Karta atleta

Export do excelu
  • Bennett Róza Emily
  • Narozen: 18.6.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 Kladno-Sletiště 11.6.2016
60 m 08.56 h Praha - Strahov 13.1.2018
100 m 13.40 Stará Boleslav 5.5.2018
150 m 20.64 Kladno 17.6.2017
150 m 21.79 h Praha - Strahov 21.1.2017
200 m 26.97 Kladno 26.5.2018
200 m 27.38 h Praha - Strahov 11.2.2018
300 m 47.31 Beroun 4.9.2015
300 m 46.05 h Praha - Strahov 11.2.2017
400 m 60.05 Kladno 26.5.2018
400 m 60.82 h Ostrava 24.2.2018
600 m 1:54.9 Kladno - Sletiště 17.5.2016
800 m 2:29.51 Břeclav 23.9.2017
800 m 2:35.93 h Praha - Strahov 5.2.2017
1000 m 3:45.30 Kladno 28.9.2014
60 m překážek 12.50 Kladno 3.9.2014
60 m překážek 15.83 h Praha-Strahov 11.1.2015
200 m překážek 31.89 Jablonec nad Nisou 7.10.2017
300 m překážek 47.29 Kolín 6.6.2018
pohár rozhlasu 1171 Kladno 6.6.2017
pětiboj 1767 Kladno 30.4.2015
hod kriketovým míčkem 29.10 Kladno 30.4.2015
skok daleký 4.44 Kolín 26.8.2016
skok daleký 4.54 h Praha-Strahov 29.1.2016
skok vysoký 1.50 Kladno - Sletiště 17.5.2016
skok vysoký 1.46 h Praha-Strahov 29.1.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.56 h Praha - Strahov 13.1.2018
100 m 13.40 Stará Boleslav 5.5.2018
200 m 26.97 Kladno 26.5.2018
200 m 27.38 h Praha - Strahov 11.2.2018
400 m 60.05 Kladno 26.5.2018
400 m 60.82 h Ostrava 24.2.2018
300 m překážek 47.29 Kolín 6.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 Praha - Stromovka DQ
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/B2 3 Jablonec nad Nisou 2:31.46
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m př./Žky/B2 3 Jablonec nad Nisou 31.89
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/R1 6 Břeclav 2:29.51
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/B 3 Kladno 2:30.90
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A.C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B1 4 Kladno 32.38
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 200 m př./Žky/B1 3 Beroun 32.35
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) výška/Žky/F 8 Beroun 1.47
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 60 m/Žky/F 7 Kladno 08.75
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting dálka/Žky 6 Kladno 4.37
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 150 m/Žky/B1 4 Kladno 20.64
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B1 3 Kladno 32.28
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) výška/Žky 11= Kladno 1.40
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) poharR/Žky 16 Kladno 1171
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) poharR/Žky 27 Kladno 0759
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 800 m/Žky/B2 4 Kladno 2:37.21
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) výška/Žky 8= Kladno 1.45
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/F Kladno 2:33.14
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žky/B1 3 Kladno 32.85
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m př./Žky/B1 2 Vlašim 32.91
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) výška/Žky/F 6= Vlašim 1.40
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žky/R1 MS Praha - Strahov 08.77
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žky/B4 MS Praha - Strahov 46.05
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 800 m/Žky/F Praha - Strahov 2:35.93
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) dálka/Žky 23 Praha - Strahov 4.16
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) výška/Žky 9= Praha - Strahov 1.40
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) dálka/Žky 20 Praha - Strahov 4.36
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B9 3 Praha - Strahov 21.79
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 300 m/Žky/B5 3 Praha - Strahov 46.32
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B1 3 Praha - Strahov 46.49