška/Žky 8= ZŠ Moskevská Kladno 1.45
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/F 2 A. C. TEPO Kladno 2:33.14
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B1 3 A. C. TEPO Kladno 32.85
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m př./Žky/B1 2 A. C. TEPO Kladno 32.91
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) výška/Žky/F 6= A. C. TEPO Kladno 1.40
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žky/R1 MS A. C. TEPO Kladno 08.77
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žky/B4 MS A. C. TEPO Kladno 46.05
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 800 m/Žky/F 2 A. C. TEPO Kladno 2:35.93
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) dálka/Žky 23 A. C. TEPO Kladno 4.16
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) výška/Žky 9= A. C. TEPO Kladno 1.40
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) dálka/Žky 20 A. C. TEPO Kladno 4.36
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B9 3 A. C. TEPO Kladno 21.79
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žky/B5 3 A. C. TEPO Kladno 46.32
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B1 3 A. C. TEPO Kladno 46.49